28 Mart , 2024, 19:45:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

muhribe

canım maşallah kızına  :nazar:

tombiş melek  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Rabbim nazardan korusun

banu_fth

ayyyyyyyyy gızeeeeeeeeeemm ne kadar buyumus bu ballı kız yaaa cok tatlı olmuuuuuuuuuuuuussssss ..

masallah 41 kere  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah korusun fıstıgımı yaa ck çikiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn essek  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

dişlerı de cıkmıııs kıyamaamm  :love9: :hieyt:

bende sabırsızlıkla beklıorum anca salya sılıyorum ust degısıoruz bız .. dıs fılan yok kasıntısı var  :k06:

Shadowqueen

Teşekkürler kızlar evet büyüdük ama tombikliğimiz kalmadı çok zayıfladık, sadece nanaklarımız var  :k06: 4 tane de dişimiz oldu sıkıntılı çıktı ama şimdi mutlu Allah'ıma şükür bir sıkıntısı yok. Öpüyorum sizleri  :flowers:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Nisan , 2012, 12:12:01
Teşekkürler kızlar evet büyüdük ama tombikliğimiz kalmadı çok zayıfladık, sadece nanaklarımız var  :k06: 4 tane de dişimiz oldu sıkıntılı çıktı ama şimdi mutlu Allah'ıma şükür bir sıkıntısı yok. Öpüyorum sizleri  :flowers:

benımkının yanaklarıda söndu yaa  :'(

hasta olduk ta ınsallah toparlar gerı  :-\  :amin: özelıne bak atayım bı resım  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Nisan , 2012, 12:14:36

hasta olduk ta ınsallah toparlar gerı  :-\  :amin: özelıne bak atayım bı resım  :k06:

Oyyy maşallah canım çok tatlı, o saçlar ne öyle almış nerdeyse 10 aylık oldu hala o kadar saçımız yok  :k06: Maşallah prensese bence vaktine göre kilosu iyidir. Bizimki hep kilolu gidiyordu şimdi ki kilosu 6 aylıkken ki ile eş değer. Hareketlenince boyda atınca zayıfladı  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Nisan , 2012, 12:19:59
Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Nisan , 2012, 12:14:36

Oyyy maşallah canım çok tatlı, o saçlar ne öyle almış nerdeyse 10 aylık oldu hala o kadar saçımız yok  :k06: Maşallah prensese bence vaktine göre kilosu iyidir. Bizimki hep kilolu gidiyordu şimdi ki kilosu 6 aylıkken ki ile eş değer. Hareketlenince boyda atınca zayıfladı  :k06:

bosuna yanıp kavrulmamışım ben  :ehi: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:
bızımde kılomuz tabloya göre %90 lardaydı bakalım bu ay nasıl cıkıcak  :-\
boy atınca gıdıverıyo kılolar .. 1 yasından sonra zaten tombıs olmasın  :k06: ne gerek var fazla kıloya bız vercez dıye canımız cıkıyo  :ehi: :ehi:
onlar ugrasmasın barı saglıklı olsun yeter  :amin: :nazar:

Balböceği

:
oy maşallah kocaman kız olmuş etek giyiyor tombişki ne tombiş ama maşallah subhanallah  :nazar: :nazar:

Rabbim sana bağışlasin gizem'cim  :amin: nazarlardan korusun mevlam...  :amin:    

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Nisan , 2012, 13:30:08
:
oy maşallah kocaman kız olmuş etek giyiyor tombişki ne tombiş ama maşallah subhanallah  :nazar: :nazar:

Rabbim sana bağışlasin gizem'cim  :amin: nazarlardan korusun mevlam...  :amin:   

Teşekkürler Edacım evet büyüdük valla zaman çabuk geçiyor  :k06: :k06: Eski tombikliği pek yok ama yanaklardan kurtarıyor işte. Hakanı öp benim için  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

gizem maşallah ne şirin yav tam ısırmalık  :hungry: yerim ben onu çikin şey  :k06: ah o dişlerrr...... mahvediyor bebekleri...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 29 Nisan , 2012, 13:47:16
gizem maşallah ne şirin yav tam ısırmalık  :hungry: yerim ben onu çikin şey  :k06: ah o dişlerrr...... mahvediyor bebekleri...

Ssğol canım çok fena oldu valla, artık sıkıştırarak sevesim geliyor da kaçıyor sıpam  :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah sübhanallah bu ne tatlılık böle  :hungry: tam ısırmalık yaaa  :hungry:

totosunu benim yerime ısır cnm  :hungry:  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Nisan , 2012, 15:08:59
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah sübhanallah bu ne tatlılık böle  :hungry: tam ısırmalık yaaa  :hungry:

totosunu benim yerime ısır cnm  :hungry:  :k06:
7

Teşekkür ederiz canım, memnuniyetle ısıracağım  :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

seda87

oyyy maşallah almiraya bayldım yaaa allah nazarlardan korusun inş.ağzımın suyu aktı şöle yanımda olsada yesem yesem  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:annesi öp öpp heryerinden fıstığı yerime :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))