28 Mart , 2024, 22:33:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

Pınar86

http://www.hizliresim.com/

arkadaşım burdan resimlerine url adresi alıyorsun buraya görüntü ekle butonundan ekliyorsun içeriğnii biliyorsun herhalde üstünden yazdım ama  :icon_scratch:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

tweety0555

Alıntı yapılan: Pınar86 - 29 Eylül , 2011, 15:23:44
http://www.hizliresim.com/

arkadaşım burdan resimlerine url adresi alıyorsun buraya görüntü ekle butonundan ekliyorsun içeriğnii biliyorsun herhalde üstünden yazdım ama  :icon_scratch:
SAGOL CANIM RESIMLERI EVDEN EKLIM...

tweety0555

30 Eylül , 2011, 18:38:11 #1067 Son düzenlenme: 30 Eylül , 2011, 18:45:37 tweety0555

tweety0555

tweety0555

tweety0555

OTURMA ODAMIN PERDESINI MERT CEKIP INDIRDI  YARIN TAKACAKLAR

tweety0555

aydinays

Canım ev kendinizin mi??? Çok güzelmiş evin, eşyaların, allah en kısa zamanda eşinle ağız tadınızı tekrardan sağlasın. Huzurla evinizde oturun canım. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

@@@gözde@@@

canım evin çok geniş ohh ne güzel ferah ferah oturun Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin herlşeyin çok güzel :icon_thumright:

tweety0555

KOCAMAN BIR UTU VE CAMASIR ASTIGIM BALKONUM VAR AMA ONU CEKMEDIM...

VE BENIM EN ONEMLI VARLIKLARIM EVIMI VE KALBIMI DOLDURAN CANLARIM :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: aydinays - 30 Eylül , 2011, 18:59:01
Canım ev kendinizin mi??? Çok güzelmiş evin, eşyaların, allah en kısa zamanda eşinle ağız tadınızı tekrardan sağlasın. Huzurla evinizde oturun canım. :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin:CANIM COK SAGOL...EVET KENDI EVIMIZ ALLAH SUKUR...ALLAHIM HERKESE NASIP ETSIN...

tweety0555

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 30 Eylül , 2011, 19:14:04
canım evin çok geniş ohh ne güzel ferah ferah oturun Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin herlşeyin çok güzel :icon_thumright:
ALLAHA SUKUR CANIM EVET HERSEY COK GUZEL FAKAT SU ZOR DONEMLERIMDE OLMASA AMA RABBIME GUVENIYORUM BU DONEMDE GECECEK...SAGOL GUZEL DILEKLERIN ICIN DAHA IYILERI SIZLERIN OLSUN...

SeliN59

canım evin çok güzelmiş Allah ağız tadiyla oturmayı nasip etsin  :amin:

asya81

evin mis gibi pırıl pırıl tertemis canım :nazar: :nazar: :nazar: bayıldım :nazar: allah ağız tadı huzur  versin yuvanıza.bede şaşırdığım maşallah iki oğlan var evde bal dök yala  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: