27 Nisan , 2024, 02:17:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Emine ve nar tanesi

Başlatan Emine, 04 Ağustos , 2009, 12:47:11

« önceki - sonraki »

Emine

04 Ağustos , 2009, 12:47:11 Son düzenlenme: 26 Ağustos , 2009, 22:46:05 Emine
Bugün tam 14 haftalıksın birtanem.Sana hep oğlum diyesim geliyor ama kız olup ta bu satırları okursan ileride diye şimdilik nar tanem diyeceğim sana  :)
Kulakların henüz işitmeye başlamadı o nedenle evde olup bitenlerden şimdilik haberin yok.35 aylık Ceylin Azra isminde bir ablan var.Senin tam göbek deliğimde olduğunu düşünüyor her gün öpüyor seni defalarca  :) Doğduğunda yanaklarını muhafaza edecek birşeyler ayarlamamız gerekecek.Yemek yerken bir bana bir kardeşime diyerek besliyor seni benim aracılığımla.Karnımdan alıyor seni bebek arabasıyla gezdiriyor.Çok seviyor.Kız mı erkek mi olsun dediğimizde bir erkek bir kız diyor. Babana göre bir kızsın bana göre erkek . 2 doktora gittik biri %51 erkek diğeri %52 erkek dedi. Bizim için cinsiyetinden çok sağlıklı olman önemli.Dün ilk kez ellerim karnımdayken seni hissettim.Ben de buradayım dercesine karnımı tekmeledin sanki.
Doktora 12+3 günlükken gittik en son.Ense kalınlığın 2.01 mm ağırlığın 56 gr dı.Böyle karate hareketleri yapıyor gibiydin.Bacak aranda bir çıkıntı vardı belki de erkek olduğunu bunlar düşündürdü bana.Ailede erkek çocuklarda doğum sırasında ve doğum sonrası ölümler olduğu için biraz tedirginim.Seni herşeyden çok istiyorum.Doktor 17 haftada çağırdı tekrar,eğer erkeksen 3 lü test yapılacak kızsa gerek yok dedi.2li test sonucun doktorun şu ana kadar gördüğü en iyi değerlerdeymiş o nedenle içime biraz su serpildi 1/13830 mongol riski , 1/29955 13-18 hastalığı riski bhcg değerin 38,980  :nazar: Bu değer 50 altındaysa erkek 50 üstündeyse kız oluyormuş gibi bir inanış varmış halk arasında.Seni sağlıkla kucağıma almak için can atıyorum.Kız olursan isminin İrem olmasını istiyorum erkek olursan henüz karar veremedik.Ablanın adını ben koyduğum için bu defa baban ben koyacağım diyor ama cinsiyetin belli olmadan bu konuda bir araştırma yapmayacakmış.Babana hangi ismi önersem asla olmaz diyor.Beğendiği isim Demir di ama ablanın 6 kişilik sınıfındaki bütün erkeklerin isimleri Demir olunca vazgeçti  :D Sonra Batu ismini beğendi.Onu da tanıdıklardan kimseye beğendiremedik ben de olmaz dedim babana.Deniz ismi hem kız hem erkeklere konduğu için önce beğenip sonra vazgeçti.Bir ara Behlül ismini beğendik Aşkı Memnu diye bir dizi var şu aralar popüler oradan etkilenip ama herkes düldül diye dalga geçerler okulda koymayın diyor.Ben Ömer ismini çok beğeniyorum ama baban Türkçe karakter geçtiği için istemiyor seni Amerikada okutacakmış ta arkadaşların söylemekte zorlanmasınmış  :D Büyük anneannen Yunus Emre ya da Ömer koyun diyor.Anneannen Talha istiyor.Fatma teyzen Utku diyor.Merve teyzen Berkan istiyor.Bekir Amcan Deniz ismini beğeniyormuş.Babaannenler bir yorumda bulunmuyor ne desem güzel diyor  :) Bakalım baban hangi isme karar verecek çok üstüme gelme nüfusa ben yazdırmaya gideceğim nüfusta görürsen şaşar kalırsın diyor o nedenle fazla üstelemesem iyi olacak.  :k06:

burcuş

Allahım hayırlısıyla kucağını almaya nasip etsin :)  :amin: Ne kadar çok duygulandım mesajını okurken canım yaaa :)  :nazar:

Emine

burcuş

мiŁenα.

eminecim allah saglıklı sıhatlı kucagına almayı nasip etsin......

ismini ceylin azra koysun......:)çok şeker kızın var eminim oglun olursa bi okadar da yakışıklı olurrr :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

