Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

benimde öyle biranlarım vardırki bazen aha bu olacak derim ve gerçekten olur
bazen beynimden gecirdiklerim karşıma dikilir
sanki içimi bişey okuyor ve beni onunla karşı karşıya getirior ilginç doğrusu........

****SeRaP-27****

NE BURCUSUNUZ KISLAR HANI BAZI BURÇLARIN HİSLERİ KUVVETLİ OLURMUŞ YA
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: SeRaP-27 - 23 Kasım , 2009, 14:46:00
NE BURCUSUNUZ KISLAR HANI BAZI BURÇLARIN HİSLERİ KUVVETLİ OLURMUŞ YA

balık tatlım :opucuk:

:muzz: :muzz: :muzz:

can yine cannnn

KIZLAR DÜN AKŞAM SAÇMA SAPAN BİR RÜYA GÖRDÜM AMA İŞİN SAÇMALIĞI RÜYAMDA HÜLYA AVŞARI GÖRMEM VEDE ONUN BANA RENK SARI ALTIN DESEM DEĞİL YALANCI HİÇ DEĞİL YANİ ALTIN DİYE BİŞEY GEÇMİYO RÜYAMDA BİR KUTU DOLUSU TAKI KÜPE KOLYE BİLEZİK YÜZÜK NE ARARSAN VAR BANA VERECEK AMA AĞZINDAN BİR TÜRLÜ AL BUNLARI SANA VERİYORUM KELİMESİ ÇIKMIYO ARDINDAN BOŞANDIĞI KAYA GELİYO KOCASIYLA HENÜZ BOŞANMAMIŞTA BOŞANACAKLARI İÇİN ONDAN BİŞEY KALMASIN DİYE VERMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYO VEDE ÇOK OLMAMAKLA BERABER YAĞMUR YAĞIYO BİZDE BAHÇELİ BİR EVİN DUVARININ ÜZERİNDE BU ALTINA BENZER ŞEYLERE BAKINIP DURUYORUZ HÜLYACIMLA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ŞİMDİ BU NE YA ALTIN GÖRMEYİ KIZ BEBEK DERLER AMA BAZI YORUMLARDA İYİ DEĞİL OKUDUM SİZ NASIL YORUMLARSINIZ KIZLAR
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hayırlara cıksın ınsallah kızımıs gelıyo hayırlısıyla saglıklı :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:nere yorarsan ona cıkar her ruyayı ıye yorun asla kötu bısey gecırmeyın aklınızdan :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende gecen gece 2 tane el örgusu cıceklı paspas gördum1 pembe 2mavı katlı duruyodu balkonumda elıme aldım acık nemlı asım dedım ölede uyandım

ondan öncede bıcıft topk kupe ördum cok parlak bırı mavı bırı pembe  hayırlar olsun ınsla
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ - 30 Kasım , 2009, 23:26:28
hayırlara cıksın ınsallah kızımıs gelıyo hayırlısıyla saglıklı :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:nere yorarsan ona cıkar her ruyayı ıye yorun asla kötu bısey gecırmeyın aklınızdan :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
AY İNŞALLAH BENDE SABAH UYANDIM DİREKMEN EŞİME KIZIMIZ OLACAK DEDİM ODA DAHA BİŞEY SORMADAN NE GÜZEL DEDİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ - 30 Kasım , 2009, 23:29:34
bende gecen gece 2 tane el örgusu cıceklı paspas gördum1 pembe 2mavı katlı duruyodu balkonumda elıme aldım acık nemlı asım dedım ölede uyandım

ondan öncede bıcıft topk kupe ördum cok parlak bırı mavı bırı pembe  hayırlar olsun ınsla
KIZ SENDE BİR MAVİ BİR PEMBE GÖRÜYON İKİZMİ OLACAKLAR NE :D :D :D
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hayırlısı olsun nermısım saglıklı olsunlarda ısderse 3 olsun ben razıyım valla sanada allah kız evlat nasıp eder ıns :amin: :amin: :amin:

can yine cannnn

KIZ ÖYLE TABİ BAKMA BEN KIZ DİYE TUTTURUYOM AMA RABBİM İÇİMİ BİLİYO ÖNCE SAĞLIK SIHAT HAYIRLISI OLSUN SONRADA GÖNLÜME GÖRE VER YARABBİM DERİM HEP :amin:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 30 Kasım , 2009, 23:41:38
KIZ ÖYLE TABİ BAKMA BEN KIZ DİYE TUTTURUYOM AMA RABBİM İÇİMİ BİLİYO ÖNCE SAĞLIK SIHAT HAYIRLISI OLSUN SONRADA GÖNLÜME GÖRE VER YARABBİM DERİM HEP :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

miray

nermincim allah hayıra cıkarsın diyelim ama hem rüyayla amel edilmez
altın görmek pek iyi deil bildigim kadarıyla canım ama rabbim hayra cıkarsın 

can yine cannnn

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 01 Aralık , 2009, 00:10:37
nermincim allah hayıra cıkarsın diyelim ama hem rüyayla amel edilmez
altın görmek pek iyi deil bildigim kadarıyla canım ama rabbim hayra cıkarsın 
EVET BENDE ÖYLE OKUDUM MİRAYCIM AMA BENİM RAHMETLİ ANACIM ALTINI KIZ BEBEK OLARAK TUTARDI VEDE TAHMİNLERİ ÇIKARDI SENİNDE DEDİĞİN GİBİ RÜYAYLA AMEL EDİLMEZ AMA SORAYIM DEDİM İŞTE SAĞOL TATLIM
can dediklerim....

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

evels akşam bende gördüm rüya ama hatırlamıyorum sadece uykumda sıçradım  :crybaby2:

sabaha hemen ucuklamış dudamın kenarı :sad1:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ - 01 Aralık , 2009, 07:50:56
evels akşam bende gördüm rüya ama hatırlamıyorum sadece uykumda sıçradım  :crybaby2:

sabaha hemen ucuklamış dudamın kenarı :sad1:
YANİ SEN ŞİMDİ UÇUKLU YELİZSİN :toothy10: :toothy10: :toothy10:
UÇUKLU UÇUKLU UÇUKLU OHHHHHHHHHHHHHHH SENMİSİN BANA ŞİŞKO DİYEN AL SANA İŞTE
KIZ YOKSA RÜYANDA BENİM ŞİŞKO HALİMİMİ GÖRDÜNDE UÇUKLADI DUDAĞIN :tongue3:
can dediklerim....