sarelle reklamı

Başlatan sudenaz85, 01 Şubat , 2013, 11:20:53

« önceki - sonraki »

sudenaz85

sudenaz85

♣ ђคtเςє ♣

:ehi:  :ehi: bizde gecen eşimle çok güldük bu reklama yaa  :ehi:  :ehi:  :ehi:

sudenaz85

nasıl kafaları çalışıyo bu reklam şirketlerinin ya güzel değinmiş dr.lar bile bebeğin hareketlenmesi için çikolata felan ye diolar :k06: :k06:

♣ ђคtเςє ♣

ben ultrasona girmeden önce çikolata yiyip giriyorum ama bizimki zaten durmuyo ters duz oluyo kolu bacağı hiç yerinde durmuyo saolsun  :ehi:

sudenaz85

ben gittiğimde küçüktü kalp atışını dinlemiştik bu gittiğimde 12 haftalık olacak artık hareketlenmiştir inş. :amin:

♣ ђคtเςє ♣

hareketlenmişdir  zaten doktor dürttükçe ister istemez hareketleniyolar  :k06:

sudenaz85

ayy ne güzel ya hemde heycan verici seninkinin cinsiyeti belli oldu demi?

♣ ђคtเςє ♣

ah sen bide onu orda kımıldarken gör insan öyle garip oluyo ki içinde bi can var oynaşıyo bişeyler yapıyo bu sana ait bişey  :love9: Allahım isteyen ve bakabilecek herkese nasip etsin çok başka bişey  :love9:

evet canım erkek benimki doktor öyle dedi 2 hafta sonra gene gidicem kesinleşir o zman  :k06:

sudenaz85

ben çok merak etmiyorum ama kız istiyorum sağlıklı olsunda önemli değil diyorum ama etrafımda herkes soruyo cinsiyeti ne diye 12 haftada belli olmaz sanırım şuan düşündüğüm 2li testi yaptırmak iyi sonuçlar almak. :amin:

♣ ђคtเςє ♣

seninkide 1 ay içinde belli olur canım aman sağlıklı olsunlarda hiç önemli değil cinsiyeti, ikiside yok henüz  :love9:

Balböceği