Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 11 Mayıs , 2011, 07:54:33
oFF GEÇMİŞ OLSUN DUYGUM NE OLDU YAVRULARIMIZA BU SIRA HEP BİRŞEYLER OLUYOR :y25:

EŞİM KALINLARI TOPLADI HALILARI SİRKELEDİ BEN DE İNCE AYRINTILI SÜPÜRDÜM SİLDİM.YOKTUR ÇOK DEŞTİM AMA DAHA TEK BIRAKMIYORUM.ÇOK KORKTUM. :y25:

cokk saol canim benim, iyi yapmissin temizlemekle, aysecim bak ne dicem benim ev duz ayak gibi dusun, yani kapiyi acinca direk cikiyorsun disariya, neyse bu olay dun oldu, ondan onceki gunde cop atmak icin dis kapiyi acmistim, mert aradan bir firladi, simdi yurumeye basladigi icin bazen heyecan yapinca yere yuvarlaniyor, bende o disari cikti diye, gel buraya dedim daha hizli yurumek isterken basinin sag tarafini betona vurdu tabi aninda kizardi ertesi gunude mor oldu..  :-\  egmende cokk hareketli benim oglan gibi, oyuzden peslerinden ayrilmamamiz gerekiyor, ya heryeri kapatiyorum aranip duruyor cikacak biryer  8) hani ilk deneyimimiz olunca bazen kestiremiyoruz ne yapacaklarini.. ::) Allah birdaha yasatmasin.. :amin:

pinarcim ve happines sizlerede cokk tesekkur ederim..  :opucuk: :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

duygu ayse cok gecmis olsun kizlar ucuz atlatmissiniz sukur  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 11 Mayıs , 2011, 06:24:33
AYSECIM COKK COKK GECMIS OLSUN VERILMIS SADAKANIZ VARMIS.. SUKURLER OLSUNKI ONEMLI BIRSEY OLMAMIS  :amin:

CANIM BUGUN BENDE BIR OLAY ATLATTIM SENIN ANLATTIGIN TURDEN, SU BOR CAMLAR OLURYA HANI FIRINA GIRENLERDEN, BEN 2 HAFTA ONCE ELIMDEN DUSUP KIRMISTIM BOR CAMI, HERYERE YAYILMISTI, NEYSE ARADAN 2 HAFTA GECTI BEN BUGUN TEMIZLIK YAPIYORDUM ESYALARIN YERINI DEGISTIRDIM MUTFAKTA, MERTTE O CAM KIRIKLARINDAN SERCE PARMAGI BUYUKLUGUNDE BULMUS ELINDE ALMIS VE ORDAN AZINA ATMIS BAKTIMKI BI CIGLIK YAVRUMUN ELLERI KESILMIS, DILINE DAMAGINA BAKTIM HEMEN AZ SIYRIK VARDI DUDAKLARINDA  :'( :sad1: OYLE UZULDUMKI YA YUTSAYDI ALLAH KORUSUN BOGAZI FALAN DUSUNMEK ISTEMIYORUM, IYICE TEMIZLESEYDIN ETRAFI  ::) BEN COKK KORKTUM, SEN GERCI TEMIZLEMISSINDIR HERYERI AMA YINEDE KONTROL ET TEKRARDAN KIRILAN YERI... ::) COKK OPUYORUM SAGLICAKLA KALIN  :amin: :opucuk:

canımmm yaa geçmiş olsun  çok diikatli olmak lazım göz önunden ayırmamak lazım  Allah korusun tum yavruları

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Pınar86 - 11 Mayıs , 2011, 11:20:51
aman kızlar ya çok kötü şeyler gelmiş başınıza Allahım korusun meleklerimizi zor şeyler çok geçmiş olsun Eymene ve Merte  :amin

yazık yavrular 9 ay tıkış tıkış yerde bunaldılar şimdi bir çıktılar pir çıktılar meraklarından oluyor herşey :)

annelik duygusu apayrı ya Allahıma şükürler olsun Rabbim olmayanlarada nasip etsin  :amin: :nazar:
Alıntı yapılan: happines - 11 Mayıs , 2011, 14:20:11
kızlar çok geçmiş olsun... Allahım çocuklarımızı korusun

