slm arkadaşlar

Başlatan sudenaz, 04 Ağustos , 2009, 18:09:26

« önceki - sonraki »

sudenaz

slmlar nasılsınız arkadaşlar geçen ay 6 da hasta oldum int hesaplamalara göre 3 ağutosta hasta olmam lazımdı ama olmadım 2 gün geçti idrar testi yaptım bugün dayanamıyıp ama tek çizgi çıktı acaba 2 gün geçince belli olurmu inşallah bu ay hamiiş olmuşumdur çook istiyorum.hiç ağrım belirtileride yok ama kızlar fikirlerinizi bekliyorum hepinizi seviyorum kocaman öpüldünüz  :opucuk:
slmlar bütün anne adaylarına ve anneleree

azadem

slm sude hoşgeldin kaç yıllık evlisin

burcuş

Hoşgeldin canımmm :) İnşallah hamişsindir :) Ama strestende olabilir yani bak bende hala hastalanmadım :) 7 gün geçti ama benim için normal :) Düzensiz benim...

sudenaz

1 buçuk yıllık evliyim bi kaç aydır deniyoruz yumurtlama günlerini hesaplayarak ilişkiye giriyoruz ama herseferinde hüsran çok kafamada takmıyorum.artık stres yapmamaya çalışıyorum.

hasretALİ

arkadaşım ben 2 ay önce kürtaj olmuştum ilk adetim ayın 6sında oldum yine eğer arkadaşı dedi gibi  ayın 3 ne denk geliyosa bende olmadım bugün...bide herkesiin farklı olur ama ben ilk gebelimde adet olucam gün yaptım pozitif çıkmıştı inşallah hepimiz hamileyizdir

sudenaz

inşallah canım inşallah yumurtlama testi yapcan zaman son üç adet tarihini yazıyosun hesaplayıcı sana muhtemel adet olacağın sonraki ayı veriyoya oyüzden 3'ü diye yazdım adet düzenizliğim yok.her ay bir iki gün öne gelio oda normalmiş.jinekolog öyle sölemişti....

hasretALİ

evet
canım
bende 28günde bi adet oluyo çıkıyordum yaptığım bütün hasaplamalarda benim kasıkta batmalar var bugün ama pc başında oturmaktan da olabi,lir