28 Mart , 2024, 21:58:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar herkes buraya gerçek isimlerini yazsın !!!!

Başlatan burcuş, 24 Temmuz , 2009, 10:45:15

« önceki - sonraki »

necla_3361

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

çok şakacı kimliğim var :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ne yapalım kendı aramızda eglenıyoz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kımseyı kekleyemedık :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

can dediklerim....

iremim

*TuGba*

AYKIZ

:wave: SLM ARKADAŞLAR.BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.BİRAZ SİTENİZİN ACEMİSİYİM UZUN ZAMANDIR OKUYORUM YAZDIKLARINIZI VE ÇOK BEĞENİYORUM.BENDE ÇOCUĞU OLMAYANLARDANIM.BUNDAN SONRA SIK SIK GÖRÜŞMEK ÜZERE SEVGİLER
:k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

h.g aykız aramıza benımde bebısım olmuyo bekletıyo bızı nazlı ıns olur bebıslerımız :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ela.naz

eski formda ışıll:))

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●