BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

selam guzel anneler ve seker bebisler  :flowers:

coooook yorgunum bugun bir arkadasimla disariya ciktik bende 2 cocuk onda 2 cocuk gerisini siz dusunun 7 saat boyunca gezdik alisveris yaptik sipalarda rahat dursaydilar tam super olacakti  :k06:
erdem disardeyken hic sesini yapmadi eve geldik kudurdu  :cildir:

sayfayi kim kaynatiyormus  ???

adalet

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 08 Eylül , 2007, 19:30:37
Alıntı yapılan: cerenay - 08 Eylül , 2007, 16:27:14
noluyor arkadaşlar burda , nerdeydik nereye geldik, orası neresiydi burası neresi, ben kimim  kankam kim :k02: :toothy10:
fazla kaynattım galiba  :toothy10:
hadi hayırlı olsun sayfamız...
:flowers:

ne olcek dünüşüm yakışıklı damadım iki hafta sonra 6 ayını doldurcek bende hazırlık yaptım. artık burdayız  :muzz:
bak burda daha iyi bir performans bekliyorum aslıhan.  :director:

siz ne zaman dunur oldunuz benim niye haberim yok kanka seni kiniyorum razi senide bana sormadan nasil yaparsiniz  :toothy10:

puysal

sayfanız hayırlı olsun kızlar..

Ne zaman büyüttünüz siz o meleklerii..

Zaman su gibi akıp geçiyor..

ღ°cerenay.♥.

valla kanka sen biraaz nazlandın, tuğbanın oğluda güzei dedin, benim işim belli olmaz herkese sözveririm dedin....napalım ben almşi kaçırmayayım dedim razide paşamı :k06:
almişin babasıda beğenmiş oğlumu , hazır babanında gönlü varken bağlayıverdik :k06:

dünüşüm ne kadar düşünceli görüyosunuz dimi, yarın bohça mohça bişeyide eksik bırakmaz demekki :k06:

adalet

kizkanc kanka  :ehi: :toothy10:
ne yapalim pasamin cani sagolsun almiste benim kzim sayilir  :love9: allah mutlu mesut olsun  :amin:
eh ben bir kiz dogursam sende bir oglan daha dogurursun demi kanka anca beraber  :k06:
vallah nagisle razi beni oldurcekler daha erdeme bakmadan ikinciyi istiyor diye kizlar sakka yapiyorum kiz olsa bile su anda istemiyorum  :cildir:

benim oglan garabinmi  :k06: :toothy10:

adalet

Alıntı yapılan: puysal - 09 Eylül , 2007, 01:17:23

tesekur ederiz canim  :flowers:
sizinkiler abla abi oldular sira bizimkilerde   :amin:

ღ°cerenay.♥.

sağol canım , şaka maka işte 6 ay sonra doğumgünü..
naptın sende demeyin ,
6 ayın nasıl geçtiğini anladım mıki , kalan 6 yı anlayacam :)

jbdun

kızlar selam,
en nihayetinde yeni laptopum ve ben ve ecrinim sizlerle beraberiz,
yeni sayfanız hayırlı olsun
hepinizi çok özledim...

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: nagihan - 08 Eylül , 2007, 23:55:22
bu akşam kimse uğramamış  :icon_scratch: ::)

valla nagiş dün akşam kızın banyosunu yaptırdım onu uyuturken bende uyuya kalmışım saat 8 de  :honk:

Almiş'inAnniş'i

09 Eylül , 2007, 11:11:00 #24 Son düzenlenme: 09 Eylül , 2007, 11:16:06 REMZİYE (razi)

Alıntı yapılan: adalet - 09 Eylül , 2007, 00:58:30
siz ne zaman dunur oldunuz benim niye haberim yok kanka seni kiniyorum razi senide bana sormadan nasil yaparsiniz  :toothy10:
valla adalet geçen msn de aslıhan ile yazışırken şafak yanıma geldi, alper in resmini gördü, ne güzel bebek bu böyle dedi, çok sevdi. bende dedim kızımızı verelim mi aşkım bu çocuğa, o da gülerek oluuurr dedi.  :toothy10: bende aslıhan a söyledim. söz kestik.
gerçi aslıhan ın eşinin bu durumdan haberi yok sanırım. bi de o görsün müstakbel gelinini  :k06:

Almiş'inAnniş'i

teşekkür ederiz pınacım, valla bizde anlamadık ne zaman büyüdüler  :dontknow:

onlarla günler su gibi akıp geçiyor  :love3:

Almiş'inAnniş'i

09 Eylül , 2007, 11:14:36 #26 Son düzenlenme: 09 Eylül , 2007, 11:16:45 REMZİYE (razi)
Alıntı yapılan: cerenay - 09 Eylül , 2007, 01:45:36
valla kanka sen biraaz nazlandın, tuğbanın oğluda güzei dedin, benim işim belli olmaz herkese sözveririm dedin....napalım ben almşi kaçırmayayım dedim razide paşamı :k06:
almişin babasıda beğenmiş oğlumu , hazır babanında gönlü varken bağlayıverdik :k06:

dünüşüm ne kadar düşünceli görüyosunuz dimi, yarın bohça mohça bişeyide eksik bırakmaz demekki :k06:

ayıpettin hayatım bohça çeyiz neyin ne varsa doldurcam ben sana göndercem. zorla veriyom ya kızımı  :caca:
görevimiz neyse yapıciz elbet   :basardim:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 09 Eylül , 2007, 01:53:31
kizkanc kanka  :ehi: :toothy10:
ne yapalim pasamin cani sagolsun almiste benim kzim sayilir  :love9: allah mutlu mesut olsun  :amin:
eh ben bir kiz dogursam sende bir oglan daha dogurursun demi kanka anca beraber  :k06:
vallah nagisle razi beni oldurcekler daha erdeme bakmadan ikinciyi istiyor diye kizlar sakka yapiyorum kiz olsa bile su anda istemiyorum  :cildir:

benim oglan garabinmi  :k06: :toothy10:

amin amin canım. gerçi sen çok aradın daha oğlan piyasaya çıkmadan sen gelin derdine düştün ama  :toothy10:
boyunun ölçüsünü almamış gördüm seni adalet bunca uykusuz kaldığın gecelerde "acaba 3. yapsam kız olur mu?  :icon_scratch: " diye mi düşünüyordun  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: jbdun - 09 Eylül , 2007, 09:11:50
kızlar selam,
en nihayetinde yeni laptopum ve ben ve ecrinim sizlerle beraberiz,
yeni sayfanız hayırlı olsun
hepinizi çok özledim...

:occasion16: sizde hoş geldiniiiiizzzzzzz  :occasion16:

:wav: bizde sizi çok özlediiiiiiiiikkkkkk  :wav:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 09 Eylül , 2007, 11:14:36
Alıntı yapılan: cerenay - 09 Eylül , 2007, 01:45:36

ayıpettin hayatım bohça çeyiz neyin ne varsa doldurcam ben sana göndercem. zorla veriyom ya kızımı  :caca:
görevimiz neyse yapıciz elbet   :basardim:

:k06: yok kız , fıstık gibi kız ,zorla  nidemek...  :k06: biz bayıla bayıla alıyoz :flowers: