28 Mart , 2024, 21:39:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

doğangüneş

maşallah sübhanallah bu ne şeker bişey yaaa :love9:
rabbim tüm kötülüklerden korusun inşallah  :amin: çokkk tatlı çokkk  :nazar:

suzannn

maşallah gizem meleğin büyümüş çok güzel maşallah

kelebegimm

anommm masallah cadiyaa yaaa yabancilara benziyooo :) :) masallah bayada toparlanmis gülümmmm hemen büyüyolar yaa :love9: :love9: :love9:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Mayıs , 2012, 17:20:09
anommm masallah cadiyaa yaaa yabancilara benziyooo :) :) masallah bayada toparlanmis gülümmmm hemen büyüyolar yaa :love9: :love9: :love9:
evet cnm rengi esmer gibi bide dudaklari baya kalin  :nazar: :k06: :k06: babasi beyaz bende kumralim bu kime cekti anlamadik  :ehi: :ehi: ama hamileyken cok havuc yemistim  :hungry: ondan rengi böyle olabilir  :dontknow: iyi oldu ama solaryuma para vermez böle kalirsa ama sarisin olmaya basliyo sankim saclari dökülüyo acik renk geliyo  :k06: :k06: kilosu normal dedi doktor ama kaynanam zayif dio  :caca: :caca: 5kilo olmus gene azmis  :dontknow: saglikli olsunda gerisi yalan  :opucuk:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Mayıs , 2012, 17:44:26
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Mayıs , 2012, 17:20:09
evet cnm rengi esmer gibi bide dudaklari baya kalin  :nazar: :k06: :k06: babasi beyaz bende kumralim bu kime cekti anlamadik  :ehi: :ehi: ama hamileyken cok havuc yemistim  :hungry: ondan rengi böyle olabilir  :dontknow: iyi oldu ama solaryuma para vermez böle kalirsa ama sarisin olmaya basliyo sankim saclari dökülüyo acik renk geliyo  :k06: :k06: kilosu normal dedi doktor ama kaynanam zayif dio  :caca: :caca: 5kilo olmus gene azmis  :dontknow: saglikli olsunda gerisi yalan  :opucuk:

benim gorumcemin kizida dogunca bölemis oda cok havuc yemis esmer dogdu diyo :k06: :k06: :k06: benim esimde sarisin bende yiyimde esmer olsun bari diyom :k06: :k06: :k06: aman kilosu iyi ya masallah daha ne olcak toplu duruyo bayaaa :nazar: :nazar: :nazar: habu arada simdi gorumcemin kizida baya sarisinnn :k06: :k06:

]

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: maşallak sübhanallah  :nazar: :nazar: :nazar:

bu nasıl bir tatlılıktır böle ellerini yerim senin kilosu gayet iyi bence cnm cok güzel toparlanmış maşallah yaa esmer kız  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Mayıs , 2012, 20:09:52
:nazar: :nazar: :nazar: maşallak sübhanallah  :nazar: :nazar: :nazar:

bu nasıl bir tatlılıktır böle ellerini yerim senin kilosu gayet iyi bence cnm cok güzel toparlanmış maşallah yaa esmer kız  :nazar: :nazar:
saol teyzesi  :opucuk: bakalim senden nasil tatli bebis cikcak  :love9: :k06: :k06: :opucuk:

seda87

anaaaaaaa m ben seni yerim yeriiim maşallah 41 kere .güül nasıl tatlı bu yaa yiyesim geldi hemde nasıııl :nazar: :hungry: :hungry: :hungry:maşallah canm kilosuda gayet ii dediğin gibi öncelik sağlıklı sihatli olmaları.ya bu kız avrupalılara  benziyor valla :k06: :k06: :k06:bayıldım ama yaaa annesi öpp öpp yerime :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Mayıs , 2012, 22:26:56
anaaaaaaa m ben seni yerim yeriiim maşallah 41 kere .güül nasıl tatlı bu yaa yiyesim geldi hemde nasıııl :nazar: :hungry: :hungry: :hungry:maşallah canm kilosuda gayet ii dediğin gibi öncelik sağlıklı sihatli olmaları.ya bu kız avrupalılara  benziyor valla :k06: :k06: :k06:bayıldım ama yaaa annesi öpp öpp yerime :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
öperim teyzesi sende pasayi öp benden  :opucuk: :opucuk: :love9: bende hep yiyom zaten  :hungry: :hungry: evet cok yabanci bebelere benziyo  :k06: :k06: hani dogduktan sonra göstermeseler diycem yanlis düstü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Almanyada dogdu ondandir  :k06: :k06:

Balböceği

Gül canım benim icinde op  :love9:

Maşallah emserime  :nazar: esmerim bicim bicim olurum esmer için  :k06:  :love9: :love9:   

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Mayıs , 2012, 23:47:01

Gül canım benim icinde op  :love9:

Maşallah emserime  :nazar: esmerim bicim bicim olurum esmer için  :k06:  :love9: :love9:   

:k06: tmm öperim teyzesi  :opucuk:

aydinays

gülüm maşallah suphannallah ne kadarda büyümüş ecrin.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

oyyyy ben  yerim bunları yaaaaaa  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

yee ayten teyzesi. Olsak yakın bizde yesek oğuzumuzu :k06: :k06: :k06: