Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

Pınar86

Özgecim Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin hepside çok güzel hayırlı olsun :)

İlknur evin çookkk ama çok şirin,cıvıl cıvıl renk renk :)
Rabbim evinizden sağlık, huzur ve mutluluğu hiç eksik etmesin yavrunuzla beraber daha iyileri hep sizin olsun inşallah :amin:

işin kötüsü yavrulardan dolayı evi istediğimiz gibi döşüyememek çok meraklı oluyorlar yahu :)
cuma günü Allahın izniyle evimize geciş yaptık benimki c.tesi bir uyandı her yere parmak sokuyor yüzünde 3 tane yara oluştu o kadar dikkat etmeme rağmen o yüzden moralim bozuk :( çok yaramaz amerikan mutfakta çok işim var bunla geciş yerine sandalye koydum sen ne yap ne et masanın altına girmek nasıl geldiyse aklına ordan geldi  açtı çekmeceleri korkuyorum bıçaklarımı falan koyamıyorum lcd yerde rahat bırakmıyor odamdaki küçük tv mi getirmiştim daha büyük alıcam dedim sanırım tv sehpası yalan olacak duvaramı monte etsem diyorum  :sad1:

evde hala beklemekte olduğum bir kaç şeyim var bir gelsinde resim çekip ekliycem bende  :muzz:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

ırmak184

ilknurucum evinin resimlerini daha önceden görmüştüm yine yazıyorum evin cok güzel özellikle balkonun  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Özge köşe takımı Bellona dimi,  bu modeli ben de çok beğeniyorum

мiŁenα.

Pınar hele yürüsün ozaman gör.

Herşeyi kaldırdım lcd ünitemi duvara monte ettim ancak kurtuldum..Camdı benim vuracak bir yerine diye çok korkuyordum.,çiçeklerimi,zaten fazla ıvırım zıvırım yoktur ama olanıda kaldırdım...Oyuncaklarıyla eşyalarıma vuruyor.Çekmece dolap ddöküyor.Tabi artık alıştım elinin attığı an dkkatini başka yöne çekyorum.

Yoksa başedilemez ne ev işiyle ne bunların terminatörlükleriyle 8)

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 10 Mayıs , 2011, 11:54:50

Herşeyi kaldırdım lcd ünitemi duvara monte ettim ancak kurtuldum..Camdı benim vuracak bir yerine diye çok korkuyordum.,çiçeklerimi,zaten fazla ıvırım zıvırım yoktur ama olanıda kaldırdım...Oyuncaklarıyla eşyalarıma vuruyor.Çekmece dolap ddöküyor.Tabi artık alıştım elinin attığı an dkkatini başka yöne çekyorum.

Ayşecim çok doğru valla yeni evde hiç bir iş yapamıyorum kayınvalidemde bütün kapılar kapalı tek salonda duruyordu ortada bişey yoktu rahattım işimi yapıyordum ama burda yapamıyorum tuvalete bile bırakıp gidemiyorum maşallah acayip hızlı emekliyor bugün bile düştü çenesini morattı Allahım şaşırdım bu cocuğu kontrol edicem diye. gecenlerde kayınvalidemlerde evde kaybettim çocuğu masanın altına girmiş sesini çıkarmıyor kafayı yiyecektim bak bak bulamadım :D

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

İLKNUR EVİN ÇOK GÜZEL GERÇEKTEN

CIVIL CIVILL BALKON SEFASI AMMA OLUR

RABBİM AĞIZ TADIYLA OTURMAYI NASİP ETSİN

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Pınar86 - 10 Mayıs , 2011, 15:25:19
Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 10 Mayıs , 2011, 11:54:50

Bugün büyük  tehlike atlattık.Oğlum gardolabımın orta camını patlattı..Az hasarla kurtulduk Allah korudu :y25:

Ayşecim çok doğru valla yeni evde hiç bir iş yapamıyorum kayınvalidemde bütün kapılar kapalı tek salonda duruyordu ortada bişey yoktu rahattım işimi yapıyordum ama burda yapamıyorum tuvalete bile bırakıp gidemiyorum maşallah acayip hızlı emekliyor bugün bile düştü çenesini morattı Allahım şaşırdım bu cocuğu kontrol edicem diye. gecenlerde kayınvalidemlerde evde kaybettim çocuğu masanın altına girmiş sesini çıkarmıyor kafayı yiyecektim bak bak bulamadım :D

βαlκιz

ayşe eymen mi patlattı camı aaa nasıl yaptı bişey olmadı dimee
ahhh bu çocuklarrr ahhhhh
bizim umut da cam kapaklı dolaba kafa atmıştı kırmıştı camı kuduruklarr :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Sorma gülşah :y25:

Benim gardolabın orta camı şu lanet olası şey işte..

