BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

semra

4.ayiniz kutlu olsun adaletcim nice aylara  :flowers:yakisikli erdeme kocaman  :opucuk: :love9: :love9:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 11 Eylül , 2007, 22:21:00
:-ooo
nagiş nerde?
aslıhan nerde?
burcu nerde?

niye kimse uğramamış?

bu gün kocamın izin günüydü ben ancak girebildim, şöyle bi bakıp çıkacam. romantik bir action film izleyecez de  :tongue3:

remziyecim action filmi  ... hemde romantik... :k06:

ღ°cerenay.♥.

erdem paşamın 4. ayı kutlu olsun, nice aylara, yıllara... :flowers: :flowers: :flowers:

adalet

sunaygul

merhaba arkadaşlar benim ezgim mart 20 doğumlu yakında 6 aylık olacak. yani o da bir bahar çiçeği :flowers:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sunaygul

arkadaşlar şu yanlardaki bebeğinizin ay gün yazılı şirinşeyleri nasıl yaptınız anlatırmısınız siteye girdim ama yapamadım ??? ???

Almiş'inAnniş'i

sunay gül ve ezgi aramıza hoş geldiniz  :flowers: 
inşaallah bundan sonra birlikte büyütürüz bebişlerimizi  :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

sanırım ticker yapmak istiyorsun.
teknik yardımlaşma ana başlığı altında ticker yapmak alt başlığı var orada ayrıntılı yazıyor
yine de anlayamadığın bir yer olursa yardımcı olurum  ;)

Alıntı yapılan: sunaygul - 12 Eylül , 2007, 19:59:17
arkadaşlar şu yanlardaki bebeğinizin ay gün yazılı şirinşeyleri nasıl yaptınız anlatırmısınız siteye girdim ama yapamadım ??? ???

nagihan

birkaç gündür girmemiştim arkadaşlar. pek bir koşuşturmaca yaşadım. pazartesi günü nazı kontrole götürdüm. allah şükür nazın idrar yolu enfeksiyonu geçti. umarım tekrar yenilemez.  :amin:

salı günüde ben dişçiye gittim. nazı babannesine götürdüm derken gün yine bitti. ve bugun kızımla ve kardeşimle burcuya oturmaya gittik. BURCUCUM misafirperverliğin için teşekkür ederim. herşey için sağolasın. çok hoş bir gündü kardeşimde bende çok güzel vakit geçirdik. ilk defa canlı ve heyecanlı muhabbetler ettik. artık sanal ortamdan biraz olsun canlı ortamlara başladık sizlerle. yemekler harikaydı tekrardan teşekkür ederim bu arada DENİZ emire bitti. bundan sonra emir benim için tek geçer diyor. naz ve almiş yandı.

remziye ve aslıhan sizin şu söz olayı hayırlı olsun. allah tamamını erdirsin.  :nazar: :-[
umarım allahta benim kıza hayırlı kısmetler nasip eder.  :amin: :nazar: eee kızın var derdin var. bizim babamızda asla kızından ayrılamaz.  :k06:

ve adaletcim. 4. ayınız kutlu olsun. erdemi benim için öp hayatım

Almiş'inAnniş'i

evet sanırım istanbul'daki en güzel günlerimden birini geçirdim umarım son olmaz  :amin:

her şey için teşekkür ederim burcu  :opucuk:

ve tabiki biz yine birbirimizi görünce dünyamızdan vazgeçtiğimiz için resim çekinmeyi unuttuk son anda çekinilen birkaç kare fotoğrafı ekliyorum  :icon_thumright:

bu arada reeldeki muhabbet sanadakinden daha süper oluy, kızlar vallah ben sonbete doyamadım  :sad1:

nagihan

nagihan

ve benim makinede çekilenler

nagihan

devam ediyoruz

nagihan

nagihan

ve yine devam