28 Mart , 2024, 13:41:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM

Başlatan CANDANMELEK, 01 Ağustos , 2009, 02:51:28

« önceki - sonraki »

°♥° b@ş@k°♥°

hayırlısı olsun artık sıkıldım uğraşıp boşa çıkmaktan... :'(

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

°♥° b@ş@k°♥°

kimi buldun canım ankarada ise benim doktor mükemmel bu konuda.. aşılama olmasında ne olursa olsun..

..BahaR●●

ben ist.de oturuorum başakcım burda bi yaşlı ablayla tanıştım doktor olmıycaksa olmıycak diyormuş kendi muyahanesiymiş maddi olarakta çok yardımcı oluyormuş en çok ilgimi çeken ise sayesinde hamile kalan bayanlardan bebek fotolarını alıp duvarına asıyormuş...

°♥° b@ş@k°♥°

onu benim doktorumda yapıyor. ve bunlar çok tatlı dediğimizde bende dedesiyim onlarım. hepsini tek tek tanırım dedi..

CANDANMELEK

ozaman sen prenglyleri al cnm pek bulunmuor inş.tüp bebeğe gerek kalmaz bende soğan suyu falan içiorum incirde içicem eğer gebelik olmazsa yne ramazandan sonra iyi bi doktor buldum ona gidicem .....
[/quote]                                                                                                                                                    canım ilk iğnemdeçok aradım bu arada ben vandayım ama ikinci iğnemde bi eczaneye gittim ilaçlarımızı hep ordan alıyorduk adam ilk önce vermek istemedi galiba saçma sapan konuştu sonra bende üstüne gidince öğleden sonra getirtiriz falan dedi öğleden sonra eşim gitti aldı bir daha lazım olursa 2 veya3 gün önceden haber verin ben ayarlarım demiş adam o yüzden rahatım deniycem artık iğneyi hemen tüp bebek için erken

°♥° b@ş@k°♥°

bakalım 1 ekim gelsin bana ne diyecekler..

CANDANMELEK

Alıntı yapılan: basak50 - 01 Ağustos , 2009, 11:48:30
bakalım 1 ekim gelsin bana ne diyecekler..
neden ekimi bekliyorsun canım

°♥° b@ş@k°♥°

şimdi adet düzensizliği var bende
doktorda glukopage verdi adetlerimi düzenlesin diye. birde polikistik over hastası olduğum için glukopage ile kendiliğimden hamile kalma şansım %60 civarında belki kendiliğinden hamile kalırsın dedi. şimdi adetlerim düzenli. önceden 3-4 ayda 1 kez olurken şimdi 28-29 günde 1 oluyorum..

CANDANMELEK

Alıntı yapılan: basak50 - 01 Ağustos , 2009, 11:54:02
şimdi adet düzensizliği var bende
doktorda glukopage verdi adetlerimi düzenlesin diye. birde polikistik over hastası olduğum için glukopage ile kendiliğimden hamile kalma şansım %60 civarında belki kendiliğinden hamile kalırsın dedi. şimdi adetlerim düzenli. önceden 3-4 ayda 1 kez olurken şimdi 28-29 günde 1 oluyorum..
inşallah hiç ummadığın bi zaman hamile kalırsın

°♥° b@ş@k°♥°

hayatta umutsuz yaşanmıyor işte. hep bi umutt.

rose

keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

..BahaR●●

BNDE GLUKOFEN KULLANIORUM BENİM ADETLERİ DÜZELTMEDİ AMA YUMURTLAMAYI SAĞLIORMUŞ BAŞKA Bİ DOKTOR ÖYLE SÖYLEDİ HERŞEY NASİP İNANIORUMKİ BİGÜN BEBİŞLERİMİZ BİZE SÜPRİZ YAPACAK....HERGÜN AYNI HAYALLE YATIP KALKIYORUM İNŞ.TEZ ZAMANDA O GÜZEL DUYGULARI BİZLEREDE YAŞAMAK NASİP OLUR...

azadem

BURDAKİ ARKADAŞLARIN HEPSİNDE AYNI DERT BENİMDE 2 YILDIR OLMUYO 3 KERE CATLATMA VURULDUM AMA NASİP DEGİLMİŞ HERŞEYİ OLURUNA BIRAKTIM ARTIK ALLAH NE ZAMAN KISMET EDERSE KAFAYA TAKMAMAK GEREK

CANDANMELEK

arkadaşlar ben pazartesi günü pregnyl vuruldum ve 3 , 4 gündür kasıklarımda sancım vardı ve internette araştırırken bu sayfaya rastladım okudum arkadaşların yazdıklarını ve benim gibi iğne vurulup kasığında ağrı olan bi arkadaşda aynı şeyi yaşamış ama o kasıklarındaki ağrıyı çatlamadan dolayıdır zannetmiş galiba bende ona inandım ümitlendim doktorumu aramadım ama sancım cekilmeyecek hale geldi akşam üzeri doktorumu aradım ağrı kesici içebilirmiyim diye ultrasonla bakmamız lazım dedi bende gittim malesef yumurtalıklarımda kist oluşmuş ilaç verdi pazartesiye kadar geçmesse 2 günlük serum tedavisi görücem bence burda yazılan şeylere aldanıpta uygulamayın mutlaka doktorunuza sorun

CANDANMELEK

çok yıpratıyor insanı tedavi süreci kasıklarımda ağrı vardı doktorum bekleyilim geçmezse serum tadevisi yapıcaz dedi doktorumun çalıştığı hastane yataklı olmadığı için başlayamadık tadeviye ama iğne verdi ağrı kesici verdi hamile olursam belki çocuk düşebilirmiş ama ilk önce anne sağlığı diyor dotor bilmiyorum çok yıpratıcı  bu durumları yaşamak allah kimsenin başına vermesin devamlı şükredin bence beterin beteri var çünkü