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 11 Mayıs , 2011, 16:24:41
Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 11 Mayıs , 2011, 07:54:33
oFF GEÇMİŞ OLSUN DUYGUM NE OLDU YAVRULARIMIZA BU SIRA HEP BİRŞEYLER OLUYOR :y25:

EŞİM KALINLARI TOPLADI HALILARI SİRKELEDİ BEN DE İNCE AYRINTILI SÜPÜRDÜM SİLDİM.YOKTUR ÇOK DEŞTİM AMA DAHA TEK BIRAKMIYORUM.ÇOK KORKTUM. :y25:

cokk saol canim benim, iyi yapmissin temizlemekle, aysecim bak ne dicem benim ev duz ayak gibi dusun, yani kapiyi acinca direk cikiyorsun disariya, neyse bu olay dun oldu, ondan onceki gunde cop atmak icin dis kapiyi acmistim, mert aradan bir firladi, simdi yurumeye basladigi icin bazen heyecan yapinca yere yuvarlaniyor, bende o disari cikti diye, gel buraya dedim daha hizli yurumek isterken basinin sag tarafini betona vurdu tabi aninda kizardi ertesi gunude mor oldu..  :-\  egmende cokk hareketli benim oglan gibi, oyuzden peslerinden ayrilmamamiz gerekiyor, ya heryeri kapatiyorum aranip duruyor cikacak biryer  8) hani ilk deneyimimiz olunca bazen kestiremiyoruz ne yapacaklarini.. ::) Allah birdaha yasatmasin.. :amin:

pinarcim ve happines sizlerede cokk tesekkur ederim..  :opucuk: :flowers:

Çok sağolun kızlar.

Evet duygucum bizimde başımıza benzer birşey geldi..Düşmedi ama kapıda yakaladım.Kayınvalidemlerin evi giriş direk kapıya çıkıyon benimki yüksek.

Of çıkmış kapının önünde yakaladık.Ama komşunun olunun hatası dış kapı açıkmış.Girmiş eve .odanın kapısını açık bırakmış çıkmış ..Eymende peşinden gitmiş.Kayınvalidem namaz kılıyormuş çocuk açmış kapıyı gitmiş eymen peşinden kadın zor selamını vermiş.Of çokharaketliler :'(

:love9: :love7: :love9:

♥ღвüşяαღ♥

Ayşe ve duygu çok geçmiş olsun Rabbim korumuşş yavrularınızı :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

GEÇMİŞ OLSUN KIZLAR

DUYGUCUM  ÇOK DİKKAT ETMEK LAZIM TAM YARAMAZLIK ZAMANLARI :-\

мiŁenα.

ırmak184

gecmiş olsun kızlar  :honk: cocukların ne yapacagı belli olmuyorki sürekli dikkat etmek gerekiyor...bir arkanı dönsen yandın  :-[

мiŁenα.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bu konuya resim ekleme sıram geliyor hemde çok az bir zaman sonra :love9: :love9: :love9:
Çifter çifter hemde Allahın izniyle :amin: :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 10 Temmuz , 2011, 02:25:39
Bu konuya resim ekleme sıram geliyor hemde çok az bir zaman sonra :love9: :love9: :love9:

sabırsızlıkla beklyıoruzzzz bızdee yenı gelın evını  :hieyt: :hieyt:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 10 Temmuz , 2011, 02:27:01
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 10 Temmuz , 2011, 02:25:39

sabırsızlıkla beklyıoruzzzz bızdee yenı gelın evını  :hieyt: :hieyt:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Önce Türkiye'de ki 1-2 ay sonrada Usa'da ki  :amin: :hieyt:
Çok heyecanlıyım yahu :hieyt: Pazartesi evimizin tapusunu alıyoruz akabinde eşyalar beğenilecek :hello2:

βαlκιz

gözde kaç ay türkiyede kalcaksınız sonra gitceksiniz
istanbulda evmi alcaksınız kiramı olcak
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

burası en son bıraktığım gibi kalmış niye paylaşmıyorsunuz hanımlar :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

tweety0555

ben eklım ama nasıl eklenecegını bılmıyorum