2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

shabby

meaba aradaşlr,dün başka bir doktora gittim.(benimle ilgilenecek bir doktor arıyordum ve buldum,memnun kaldım)ultrasonda da küçücük bir kese ve içinde belli belirsiz bir nokta gördük ve içim rahatladı.ben şimdilik ona fındık diyeceğim.ayrıca hamlelik belirtileri de başladı.2gündür sürekli uyumak istiyorum ve sersem gibiyim.şimdilik bulantı kusma yok ama kokuya karşı daha hassas oldum galiba. arabaya koku takmış eşim,pis kokuyo o dedim,şaşırdılar.:) ama beni kırmayıp çıkardılar da.işte böyle benim hikayem. sizin doktorlar nasıl anlatın siz de olur mu?  herkese iyi geceler.

shabby

findik kurdu  119 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
çiğdem        205 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        205 gun sonra bebegin kucaginda (minicik ve tatlı bir bebişe hazır mısın?)
nestur         207 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
shabby        242 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana

boş kalmasın diye aklıma geleni yazdım. dağiştirmek isterseniz değiştirelim son yazıları.
bu arada herkese keyifli bir pazartesi diliyorum.  kocaman günaydın!!!

shabby

findik kurdu  117 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
çiğdem        203 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        203 gun sonra bebegin kucaginda (minicik ve tatlı bir bebişe hazır mısın?)
nestur         205 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
shabby        240 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana

herkesin işi var galiba kimse uğramıyor sayfamıza

ESİNCİK

kızlar merhabaaaa, 2010 kasımda bekliyorum bebeğimi. Profildeki hesaplayıcımda kalan gün sayısı yanlış yazıyor. 198 günüm var tahminen. İlk bebeğimiz, listenize alın bizi de teyzeleri:)

Balböceği

❤ հმzεlἶო ❤

balbocegicim hayirli olsun yeni gordum :)
cok sevindim allahim sana bagislar insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

findik kurdu  117 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
çiğdem        203 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        203 gun sonra bebegin kucaginda (minicik ve tatlı bir bebişe hazır mısın?)
Esincik         200 gun sonra bebegin kucaginda
nestur         205 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
shabby        240 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana
balbocegim   249 gun sonra bebegin kucaginda

Balböceği

cunfer_u

günaydın kızlarrr.. benide ekleyin listeyeee.... 30 aralık tahmini dedi doktorum... :)

shabby

findik kurdu  196 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Esincik         199 gun sonra bebegin kucaginda(100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
çiğdem        202 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        202 gun sonra bebegin kucaginda (minicik ve tatlı bir bebişe hazır mısın?)
nestur         204 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
cunfer_u      238 gun sonra bebegin kucaginda (hayırlı olsun)
shabby        239 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana
balbocegim   248 gun sonra bebegin kucaginda (hayırlı olsun)

ESİNCİK

bnm 197 var ama kızlar böyle yazmış belki Allah söyletmiştir:)

shabby

findik kurdu  196 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Esincik         197 gun sonra bebegin kucaginda(100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
çiğdem        202 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        202 gun sonra bebegin kucaginda (minicik ve tatlı bir bebişe hazır mısın?)
nestur         204 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
cunfer_u      238 gun sonra bebegin kucaginda (hayırlı olsun)
shabby        239 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana
balbocegim   248 gun sonra bebegin kucaginda (hayırlı olsun)

değiştirdim esincim. doğrusunu yazdım. dediğin gibi belki Allah söyletiyordur,1-2 gün gecikebilir de senin sabrını taşırır:)

ESİNCİK

aslında bnm sezeryan olacağı için dr biraz erken tarih verdi. Belki 2 gün daha dursun sonra alalım diycektir. :k06: sağlıkla gelsin de ne zaman gelirse gelsin  :love9: hepimizinki inşallah :amin:

elif84

bugün bebişim 6 hafta 4 günlük
26 aralıkta doğum dedi doktor :):) benide ekleyin :)

❤ հმzεlἶო ❤

Findik kurdu  194 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Esincik        196 gun sonra bebegin kucaginda (100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Cigdem        200 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
Mavera        200 gun sonra bebegin kucaginda (minicik ve tatlı bir bebişe hazır mısın?)
Nestur         202 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
ELif             232 gun sonra bebegin kucaginda (hayirli olsun)
Cunfer_u      236 gun sonra bebegin kucaginda  (hayırlı olsun)
Shabby        237 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana
Balbocegim   246 gun sonra bebegin kucaginda  (hayırlı olsun)