Emine

Sağol bitanem sağlıklı doğsunlarda şimdilik Allahtan tek isteğim o . Ceyline sordum şimdi Batu olabilir dedi.Bir ara kendi aramızda çok konuştuk herhalde oradan etkilendi çocuk  :k06:

мiŁenα.

batu güzell deniz güzell utku güzell .....

benimde oglum olcak sanırsam...deniz olabilir mesela çok seveerim denizide deniz isminide :nazar:

saglıklı olsunda...isim cinsiyet öneml, deil şuan... :k06: :k06:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

EMINECIM COK DUYGUANDIM YAZDIKLARINI OKUYUNCA INSALLAH BIZEDE NASIP OLURDA BIZDE BURAYA YAZARIZ ICIMIZDNE GECENLERI
LLAHIM SENI VE MELEKLERINI KORUUSN

AککORTįє

04 Ağustos , 2009, 13:29:13 #8 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2009, 13:30:52 iLkNuRR
benimde hep kızım diyesim geliyor ama söylemiyorum  :k06: belki diildir die.  :D

allah hepimizin yavrusuna da sağlık sıhat versin hayırlı yazılar yazsın.

hamile olunca insan hep kötü şeyler geçiyo aklından. benim 3 lü test zamanım geliyo ayın 14 ünde kontrolümüz var,zaman yaklaştıkça eylül geliyor aklıma

onda down sendromu çıktı.amniyosentez yapılacak ozaman belli olacak kesin olarak. inaşşah birşey çıkmaz

ama insan ister istemez düşünüyo aklına geliyo

Allah herkesin yavrusuna da bizmkinede sağlık versin Rabbim meleklerimizi korusun sağlıkla gelsinler bize  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Emine

04 Ağustos , 2009, 13:33:49 #9 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2009, 13:35:43 Emine
Kardelen inşallah canım dualarım seninle  :amin:

İlknurcum kaderimizde ne varsa yaşayacağız elimizden birşey gelmez dua etmekten başka.Allahım yavrularımızı bize bağışlasın.

мiŁenα.

saglıklı olsunlar yarabbım ..

sağlık herşeyin başıı :amin: :amin:

AککORTįє

burcuş

Emine

Burcucum sana da teşekkür ederim kızımın sitesine bıraktığın mesaj için  :opucuk:

Emine

24 Ağustos , 2009, 00:06:45 #14 Son düzenlenme: 24 Ağustos , 2009, 00:09:27 Emine
Canımın içi miniğim bugün itibariyle 16 hafta 5 günlüksün.Dün hiç olmadığı kadar karnımda bir ağrı oluştu sana birşey oluyor diye çok korktum ama iyi şeyler düşünmeye çalıştım geçti.Ramazan ayının 3. günü bugün doktorun oruç tutmamı istemediği için oruç tutamıyorum 15 saat aç susuz kalamaz bebeğin dedi.Babanla birlikte sahura kalkıyoruz ona eşlik edip sonra yatıyorum.Dün akşam Fatma teyzenlerde iftardaydık Timur amcanı köpek ısırdı dün yanlız bırakmak istemedik arada baban arıyor ağzından köpük geliyormu su görünce korkuyormusun diye  :k06: Dün akşamki muhabbet konumuz yine sana ne isim koysak acaba idi.  :D Fatma teyzen , Erhan enişten , Timur amcan , babanla birlikte şu mu olsa yok o olmaz okulda şöyle deyip dalga geçerler diye bayağı gülüp eğlendik herkesin onayladığı ve ortak noktada buluştuğumuz isim Deniz Emre oldu. Bakalım sen doğana kadar daha içimize yatan birşey bulamazsak ve en önemlisi eğer erkeksen  :ehi: ismin "Deniz Emre" olacak   :love9: Umarım sen de ileride ismini beğenirsin çünkü benim için en önemlisi senin ismini sevmen. Fatma teyzenle Erhan enişten de bebek sahibi olmak istiyorlar bir süredir.Allahım onlara da inşallah kısa sürede nasip etsin.Fatma teyzen soğan suyu kürüne başladı, ayda bir çatlatma iğnesi oluyor inşallah hamile kalır en yakın zamanda da sana bir arkadaş gelir  :amin: Timur amcan 30 yaşında ama henüz evlenecek gibi görünmüyor sanırım onun bir gün çocuğu olursa sen onun bayağı bir yaş farkıyla abisi ya da ablası olacaksın  ;D Bugün pazar perşembe günü cinsiyetini öğreneceğiz çok heyecanlıyım.İnşallah sağlıklısındır ve rabbim seni bana hayırlı bir evlat olarak bağışlar.