Tesbihler o camlı kısma koyuyordum eymende yanıma geldi camı ger itti hayvan gibi güç var itti çok geri patladı cam..

Tuzla buz oldu ben o sıra eymenin üstüne çullandım camlar sırtıma enseme geldi hep..Oğlumda korktu ağladı.

Ben ilk yüzüne kafasına baktım yok şükürler olsun kucaağıma aldım.üstüm hep kan..Meğer elleri kesilmiş.

Eşimi aradım 15 dk geldi.O sıra ellerini kontrol ettim sıyrık derin değil.sonra bileğine bktım orasınınderisini kaldırmış eşim pansuman yaptı.

Önemli brişey yokşükürler olsun ama verilmiş sadakmız varmış ufak atlattık

βαlκιz

allah korumuş yaaaa offf canım benim iyiki bişey olmamışş  :'(

bizimkide boydan boya camlar var kapakları bi ileri bi geri vuruyolar paaat paaaaat sonunda kırılcak vallaa  :sad1:

çok pişmanım öyle almasaydık keşkee  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Aman aman o camlı dolaplar fena elinde birşeyle vursalar allah muhafaza ..Çocuklar felaket güçlü oluyorlar.

✿sweet_sweet✿

AYSECIM COKK COKK GECMIS OLSUN VERILMIS SADAKANIZ VARMIS.. SUKURLER OLSUNKI ONEMLI BIRSEY OLMAMIS  :amin:

CANIM BUGUN BENDE BIR OLAY ATLATTIM SENIN ANLATTIGIN TURDEN, SU BOR CAMLAR OLURYA HANI FIRINA GIRENLERDEN, BEN 2 HAFTA ONCE ELIMDEN DUSUP KIRMISTIM BOR CAMI, HERYERE YAYILMISTI, NEYSE ARADAN 2 HAFTA GECTI BEN BUGUN TEMIZLIK YAPIYORDUM ESYALARIN YERINI DEGISTIRDIM MUTFAKTA, MERTTE O CAM KIRIKLARINDAN SERCE PARMAGI BUYUKLUGUNDE BULMUS ELINDE ALMIS VE ORDAN AZINA ATMIS BAKTIMKI BI CIGLIK YAVRUMUN ELLERI KESILMIS, DILINE DAMAGINA BAKTIM HEMEN AZ SIYRIK VARDI DUDAKLARINDA  :'( :sad1: OYLE UZULDUMKI YA YUTSAYDI ALLAH KORUSUN BOGAZI FALAN DUSUNMEK ISTEMIYORUM, IYICE TEMIZLESEYDIN ETRAFI  ::) BEN COKK KORKTUM, SEN GERCI TEMIZLEMISSINDIR HERYERI AMA YINEDE KONTROL ET TEKRARDAN KIRILAN YERI... ::) COKK OPUYORUM SAGLICAKLA KALIN  :amin: :opucuk:

мiŁenα.

oFF GEÇMİŞ OLSUN DUYGUM NE OLDU YAVRULARIMIZA BU SIRA HEP BİRŞEYLER OLUYOR :y25:

EŞİM KALINLARI TOPLADI HALILARI SİRKELEDİ BEN DE İNCE AYRINTILI SÜPÜRDÜM SİLDİM.YOKTUR ÇOK DEŞTİM AMA DAHA TEK BIRAKMIYORUM.ÇOK KORKTUM. :y25:

Pınar86

aman kızlar ya çok kötü şeyler gelmiş başınıza Allahım korusun meleklerimizi zor şeyler çok geçmiş olsun Eymene ve Merte  :amin

yazık yavrular 9 ay tıkış tıkış yerde bunaldılar şimdi bir çıktılar pir çıktılar meraklarından oluyor herşey :)

annelik duygusu apayrı ya Allahıma şükürler olsun Rabbim olmayanlarada nasip etsin  :amin: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar çok geçmiş olsun... Allahım çocuklarımızı korusun