28 Mart , 2024, 20:20:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Devit-3 Kullanan Var mı?

Başlatan elvan, 09 Eylül , 2007, 14:24:25

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

bende deviti günde 4 damla veriyordum ama yarısı kaşıkta kalıyor zaten  ;) doktorumuz mamada verdiğin için deviti gün aşırı verebilirsin demişti bu ara mama yemiyoruz hergün devam ve ferrum vermedi bizim doktor bidahaki gidişte soracam bende

aslianne

bende günde 3 damla veriyorum...
aslı

Zeynep_Sena

banada dr burda 1 yil kullanmam gerektigini daha sonra tekrar dr sormam gerektigini soledi cunku bizim burda gunes yokya varda cok az gorebiliyosun genelde yagmur var onu icin kemiklerin daha iyi gelismesi icin dedi gunde 2 damla veriyorum ama simdi aklima geldi bugun unuttum:)

ha birde dr devamli ayni saatte ver dedi her gun mesela her sabah veya her oglen yada her aksam boyle daha ii etki ediyo dedi

мiŁenα.

Bizimde bitmişti hemşiremiz verdi kullan dedi..

Buarda ek gıdaya geçince yogurt ve süt yedşrdikten sonra ferroyu verme dedi..

Bu konuuyla pek alakalı değil ama aklınızda bulunsun demir ilacı yogurttan sonra alınmazmış ;)

:love9: :love7: :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Arkadaslar doktor bebeğim 15 günlük olunca bu damlayı kllanmamı söyledi günde 3 damla yazılmış ilacın üstüne 5-6 gündür kullanıyorum ama cocugum bu ılaca basladıktan sonra kakasını yapmakta zorlanıyor yapmaya çalışıyor ama gaz cıkarıyor sadece dün altını alırkeb baktım kaka görünüyor ayaklarını kaldırdım karnına doğru o şekılde yaptı.bu vitamini kullananlar böyle bir sorun yasadınızmı acaba.yavrum ağlıyor süreklı mızırdanıyor bu yuzden :sad1:                                               
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Canım bende başladım 15 günlükken kullanmaya aynı ialcı ama ben öyle bi sorun yaşamadım. Tam tersine günde 4-5 defa yapıyo kakasını  :nazar:   Başka bi derdimi var acaba kuzucuğun  :dontknow:

<<AyBüKe>>

Bu arada geçenlerde benim kızım 1 gün hiç yapmadı kakasını doktora götürdüm doktor 1 aylığı geçince 7 gün bile yapmasa normal korkma demişti .. Senin ne kadarlık oldu kızın canım, belki de normaldir bu durum..

canım 22 günlük oldu elifim.çok şükür  hergün 1kez yapıyor kakasını sadece anne sütü verıyorum.sen deviti nezaman verıyosun  peki bir kerede 3 damlamı verıyosun?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

kızlar bir kerede 3 damla veriyoruz dimi,ben yanlış yapmıyorumdur umarım.neden bılmıyorun ama bebeğim uğrasıyor kakasını yapmak için resmen bu damlayı verdiğimden beri  :dontknow:

<<AyBüKe>>

Evet bende senin gibi yapıyorum canım, günde 1 kere 3 damla.. Bana da öyle demişti doktor.. Bi sorun yaşamadım bu konuda, için rahat değilse doktoruna bi danış istersen..

βαlκιz

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Temmuz , 2011, 09:58:43
Arkadaslar doktor bebeğim 15 günlük olunca bu damlayı kllanmamı söyledi günde 3 damla yazılmış ilacın üstüne 5-6 gündür kullanıyorum ama cocugum bu ılaca basladıktan sonra kakasını yapmakta zorlanıyor yapmaya çalışıyor ama gaz cıkarıyor sadece dün altını alırkeb baktım kaka görünüyor ayaklarını kaldırdım karnına doğru o şekılde yaptı.bu vitamini kullananlar böyle bir sorun yasadınızmı acaba.yavrum ağlıyor süreklı mızırdanıyor bu yuzden :sad1:                                               
canım ilacı bir iki gün verme bakalım yapıcak mı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar bana devit değil de monovit d.3 verdiler. onu kullanıyorum ginde 3 damla. içeriğine baktım şimdi devitle aynı sınıf bi damla. monovit kullanan var mı?

devit kullanan birçok kişiye sordum ,kimse böyle bir sorun yaşamamış sanırım ondan kaynaklanmıyor bugün 3. gün hala yapmadı kakasını ve çok huysuz süreklı emmek ıstıyor sürekliiii .doktora götürecektim eşimi aradım oda bugün 3. gün bekleyelim biraz daha dedi :-\

TATLIMM

BENDE BEBİŞİME DEVİT-3 KULLANIYORUM GÜNDE 3 DAMLA DAMLATIYORUM 1 YASINA KADR KULLANILIYOMRS HERLDE DUYDUGUM KADARIYLA

TATLIMM

BENDE BEBGIME DEVİT-3 KULLANIYRM AMA KABIZ YAPMAZ BENIM BEBEGIMDE KABIZ SUAN 5 GUNDUR YAPAMIYOR ANNE TAVSIYLERI 1 CAY KASIGI ZEYTINYAGI IYI GELIYORMUS BENDE ONU DENIYCEM ..BIRDE KULAK CUBUGNUN PAMUK KISMINI ZEYTINYAGINA BATIRIP POPOSUNA MASAJ YAPMAKDA IYI GELIYRMUS..