29 Mart , 2024, 17:52:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Devit-3 Kullanan Var mı?

Başlatan elvan, 09 Eylül , 2007, 14:24:25

« önceki - sonraki »

sevda

Deviti 3 damla ferrumuda 3 damlaydı sanırım ama dr en doğru olarak ayına göre değerlendiriyor...

cute_00

beniim bebeğim 3  aylık  günde  3 damla  devit-3  kullanıyorum...
doktorum  başka  vitamin kullanma  en iyisi  davit-3 dedii  bana...kime  sorduysamda  herkez onu  tavsiye etti...

elvan

ya kiloya göre verilen hangisi onu merak ettimde 2 aydır kontrole gitmiyoruz.havalar çok soğuk malum

sevda

Canım biz ferruma 5 ci aydan sonra geçmiştik...

pelinim

Elvancım yakındaki bir sağlık ocağına bile gidebilirsin.kan ölçümü yapıp kansızlığına bakarlar ve ferrum gerekliyse kullanırsın.benim oğlum 3.5 aylık 5 damla devit-3 veriyorum.

nursenefe

09 Ocak , 2008, 23:23:37 #50 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2008, 23:25:22 nursenefe
Alıntı yapılan: elvan - 08 Ocak , 2008, 23:35:11
ya kiloya göre verilen hangisi onu merak ettimde 2 aydır kontrole gitmiyoruz.havalar çok soğuk malum
bebegin kilosuna gore verilen ferrum 4. ayini bitirince baslaniyor. bebegin kucukse bence doktor kontrollerini, asisini ihmal etme sar sarmala gotur nacizane fikrim

Organik_Seker

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 01 Ekim , 2007, 22:43:25
Doğ ulennn bebek bizde konusalım şöleee ben sunu kullanıom sız ne kullanıosunuz blum blummm :occasion14:
Evt konusuoz bizde hıhhh* yau bende kullanıom devit nie verıolar oleyse eee napcam sımdı bıdahakı kontrole gıttıgımde solimm bari dr.a huzursuz oldum vermesemmi acaba !

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

elvan

ahmet tuğra 8.5 aylık en son 7 aylıktı kontrole gittiğimde şu an 8 damla devit, 5 damlada ferrum veriyorum.

bebegım_ ömer

CANIM ÇOK GEÇMIS OLSUN MESAJINI DIKKATE ALICAM DEVIT-3 UN BIR ZARARI OLMAZ ALLAH SIFA VERSIN KENDINIZE IYI BAKIN :love7:

duokca

elvancıgım cok gemıs olsun ben duygu.cok uzuldum canım bebegın ıcın erken farketmen ıyı olmus.bnım bebegımde 5.5 aylık.bu gunlerde gecer canım.bebegıne en kısa zamanda sıfalar.

mesude

ya 4.5 aylık bebek için10 damla cok fazla . bende multitap kullanıom
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

Almiş'inAnniş'i

kızlar levan en son msjını ocak ayında yazmış
yani o günler geçeli çok oldu
çünkü konu açılalı çoooookkkkk daha fazla oldu  :toothy10:

selcen61

Merhabalar bende kullanıyorum 1 yaşına kadar kullanmak gerekiyor.Ama ben 4 damla kullanıyorum saglık ocagı verdi 4 damla kullanacaksın dedi.

yeşil

bende D vit 3 kullanıyorum 3 damla veriyorum bizim bi ark.yanlışlıkla 6 damla vermiş 3 yerine çocuğun bıngıldağı erken kapanıcaktı nerdeyse dr.çok kızmıştı ferrumu biz henüz kullanmıyoruz dr daha sonra başlayalım dedi kan değerlerine baktı zaten ferrumuda hiçbir bebek sevmiyo nasıl vericem bilmem

zhr38

bende oğlumda devit 3 ü 10 damla kullanıyorum multi tabs ı almadı
ama bende cok düzensiz kullandım :sad1: