BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

kanka ben geldim
bende iftari acinca kendimi yorgun his ediyorum  :k06:
canim birsey yapmak istemiyor

Almiş'inAnniş'i

eh nagiş ben bütün gün online ım ama kardeşim deli de değilim ki kendi kendime sohbet edeyim de sayfalar ilerlesin  alla allaaaaaaaaaa  :cussing:
Alıntı yapılan: nagihan - 15 Eylül , 2007, 23:19:27
oku canım benim okuda okunacak bişi yokki. sayfa olduğu gibi duruyor.
huuuu remziye bu sayfaya şerif oldun ama ortalarda yoksun be bacım  :k06:

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin kanka
adalet sütüne etki etmedimi oruç birisi yazmıştı ama hatırlamıyorum kim , sütüm azaldı diye...

razi allah iyiliğini versin emi :ehi: :k06: :toothy10:

adalet

canim simdilik bir etkisi yok eyer yetmese bende zaten tutmam insallah hepsini tutarim sutumde daha cok olur  :amin: nasil olacaksa  :k06:

jbdun

günaydın kızlar ve iyi pazarlar,

nagihancım geçmiş olsun  :flowers: nasıl ağrısı oldu mu dişinin çektirdikten sonra?
adaletcim Allah kabul etsin canım ama inşallah sütün azalmaz :amin:

kızlar ya sizin önceki sayfanız çok hızlı ilerliyodu, bu yeni açılan pek ilerlemiyo, neden ? yoksa bebişler mi  rahat vermiyo :icon_scratch:

burcu-emir

günaydın kızlar,iyi hafatasonları  :flowers:

jbdun hoşgeldin canımcım,ama hemen gitmişsin olmaz ki böyle,bizi çok ihmal ediyosun  :'( ne yani senimle sohbet etmemiz için okuluna eğretmen mi olalım  :D

adalet kız delirdin mi,oruç emziren kadına farz değil bildiğim kadarıyla,ben iyice bi öğreneyim yazarım.aman sütün gitmesin,6 ay emzir bacım gözünü seveyim

nagiş geçmiş olsun.bende yediğin yemekler dişini mi kırdı  :toothy10: :toothy10:

burcu-emir

Alıntı yapılan: REMZİYE - 16 Eylül , 2007, 00:37:57
eh nagiş ben bütün gün online ım ama kardeşim deli de değilim ki kendi kendime sohbet edeyim de sayfalar ilerlesin  alla allaaaaaaaaaa  :cussing:
Alıntı yapılan: nagihan - 15 Eylül , 2007, 23:19:27
oku canım benim okuda okunacak bişi yokki. sayfa olduğu gibi duruyor.
huuuu remziye bu sayfaya şerif oldun ama ortalarda yoksun be bacım  :k06:

ayy bunda koptum.toparlanamıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

sen yine bana kaldın anacım. bak herkes yine kaçmış. kopmuş ama toparlanamamış hatun.
hey sayfanın şerifi hadi bana takıl anacım.  :wav: :wav: halay çekelim. eylenemeye ihtiyacımız var  :k06:

ღ°cerenay.♥.

MERHABA KIZLAR BEN SELAM VERİP KAÇICAM.PAZARA GİDİYORUM ,ORDANDA ANEMLERE TAKILIRIM BİRAZ , GELİNCE GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH.

JBDUN ÖZLEDİK SENİ, GÖRÜŞEMİYORUZ ARTIK YAW, :y25:

HADİ HOŞÇAKALIN :wave:

burcu-emir

toparlandım,ama elektrikler kesildi hemen bakıyom hemen günahım alınmışşş  :caca:
eee napanız kısslar.ne zaman buluşuyos  :D
nagihan sen pazar günü burda ??? eşin işte mi.denizim nasıl

Almiş'inAnniş'i

valla nagiş p.tesi diyo bende sema nın sayfasına yazdım ama cevap yazdı mı bu gün görmedim  :dontknow:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE - 16 Eylül , 2007, 13:08:28
valla nagiş p.tesi diyo bende sema nın sayfasına yazdım ama cevap yazdı mı bu gün görmedim  :dontknow:
ben pazartesi dedim ama deniz oruçluyum gelemem dedi.siz kendinize göre ayarlayın.ben inşallah bir aksilik olmaz ve gelirim

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 16 Eylül , 2007, 13:00:19
toparlandım,ama elektrikler kesildi hemen bakıyom hemen günahım alınmışşş  :caca:
eee napanız kısslar.ne zaman buluşuyos  :D
nagihan sen pazar günü burda ??? eşin işte mi.denizim nasıl
eşim işte değil.4 te gidicek.4-12 bu hafta.
ahmet sabah naza baktı ben uyudum.şimdide beyefendi kendi uyuyor. sabah nazı uyutmuş.kendi çizgi film seyretmekten uyumamış.bende uyusaydın keşke şimdi naza bakardın bende temizlik yapardım dedim. ama uyumayı tercih etti.  :-\

Almiş'inAnniş'i

ay hala temizlik düşünüyo  :cildir:
otur biraz yalnız da kafanı dinle
yada çık tek başına dolaş biraz  :dontknow: