ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

yasmin35

evet vadicim senle göbek kardeşi olak bende bugün 11+6 yım bende yarın gidicem doktora bakalım neler olcak bebişimi merak ediyom bide korkuyom bu aralar kalbi durma olayları çok oluyo ya kalbi atmıyosa< diyom içimden çok korkuyom ya :( işallah bişey çıkmaz vadicik hastaneden sonra konuşak canım nasıl geçti diye iyimi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ѕєν∂α¢αη

benim kan sonucum çıkmış ama dr.um kendisi bakmış. değerini sordum tlfda anladı ne için isteyeceğimi dedi ki: "inanma böyle şeylere batıl inanç dedi ben sana erkek dedim zaten daha niye soruyorsun dedi" :k06: ya şey arkadaşlar merak ediyor da dedim =)) onlar mı hamile sen hamilesin dedi :k06: yoo çoğu hamile dedim :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

afferim sevdacım iyi vermişsin cevabı doktora bizde merak ediyoz heralde kimlerde tutuyo kimlerde tutmuyo diye demi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: yasmin35 - 09 Aralık , 2009, 15:15:54
evet vadicim senle göbek kardeşi olak bende bugün 11+6 yım bende yarın gidicem doktora bakalım neler olcak bebişimi merak ediyom bide korkuyom bu aralar kalbi durma olayları çok oluyo ya kalbi atmıyosa< diyom içimden çok korkuyom ya :( işallah bişey çıkmaz vadicik hastaneden sonra konuşak canım nasıl geçti diye iyimi
tamam canım sen benden 3 gun oncesın  :k06:

betulyagmur

Alıntı yapılan: VADİ - 09 Aralık , 2009, 14:54:04
12 kadrişçim yarın 2 li var benim de ve cok heyecanlıyım

vadicim merhaba;

bende bugün alıcam  sonuçlarımı. salı günü yaptırdım. 12+4 ham,leyim. bizim günler çok yakın:)

hayırlısı olsun
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

мiŁenα.

betulyagmur

KIZLAR BENİM HCG 15,5 ÇIKTI SİZCE CİNSİYETİ NEDİR?????
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

мiŁenα.

vadi= muge & melis

yasmin35

vadi= muge & melis

yaaani ayşe de ilknur da kadriş te uymadı mesela

sunga25 ((( Serpil )))

yasmin35

yani doğruluk payı yok açıp akrana dayamadımı ben inanmıcam bişeye

мiŁenα.

bqazıalrında tutuyor hastanade cogu kısnınkı erkek ..sanırsam erkek yılı