ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

sunga25 ((( Serpil )))

selcan yaaa CUMARTESİYE BİSEŞ KALMADI..
BEBİŞLEERİMİZİ GÖRÜCEZZ
AMA BEN SENDEN DAHA SANSLIYIMKİİ BEBEMİ RENKLİ GÖRCEMMMM  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 01 Ekim , 2009, 17:36:57
selcan yaaa CUMARTESİYE BİSEŞ KALMADI..
BEBİŞLEERİMİZİ GÖRÜCEZZ
AMA BEN SENDEN DAHA SANSLIYIMKİİ BEBEMİ RENKLİ GÖRCEMMMM  :k06:

belkı benımkınıde gösterirlerrr  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben ıkılı testın sonucunu bılem bılmıyorum :y25:

saglşıklı olsunlarda gerısı onemlı deıl :amin:

:love9: :love7: :love9:

sunga25 ((( Serpil )))

niye bılmıyosun aysecım sonuclarını ne zaman alcaksınki..
sen gönlunu ferah tut hic acaba deme...allahımın izniyle bebişlerimiz sapasaglam kucaklarımızda olucak  :amin: :amin:

мiŁenα.

drumunu arayp ogrendım temız ıyı cıktı sonuclarımda o oranı bılmıyorum

mavişimmm

kızmı erkek mi diye düşünemıyom hıççç.rabbim hayırlısını versınn herkeseee inşallahhh.merakda etmıyom deıl hanııı
cokk erken bılıyorumm amaa ınsan bebek kıyafetı gorunceee acaba ben hangısını alcam oluyoo.yanı ben oyle oluyomm.arkasında hemen dua gelıyoııo.allahım sağlıklı olsunda baska bısey ıstemıyomm..

мiŁenα.

BENIM KARNIM TOP GIBI OLDU BOLE YANLARA DOGRU DEIL DIK KOMSUM DIYORKI ERKEK HERKEZ ERKEK DEDI KIZ OLURSA BUYUK SUPRZ :k06:

ceylan

ya kızlar 2li tarama testi yaptırdım206/1 çıktı dr normal dedi fakat
amniosentez yapılmasını öneriyor yaşımdan dolayı yaş 36 .2 erkek çocuğum var biri 14 diğer 9 .bu bebeği isteyerek yaptık .bebekten sıvı alınmasıda pek sağlıklı değil diye duydum . sizden ricam fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim şu anda 15 haftalık gebeyim sevgiyle kalınız

мiŁenα.

canım actıgı konuyada yazdım ben saglıklı olmadıgını duydum ::)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ya kizlar doktor benden haftaya ikili test istedi ama ben haftaya 8 haftalik oluyorum cok erken degil mi ya ?????

мiŁenα.

canım cok erken 3 hafta kadar..ama dr ıstedıyse bı nedenı vardır..

belkı son kanaman yuzundenn dır

mavibalon

Dün farklı bir rahatsızlık için kadın doğuma gitmiştim ama bebeğe de bakmak istedi dr.
Erkek bebek olduğu kesinleşti. Benim ikili testime göre cinsiyetim tutmuş oluyor bu durumda.

yasmin35

işallah allah verirde bizde bakarız degerler :(
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

bakalım ben 1 hafta ogrencem ıkılı testın sonucunuda ıstıcem..verırse yazarım