29 Mart , 2024, 00:23:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM

Başlatan CANDANMELEK, 01 Ağustos , 2009, 02:51:28

« önceki - sonraki »

CANDANMELEK

2009 EYLÜLDE 3 SENE OLACAK EVLENDİĞİME AMA 2 SENEDİR KORUNMUYORUZ YAKLAŞIK 1 SENEDİR TEDAVİ GÖRÜYORUM İLK ZAMANLARIMDA BİR DOKTORA GİTTİM FAZLA BİLGİLİ DEĞİLMİŞ 2 AY KLOMEN KULLANDIM VE KİST OLUŞMUŞ KARŞI KOMŞUMUN TAVSİYESİYLE ÖZEL DOKTORA GİTMEYE BAŞLADIM VE KİST OLDUĞUN ÖĞRENDİM NASIL DOKTORLAR VAR 4MM KİSTİ ANLAMIYORLAR NEYSE ALLAHTAN O DOTORU BIRAKTIM ŞİMDİKİ DOKTORUM ÇOK İYİ Bİ KAÇ KERE KLOMEN KULLANDIM SAĞ YUMURTAM BÜYÜDÜ AMA ÇATLAMA DÜŞÜK 2 AYDIR İĞNE VURULUYORUM GEÇEN AY Bİ BELİRTİ FALAN GÖREMEDİM AMA BU AY 27 SİNDE VURULDUM İĞNEYİ 2 GÜNDÜR ÇOK SANCIM VAR KASIKLARIMDA AMA ARKADAŞLARIN YAZDIKLARINI OKUDUM SEVİNDİM YUMURTA ÇATLAMA YAPTIĞI ZAMAN AĞRI VERİRMİŞ BEN RAZIYIM BU AĞRILARA ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN BEN İLK DEFA BÖYLE Bİ YER GÖRDÜM VE ARTIK BIRAKMIYCAM SİZLERİNDE YARDIMINI BEKLİYORUM  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ÇOK GARİP Bİ DUYGU BUNLARI YAŞAMAK AMA BURDA ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR GÖRDÜM SÜPER BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM BEN AİLEMDEN UZAĞIM EŞİMİN İŞİNDEN DOLAYI KENDİMİ YANLIZ HİSSEDİYORUM BUNLARI YAŞAMAK ÇOK ZOR AMA DAYANIYORUZ İŞTE SİZLERİNDE DESTEĞİNİ BEKLİYORUM  :hello2: :hello2: :hello2:

rose

merhaba candanmelek hosgeldin aramiza
bende cok olmadi burayi kesfettim(iki ay önce ikizlerimi kaybettim 5ayliktilar :crybaby2:), evet haklisin sirf biz birbimizi anlariz
ne demisler cekmeyen anlamaz. ama burdaki arkadslar cok iyiler. bu sitede yazilanlar paylasimlar bir nebze yaramiza merhem olabiliyor.

Allah sanada banada tüm isteyenlere en kisa zamanda hayirli saglikli bir evlat nasip etsin.amin :amin:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

°♥° b@ş@k°♥°

ben eğer burası olmasa çatlama durumuna gelmiştim artık...

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

CANDANMELEK

canım benim çok üzüldüm :crybaby2: :crybaby2: takma kafana allah herşeyin hayırlısını versin belkide hayırlı bebekler olmayacaktı kafana takma canım inşallah tekrar olur bu sitedeye baktım arkadaşlıkları  çok beğendim o yüzden üye oldum inşallah dertlerimimeze derman olabilicez ALLAH İSTEYEN HERKESE HAYIRLI ÇOCUKLAR VERSİN CANIM..

..BahaR●●

aramıza hoşgeldin cnm bahar bende 3,5 senelik evliyim bebiş yok inş.tez zamanda bizlerde anne oluruz strese girmeden rahat olalımm Rabbim elbet o duyguyu bizlerede tadırır...

CANDANMELEK

evet canım stres yapmaya gerek yok ben ilk zamanlar çok stres yapıyordum psikolojim değişmişti eşyaları vurup kırıyordum kendi kendime zarar veriyordum biraz tedavi gördüm ve baktım haplarla olacak gibi değil kendi kendime aşmaya çalıştım ve şükürler olsunki aştım zamanı gelince herşey olacak

..BahaR●●

aynn öyle cnm bizde çok zorlu zamanlardan geçtik psikolojim bozulmuştu artık sonra baktım olcakgibi değil içimdeki ümitle hep Rabbim e sığındımm.dediğin gibi zaman herşeyin ilacı beklemek ve görmek lazım....

CANDANMELEK

herşeyin başı sabır canım ben 27temmuzda pregnly vurudum bu ikinci vuruluşum ilk vurulduğumda sancım falan yoktu ama şimdi kasıklarım çok ağrıyo lavoboya gidince dahada şiddetleniyor neden olur bunu bilen varmı

..BahaR●●

canım ben o aşamalardan geçtim bilir prengly kullandım ovitre kullandım ikiside aynı iğne prengly ucuz kasıklarda baskılı bi ağrı yapar yumurtaların çatlıorda ondan cnm korkulcak bişey yok....

CANDANMELEK

beni aydınlattığın için teşekkür ederim canım saol

..BahaR●●

ne demek cnm rica ederim hatta tahminimce bu ay senin olmasa doktorun aşılama önerecek ben yaptırmıştım ama malaesef tutmadıı inş.senin olur cnm....

°♥° b@ş@k°♥°

aşılama pek tutmuyormuş ki zaten. bana derse doktor yaptırmayacaım..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

CANDANMELEK

doktorum 6 defa kullanıcaz bu iğneyi olmazsa tüp bebek dedi bu ikinci kez vuruluşum

..BahaR●●

Alıntı yapılan: basak50 - 01 Ağustos , 2009, 10:34:23
aşılama pek tutmuyormuş ki zaten. bana derse doktor yaptırmayacaım..
aynn cnm normal yollarla denemekle hemen hemen aynıymış sadece tek özelliği spermleri yıkıorlar en hareketlileri secip rahime gönderiyorlar tutan zaten çok nadir var ....

..BahaR●●

Alıntı yapılan: CANDANMELEK - 01 Ağustos , 2009, 10:40:00
doktorum 6 defa kullanıcaz bu iğneyi olmazsa tüp bebek dedi bu ikinci kez vuruluşum

ozaman sen prenglyleri al cnm pek bulunmuor inş.tüp bebeğe gerek kalmaz bende soğan suyu falan içiorum incirde içicem eğer gebelik olmazsa yne ramazandan sonra iyi bi doktor buldum ona gidicem .....