29 Mart , 2024, 17:15:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Devit-3 Kullanan Var mı?

Başlatan elvan, 09 Eylül , 2007, 14:24:25

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

arkadaslar bende 'ENFAMIL  TRI-VI-SOL  VITAMINS  A,C&D '' veriyorum bunu kullanan yada bununla ilgli bilgi sahibi olan varmi.

sevda

Yok bitanem ilk defa senden duyuyorum ama bazı ilaçlar aynı firmadan çıkıyor ama adları ve kutularının rengi farklı oluyor mesele böyle çok ilaç var aynı dr gidiyoruz komşularımızla ama hepimizin hemen hemen ilaçları farklı ama içerikleri aynı...

elvan

ya arkadaşlar dr bana 10 damla vermelisin dedi. ben ne yapıcam şimdi

Almiş'inAnniş'i

dr.unla görüş istersen elvancım, telefonu yok mu sende?  ::)

sevda

Bence 10 damla fazla ama bazen bebeklerdeki kemik gelişimi için damla sayısını dr lar arttırıyor ama 10 damlayı ilk defa senden duyuyorum...

elvan

oğluşumun bıngıldk geç kapanıyo diye verdi ama çok tedirgin   oldum gerçekten. doktorlarada böyle şeyler söylenince onlara güvenmediğimizi düşünüyorlar.

Almiş'inAnniş'i

elvancım söyle dr.a int. de böyle bişi duydum bide size sormak istedim falan de  :dontknow:

Organik_Seker

Doğ ulennn bebek bizde konusalım şöleee ben sunu kullanıom sız ne kullanıosunuz blum blummm :occasion14:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

Almiş'inAnniş'i

gel ..... bebek geeeellll geelll geeellll  :hello2:

(bebekin adı henüz belli değil)  :laughing7:

Organik_Seker

evet ısmi yok puhahha napcez bılmıom  :tongue3:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

sevda

Canım zaten en az 1,5 senede tamamlanıyor bıngıldağın kapanması sizin dr hemen kapansın istiyo sanırım bence sen dr değiştir yada 2 ci bir dr daha olsun ne bu böyle bıngıldak yüzündenmi 10 damla veriyor anlamadım valla senin bu dr bizimki daha yeni tamamlandı ve 17 aylığız düşün yani bazı bebeklerinki erken bazılarınında geç kapanıyor ama 10 damla gerçekten fazla geldi bitanem sen başka bir dr daha sor hemen verme derim .... Bazen dr daha çok hata yapabiliyor biz nekadar her dediklerini yapmaya çalışsakta herzaman doğru kararlar veremeyebiliyorlar... :y25:

sevda

şekercim

Kız çocuğu doğurcan halen isim bulamadınızmı aşkolsun dr adını koyarsınız artık :k06:

nagihan

bugun dr sordum devit 3 mü multi tab mı diye? neden bu soruyu sorduğumu sordu bana. bende gelen maili anlattım. ve oda yanıtladı. dr haberi var bu mailden. bir ara üretimde böyle bir olay olmuş ve o seri toplatılmş. zaten devit 3 ün esas içeriği has zeytin yağı ve d vitaminiymiş. eğer bebeğiniz sağlıklı ise ve kilosu yerindeyse bence multi taba gerek yok dedi. çünkü multi tab diğer vitaminleride içeriyor. vücudun ihtiyacı olmayan vitaminleri direkt attığını biliyorum. boşuna 16 ytl ödemiş olucaz. ben o yüzden devit 3 e devam etme kararı aldım arkadaşlar.

elvan

kızlar devit ve ferrum dan kaçar damla veriyorsunuz

pelinim

Alıntı yapılan: elvan - 07 Ocak , 2008, 22:25:19
kızlar devit ve ferrum dan kaçar damla veriyorsunuz

Canım ayına ve gelişimine göre değişiyor damla sayısı.doktoruna danış bunun için.