Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

suzannn

aydinays

Teyzeleri buda benim paşamın son halleri  :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

oy seni verene olurum ben ya cok tatlisin masallah subhanallah  :nazar:

yerim o gozleri yavrum ne kadar masum ya  :love9: :love9:

cok tatli ya allahim hayirli uzun omurler versin masallah  :nazar:

aydinays

Amin edacım. Rabbim herkesin evladına sağlık sıhhat versin. Güzel yazılar yazsın. isteyenelerde bu güzel duyguyu yaşasın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Bluegirl

Maşallah kayra ya Rabbim esirgesin  :k06:
Oyy ilk resimdeki emzikli haline bittim maşallah subhanallah  :nazar:

banu_fth

ay Allahım aynı ezgi bu yaa inanamıyorum çok benziyor  :k06: :k06: :k06:

maşşallah suphanallah .. Allahım esirgesin ..boyu da uzamış abi olmuş  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

Allahım esirgesin ayşe çok çikin buuu çoook ..  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

banu_fth

ayy buketide şimdi gördüm çok güzelleşmiiişş .. ilkay aynı sana benziyo bu kııızz  :love9:  :k06: :k06:

anam kız doğurupta nası kendinize benzetiosunuz kııız bizimki tıpkı baaba  :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Haziran , 2012, 21:15:13
ay Allahım aynı ezgi bu yaa inanamıyorum çok benziyor  :k06: :k06: :k06:

maşşallah suphanallah .. Allahım esirgesin ..boyu da uzamış abi olmuş  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

Allahım esirgesin ayşe çok çikin buuu çoook ..  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

SORMA EYLÜLCÜM. TRABOZNA GELDİĞİNİZDE BULUŞALIM. Bakalım gerçektede bu kadar benzicekler mi  :k06: :k06: :k06: Benim oğlum çok kibarcık :)

Alıntı yapılan: Bluegirl - 04 Haziran , 2012, 20:49:41
Maşallah kayra ya Rabbim esirgesin  :k06:
Oyy ilk resimdeki emzikli haline bittim maşallah subhanallah  :nazar:

saol canım . Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. :amin: :amin: :amin:

banu_fth

sormayı unuttum eşime gitcekmiyiz ne zaman gitcez diye  :k06: :k06:

kesin buluşalım yaa .. valla ben çok benzetiorum resimleri evde şu an iş yerindeyiz biz ..

bak bi ara özelden atıcam sana hak veriçeksin bana  :k06: :k06:

Allahım kaş göz bakış saç burun yanaklar çene  :k06: :k06: :k06: :k06:  :love9:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

seda87

maşallah kayraya :nazar: oyyy çook tatlı yaaaa rabbim sizlere bağışlasın cnm yerim ben onuuu :hungry: :hungry:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Haziran , 2012, 21:28:00
sormayı unuttum eşime gitcekmiyiz ne zaman gitcez diye  :k06: :k06:

kesin buluşalım yaa .. valla ben çok benzetiorum resimleri evde şu an iş yerindeyiz biz ..

bak bi ara özelden atıcam sana hak veriçeksin bana  :k06: :k06:

Allahım kaş göz bakış saç burun yanaklar çene  :k06: :k06: :k06: :k06:  :love9:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah suphanallah ikisinede. Bende Trabzon merkezdeyim. İnşallah gelriseniz ben burdayım zaten. Buluşalım mutlaka :)

banu_fth

tamam cnm bizde gidince hergün bi uğruyoruz zaten merekeze .. pidesinden yiyoz memleketin  :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Haziran , 2012, 21:33:52
tamam cnm bizde gidince hergün bi uğruyoruz zaten merekeze .. pidesinden yiyoz memleketin  :k06: :k06:
[/quote

o zaman dört gözle bekliyorumm gelmenizi :)

doğangüneş

analı oğullu adaşız ne güzel :love9:
ayşecim çokkkk yakışıklııı çokk sevimli Allahım esirgesin yerim onu ben yaaa  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: seda87 - 04 Haziran , 2012, 21:31:38
maşallah kayraya :nazar: oyyy çook tatlı yaaaa rabbim sizlere bağışlasın cnm yerim ben onuuu :hungry: :hungry:

rabbim hepimizin evladını esirgesin....