2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

cnm bebiş olablr bnmde 16. haftada başlamıştı hafif hafif şimdi dışardan bile hissedlio çok şkr :amin: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: enna - 30 Mayıs , 2010, 16:00:21
rabiacım benim de muhtemel doğum tarihi 26 ocak . :) ama ben evham yapıorum ya. sat 21 nisan 2010 26 mayıs 2010 da doktora gitim ultrasonda ufak bir görüntü elde edildi ve kan değerim de 38, 35 çıktı. doktor geç döllenme olabilir dedi ama adetlerim hep düzenlidir 28 de bir olur geç döllenme mi yoksa başka bir sorun mu var acaba ? 15 gün sonrasını randevü verdi doktor. bir de polivit c kullanıyorum günde1 kez 1.50 mg folik asit içeriyor yeterlimi  gibilerinden bir sürü soru işareti var aklımda :(

slm cnm benm de aynı oldu. dış gebelik şüphesi var dedi 1 hafta uyuyamadım ama şimdi çok şükür bebeğin kesesini de gördüm kalp atışlarını da.darısı başına benmde geç döllenmeymiş çünkü.
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

enna

saolasın gülşahcım bakalım bugün doktora gitcem işte hayırlısı

#tugba#

slm bende 14h. hamileyim aralığın ilk haftasında doğum inş. çok şükür hiç bulantım falan yok olmadıda. :hello2:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

elif35

Alıntı yapılan: ☺ ζ Ĭ ģ ₫ e м ☺ - 31 Mayıs , 2010, 13:23:43
sanirim bende bebisimin hareketlerini hissediyorum 15 haftamiz yeni bitti :D
karnimin icinden hafif dokunma hissi gibi yada bazan kalp atisi gibi pirpir ediyo. aceba bebekmi yoksa benmi oyle saniyorum ???

ilk hissettiğinde derinin inip kalktığını görebilirsin baktığında sanki içeriden biri hafif vuruyo gibi oluyo seyirme gibi bişey oluyo

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah tuğbacım. ben ölüyorum bulantıdan. az önce yine çok kötüydüm  :crybaby2: :crybaby2: daha çok yeni nasıl bitecek bilmiyorum  ???

#tugba#

geçmiş olsun cnm.Annelik fedakarlık ister derler ya daha şimdiden başladı desene.:) bende çevremdeki hamileleri görünce şükrediyorum gerçenten.
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sen yine de kimselere söyleme nazar değmesin.  :nazar: benim annem de bulantı falan yaşamamış hiç.
ama kız kardeşimle ben felaket bi gebelik geçiriyoruz. sağlıklı olsun da inşllh   :amin: razıyım bunlara

ESİNCİK

ben de çok hevesliyim ama doktorum ilk gebeliğim olduğu için 20 haftadan önce hissedemeyeceğimi söylüyor. Bu haftadan önce hissettiğin şeyler bağırsak hareketleridir diyo :-\

esra26

günaydın kızlar bende dün ikili test sonuçlarımı aldım allaha şükür hiç bişi çıkmadı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: artık bi dahaki randevum 1 ay sonra hem ozamn  cinsiyetini de öğrenirim inşallah  :amin: :amin: :amin:

shabby

havuç            159 gün sonra bebeğin kucağında       
yıldız             160 gün sonra bebeğin kucağında       
Findik kurdu   170 gun sonra bebegin kucaginda 
Gülsahcr        170 gün sonra bebeğin kucağında
Esincik          172 gun sonra bebegin kucaginda       
Cigdem         172 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η     
Mavera         176 gun sonra bebegin kucaginda                             
Nestur          178 gun sonra bebegin kucaginda       
eda_m          195 gün sonra bebeğin kucağında       
melekk          208 gün sonra bebeğin kucağında     
ELif              208 gun sonra bebegin kucaginda         
Cunfer_u       210 gun sonra bebegin kucaginda       
Shabby         213 gün sonra bebeğin kucağında   
Hayrunisa      215 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23       218 gün sonra bebeğin kucağında                             
Balbocegim    219 gun sonra bebegin kucaginda 
maviş 06       226 gün sonra bebeğin kucağında

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: eda_m - 01 Haziran , 2010, 08:53:44
günaydın kızlar bende dün ikili test sonuçlarımı aldım allaha şükür hiç bişi çıkmadı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: artık bi dahaki randevum 1 ay sonra hem ozamn  cinsiyetini de öğrenirim inşallah  :amin: :amin: :amin:
gözün aydın canım   :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözün aydın cnm darısı başımıza inşllh

esra26

teşekkür ederim kızlar  :-*

darısı sana inşallah gülşahcım  :amin: :amin:  :nazar: 
nasıl geçiyo hamilelik bendede bulantı yoktu bu hafta sabahları midem boş olmasına rağmen çıkartıyorum sonra kendime geliyorum geç başladık allahtan bütün gün sürmüyo  :k06: bebişim ben burdayım diyo sabah su içiyorum onu bile çıkarıyorum

cunfer_u

canım çok sevindim... darısı bizim başımızaa.. inşallah bizlerde güzel haberler alırız.  :) :nazar: :amin: