Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

04 Ağustos , 2009, 16:17:24 Son düzenlenme: 28 Ocak , 2011, 16:24:49 g10ca
SEVGILI ARKADASLAR HEPIMIZ AZ COK BIRBIRIMIZI TANIYORUZ COK SAMIMI OLANLARIMZ VAR DAHA YENI YENI KAYNASMAYA BASLADIGIMZ ARKADASLAR VAR
ISTEDIMKI RESIMLERIMIZI GORDUGUMUZ ISIMLERIMIZI BNILDIGIMIZ GIBI BIDE YAASADIGIMIZ YERLERIDE GOSTERELIM BIRBIRIMIZE!!!
HEM FIKIR ALISVERISI YAPARIZ DEKORASYONLA ALAKALI HMDE HAYALIMIZDEKILERI GERCEGE DOKMUS OLURUZ BANYODAN MUTFAGA TUM EVINIZIN FOTOGRAFLARINI CEKIP GONDERMENIZI RICA EDIYORUM EMN OLUNKI COK ZEVKLI OLUCAK
SUANDA ISYERINDEYIM AKSAM EVE GIDINCE HEMENCEKIP YARINDA YUKLIYICEM

AMA BNDEN ONCE EKLERSENIZDE COK SEVINIRIM HADI KOLAY GELSIN CANLARIM  :opucuk:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

deatylara dıkkat ama arkadaslar olesıne olmasın gusel kareler beklıyorum sızden

βαlκιz

:ehi:biz bu hafta yeni eve taşıncaz orayı çekip koyarım artıkk :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

evet cok ıı olr her detayı ıstyoz hayrlı olsun bu arada evın
nasılsın gulsahcım ıyısın ınsallah bebelerde ıyıdr umarım

βαlκιz

teşekkür ederim iiiyim bebeklerde iiyyii ama büyüdükçe yaramaz oluyolar kıskaç oluyolar  :cildir: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

βαlκιz

bende taşınım yeni evede koyucam fotooo  :muzz: :muzz:

мiŁenα.

bu resimleri ilknurum için çekmiştim sadece turma odam ve mutfagım.....

öyle ayrıntıya gremedım...ve gunesten dolayı net de cekemedım........

rabbım bana ew nasıp ederde ılerde geniş geniş ewım olur......

bu arada yatak odamı cekemdım ogun musa modemı gecırıyodu savas alaanı gıbıydı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

DİĞERLERİNİDE BAŞKA ZAMANA ARTIK ASLINDA EKLEMİŞTİM AMA NEREYE GİTTİLER ANLAMADIM  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
can dediklerim....

βαlκιz

Alıntı yapılan: burcuş - 04 Ağustos , 2009, 18:45:47
Alıntı yapılan: balkız - 04 Ağustos , 2009, 18:43:06
bende taşınım yeni evede koyucam fotooo  :muzz: :muzz:

Tamam canım bekliyoruz sendede varmı benim ki gibi çok oyuncak çok dağınık gösteriyorlar ortalığı ama vazgeçemem onlardan :)
ben bekarken evdeki oyuncaklarla dükkan açılırdı evlenince hepsini yeğenime verdim şimdi ondan geri istiyorum ama vermiyooo :ehi: :ehi: :ehi: şimdi bebek var ama az yuncaktan yanayım nekadar çok oyuncak okadar çok dagınıklık yaa :caca: :caca:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

vay canım arkılerım hemde eklemsler bn  gece denedım ama karanlık ve cep tel cektıgım ıcın hıc bı sey anlasılmadı hafta sonu gunduz denıyıcem artık ılknur bnı oldrcek ama :suclu:   
burcum mutfagın yatak odan ve banyonuda beklıyos kuzum bu arada yasaklı odan koltuk takımına ve rengıne bayıldım

aysemmmm evın pırılpırıl sade cok temızzsın kı bunu bılıyorum zaten temızlık hastası :k06: masallah allah sanada nasıp etsın cok gusel evın

nermısım kankım evıne bayıldım duzenıne seklıne gule gule otr ama mutfak ve yatak odasınıda ıstyos :opucuk:
ırmakcım evın cok sade ve oz cok begendım ama bıdahakıne duzeltıp koysan boyun fıtıgı olmıyalım :k06:
salonuna bayıldım canım super esyalar

forumdakı dıger arkadaslar hepımız eklıyelım beklıyrum fotolarınızı  :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

ırmak evin çok şeker güle güle oturun bebeginle mutlu şekilde oturun....

nermişimmm o misafir odasında mutlaka birgün snle karşılıklı kahve içcez haberin ola

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ya bnde bnde bnde gelcem cay ıcmeyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

мiŁenα.

simass

BURCUCUM ÇOK TEŞEKKÜRLER BİTANEM..