28 Mart , 2024, 12:28:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

doğangüneş

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Nisan , 2012, 18:54:05
Alıntı yapılan: doğangüneş - 26 Nisan , 2012, 18:48:30
Alıntı yapılan: aydinays - 26 Nisan , 2012, 18:44:08
Oyy oyy yerim ben melish zehramı. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Maşallah suphannallah iyiki süpriz  yumurtan gelmiş canım. Bak şimdi nede güzel büyüyor. İnşallah 2 yaşına geldi mi akıllandı mı biraz rahatlarsın. Sonra büyüdü mü sana yarenlik yapar. Bir annenin kız evladı olmalı.
saol cnm  :opucuk:
darısı sana olsun bi kaç sene sonra inşallah yakışıklı abinin güzelde bi kız kardeşi olmalı dimi :love9:
ayy inşallah ayşecim rahatlar mıyım acaba çok uzak geliyor o günler  :dontknow:
canları sağolsun diyorum :amin: :love9:

maşallah kuzularımıza :love9:
inşallah ayşecim inşallah kocaman bir aminnnnn diyorum güzel dularına  :love9:
CANIM EVVEL allah rahatlarsın. Bak 9 ay hamilelikk derken 7 aylık oldu mu melis zehram zaman nasılda geçmiş. Bir bakmışsın yaş günü diyeceksin. Öyle böyle büyüyorlar. Ben bile kayrayı görünce nasılda büyüdü diyorum. kaç aydır benimle oğlum. Rabbim isteyen herkese anneliği yaşatsın çok güzel ve bir o kadar zor bir şey.

aydinays

İnşallah canım. Yok benim hamileliğimde kayrada yemek konusunda zor geçti. Kimse bana inanmazdı. Derlerdi herkes aş eriyor. Mesela ben salatalığı çok sevdiğim halde yiyemedim. Süt bile içemedim. Çok şükür abileri kadar değilmiş canım. Ben artık alıştım kusmasına desemde bazen çılgına dönmüyor değilim.
Kıyamam canım melis zehrada anne sütü red edenlerden desene. bizimm kayrada 4 ay ancak emdi garibim  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

maşaallah ne ara büyüdü bu kız ya 7 aylık olmuş bilem  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı saçlarına bakışlarına verene kurban  :nazar: :nazar: :nazar:

doğangüneş

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Nisan , 2012, 19:04:20
maşaallah ne ara büyüdü bu kız ya 7 aylık olmuş bilem  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı saçlarına bakışlarına verene kurban  :nazar: :nazar: :nazar:
çok saol cnm Allah razı olsun  :opucuk:

doğangüneş

maşallah cnm Allah nazarlardan korusun  :amin:
çok tatlı çok güzel tombiğim :opucuk:
hoşgeldiniz ana kız yeni yüzünüzle  :opucuk:
bu arada hatırladım seni  :laughing7:

xxcansuxx

maşaallah zeynep eda ya pembiş kuş totosundan ısırırım onu ne şirin duruşu  :hungry: :hungry:
bende hatırladım nickini  :opucuk:

z_eda

Alıntı yapılan: doğangüneş - 27 Nisan , 2012, 00:14:05
maşallah cnm Allah nazarlardan korusun  :amin:
çok tatlı çok güzel tombiğim :opucuk:
hoşgeldiniz ana kız yeni yüzünüzle  :opucuk:
bu arada hatırladım seni  :laughing7:

çok saol teyzesi, hatırlamana da çok sevindim  ;D tombik gibi görünüyor ama 13 aylık olmasına rağmen hala 10 kg bile olamadı teyzesi :( 9 kilonun 5i yanaklarda galiba :D vucudu zayıf, hatta kendi aramzıda kendisine çöp bacak diyoruz :D

z_eda

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Nisan , 2012, 08:42:59
maşaallah zeynep eda ya pembiş kuş totosundan ısırırım onu ne şirin duruşu  :hungry: :hungry:
bende hatırladım nickini  :opucuk:

saol teyzesi...  :flowers:

suzannn

maşallah ayşecik kızın büyümüş maşallah

°•.ℓανιηуα.•°

ayşecik maşallah kızına  :nazar: çok şirin  :love9:

MASAL ILGIN

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: tütüsünü yesinler şeker şey emzikde elinde  :k06: :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

mutluluk

ÇOK TATLI YA.ELBİSESİNE BAKARMISINIZ. :opucuk: :nazar:

Shadowqueen

29 Nisan , 2012, 11:53:23 #8579 Son düzenlenme: 29 Nisan , 2012, 15:39:56 Shadowqueen
SELAMLAR BAYANLAR, UZUN BİR SÜREDEN SONRA ALMİŞ ARANIZA DÖNDÜ  :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: