BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 09 Eylül , 2007, 11:11:00

Alıntı yapılan: adalet - 09 Eylül , 2007, 00:58:30
siz ne zaman dunur oldunuz benim niye haberim yok kanka seni kiniyorum razi senide bana sormadan nasil yaparsiniz  :toothy10:
valla adalet geçen msn de aslıhan ile yazışırken şafak yanıma geldi, alper in resmini gördü, ne güzel bebek bu böyle dedi, çok sevdi. bende dedim kızımızı verelim mi aşkım bu çocuğa, o da gülerek oluuurr dedi.  :toothy10: bende aslıhan a söyledim. söz kestik.
gerçi aslıhan ın eşinin bu durumdan haberi yok sanırım. bi de o görsün müstakbel gelinini  :k06:

:k06: bizimde babamız beğenir kesin...

Almiş'inAnniş'i

alın sizin olsun her yerimi sebze çorbası yaptııııııııı  :caca:

ay yine de kıyamam  :k06:

yaw hatun yutmayı öğrenmiş gibi püskürtmeyi de öğrenmiş. sabahtan beri tükürüp saçıp duruyo. bu gün de sebze çorbası vereyim dedim bi püskürttü kendini beni batyırdı evi batırdı (sanki ev çok temizmiş gibi)  :cildir:

burcu-emir

oohh ohh ne güzel bi geldik yeni sayfamız açılmış  :muzz: çok sevindik.maşallah bi hayli de sayfa atlamış.hayırlı olsun yeni sayfamız  :flowers:

Almiş'inAnniş'i

hoş geldiniz. nasıl geçti yolculuğunuz.
yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gezip gördüklerinizi anlatın...

burcu-emir

hoşbulduk canım  :opucuk: gezdik,gördük,fazlasıyla yeddddiiikk   :toothy10: çok güzel geçti yolculuğumuz,oğlumla ilk tatilimiz sayılır,derler birini tanımak istersen ya tatile çık,yada rakı masasına oturt.emiri rakı masasına henüz oturtamıyacağıma göre   :k06: tatilde çok uyumlu bir çocuk oldu.tabii herkes onu aldı,sevdi,okşadı,öptü...beyzade pek bi mutluydu.ama eve geldik cicilerini tekrar göstermeye başladı.
çarşamba bekliyorum,seni ve almişimi 4 gözleeeeee   :hello2:

Almiş'inAnniş'i

eh cicilerini unutuyoruz seyahate gittiğimizde daha az kucağımıza alıp daha az vakit geçirdiğimiz için, ama döndüğümüzde sindrella nın saat 12 den sonra ki halini alıyoruz  :ehi:

burcu-emir

aynen öyle.daha güzel ,ifade edemezdim  :icon_thumright:
almiş yatağın ortasından yere düşmüş öyle mi  :-\

burcu-emir

ADALETİİİİMMM ÇOK ÖSLEDİM SENİ ÇEKİRGEM.ERDEMİM NASIL,ZEKA KÜPÜ CUMALİM NAPAR???

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-rain - 09 Eylül , 2007, 20:00:13
aynen öyle.daha güzel ,ifade edemezdim  :icon_thumright:
almiş yatağın ortasından yere düşmüş öyle mi  :-\

hiç hatırlatma  :y25:

Tebessüm :)

razi geçmiş olsun,ben yeni öğrendim almişin düştüğünü. :-\ çok şükür bi şikayeti yok dimi? yağız da 3 aylıkken düşmüştü koltuktan, 2ay önce de kendi yatağının parmaklıklarına tırmanıp yere düşmüştü. çok dikkatli olmak lazım. neyi ne zaman yapacakları hiç belli olmuyo. aman dikkat et canım.

adalet

selam kizlar hepiniz nasilsiniz  :opucuk:
kocacim dun evdeydi gerci bugunde evde disarda isi vardi biraz once cikti erdemde yatiyor benimde bir suru isim var ama sizi ozlemistim nasil olsa is yapilir  :k06:

burcu cekirgem hosgeldin  :flowers: ben sana msj cekecektim vallah eringenligim tutu  :caca: affet  :opucuk:

razicim ne anlayisli kocan varmis bizde oyle kayin peder istiyoruz yoksa oglularimi evlendirmiyecem  :k06:
kanka hadi gelini kaptin keyfin yerindedir
nagisim naz nasil oldu

adalet

jbduncumda gelmis hosgelmis senide cok ozlemistim  :flowers:
aysegul ne haber hayatim yagiz nasil

Almiş'inAnniş'i

ayşegül derler ya insanın aklına gelen başına gelir diye. bu benim aklımın ucundan bile geçmezdi. daha yeni yüz üstü dururken nasıl ilerledi, kıçın geri gidebiliyo sadece. hala aklım almıyor. kabus gibi... uyanınca ben onu hemen kaldırmıyorum, biraz yatıp demini alıyor, baktım uyanmış az kendinegelsin diye bıraktım aradan 2 dk. geçmedi küüüüttt diye bir ses. hala tüylerim diken diken oluyo. artık etrafını yastıksız bırakmıyorum. ama inan çok zor bi çocuk. yaramaz istemiştim gerçi ama ne diyeyim, buldum belamı  :tongue3: üzerine örttüğüm örtüyü yüzüne geçiriyo, başının altındaki yastığı yüzüne kapatıyo. olcak gibi değil. tekrar yastıksız günlere döndük ve üzerini bir kat daha kalın giydirip bişey örtmemeye başladım  :dontknow:

Alıntı yapılan: ayşegül - 09 Eylül , 2007, 20:46:55
razi geçmiş olsun,ben yeni öğrendim almişin düştüğünü. :-\ çok şükür bi şikayeti yok dimi? yağız da 3 aylıkken düşmüştü koltuktan, 2ay önce de kendi yatağının parmaklıklarına tırmanıp yere düşmüştü. çok dikkatli olmak lazım. neyi ne zaman yapacakları hiç belli olmuyo. aman dikkat et canım.

Almiş'inAnniş'i

aslında babamız hiç anlayışlı değildir adalet ama nasıl olduysa alper e inanılmaz kanı ısındı  :dontknow: yoksa ben kızımı kimselere veremem der de başka bişi demez  :k06:

adalet

razicim almis ne zaman dustu ben kacirdimi yoksa cok gecmi olsun  :y25: yaw vallah erdem bende akil birakmamis