ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

asusen

Doktor ultrasonda bebeğin ense kalınlığını ölçtükten sonra senden kan alıyorlar ve down sendromu var mı diye bakıyorlar. Bu da kan tahlilinde çıkan bir değer

yasmin35

karamelcim ssk 3lüyü karşılıyo kendi yapıyo ama ikiliyi karşılamıyo onu özelde yaptırıyosun sosyal güvencen varsa 5 kuruş ödemezsin yani
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

SİBOŞ

beni aydınlattığın için teşekkür ederim asusen  :)

ĸﻪгﻪოεl

yasmin35

valla fiyatını sormadım bilmiyom ama özel labrotuvarlardada yapılıyo bilgim yok çünkü çalışan ssk lıyım ben canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ĸﻪгﻪოεl

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ĸﻪгﻪოεl

slm sekercım nasılsın resmı degıştırmışşın bu arasda bana yolladıgın msn adresını alamadım ya yollasana gene  bu aradaben gittim bana glıkoz  kan hgb fan fılan seylerı soydılar 3 lü teste 76 tl tuttu ama ssk aralıkta başlıcak ondan simdi 17 +6 haftalık hamıleyım 18 haftaya kadar oluyodu bu 3 lü tests sen nezaman yaptırdın canım :love9:  :hieyt:

KADRİŞ

benimde fb_hcg 68.2 erkek..yani tutmadı...... :laughing7:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

yasmin35

ya kızlar bende hususi gittim teyze kızının ikili testine baktım beta hsg 26.kusur yazıyodu ve kızı var demek bu doğru degil yada kişiye göremi degişiyo

мiŁenα.

karamell ben 3 lu tarama yaptırmadım 11+4 ken 2 lı yaptırdım sadce ::)

:love9: :love7: :love9:

ULUDAĞ

SLM KIZLAR O HCG DEĞERİNE CİNSİYET FALAN BOŞ İŞ BENCE O ANNENİN YAŞI VE RİSKİNE GÖRE ORANLARI GÖSTERİYOR BENİM HCG DEĞERİ 16.3 ÇIKTI KIZIM OLACAK

vadi= muge & melis

BEN DE 11+ 3 UM PERSEMBE GUNU 2 Lİ TEST VAR COK HEYECANLIYIM  :muzz:

yasmin35

vadicim benimde yarın var ikili test zamanım yarın 12 haftalık olcak bende heycanlıyım valla

KADRİŞ

kızlar  ben bugün 19 haftalık oldum....2'li  test yaptırmıştım vede riskli bölgede çıktı...karından su alınacak dediler....ben emin olmak için 3 testte yaptırdım.birazdan sonucu alıcam..hayırlısı artık.zaten rabbim neylerse güzel eyler.. karından su aldırmayıda istemiyorum.doktorumla görüştüm..su almanın sebebi bebeğin doğmadan sakatlığı varsa öğreniyorsun yada hamileliği durduruyorsun allah korusun.aklımdan bir an bile geçmedi...zaten sakatlığı varsa bile anne karnında hiç bir tıbbi tedavi yapılamıyormuş doktor söyledi.kızlar sizde bana dua edin hakkımda hayırlısı ne ise o olsun.yaşım 24.benim yaş grubuma göre 1720 doğumda bir görülüyor...inşallah sonuçlar temiz çıkar..... :amin: :amin: :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........