2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: Rabis - 27 Mayıs , 2010, 18:40:51
24 ocak muhtemel dogum tarihim,benden baska ocakta meleyini bekliyen varmi???biz bugun 5+3 olduk :nazar:

slm cnm valla benmde ocak gibi duruyo. 8.5haftalık biliyodum ama doktorum yumurtlama bi hafta geç olmuş dedi bugün.
bizde 7. haftayı bitirdk. bugün bebişimin kalp atışını gördük darısı başına inşllh cnm
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:hello: kızlaarrrrr bu gün bebişimin kalp atışlarını gördüm. ama daha duyamadım  :( geç yumurtlama olduğu için 7 haftalıkmış bebişim . :muzz: :muzz: :muzz:

o bile yeter bana 15 gün  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

güneşş

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım.ben iki senelik evliyim.ve artık bebek istiyoruz.iki aydır korunmuyoruz.geçen ay 26 sında adet oldum ayın 30 u oldu hala hastalanmadım belim ağrıyor sanki olacakmışım gibi ama bir kaç gündürde bulantım var.göğüslerim şişti ve çok acıyorlar.adetim düzenlidir bu ay böyle gecikince acaba hamişim mi içim içime sığmıyor bana yardımcı olursanız sevinirim  sizce hamiş miyimdir? 

Rabis

Alıntı yapılan: gulsah23 - 28 Mayıs , 2010, 20:56:18
Alıntı yapılan: Rabis - 27 Mayıs , 2010, 18:40:51
24 ocak muhtemel dogum tarihim,benden baska ocakta meleyini bekliyen varmi???biz bugun 5+3 olduk :nazar:

slm cnm valla benmde ocak gibi duruyo. 8.5haftalık biliyodum ama doktorum yumurtlama bi hafta geç olmuş dedi bugün.
bizde 7. haftayı bitirdk. bugün bebişimin kalp atışını gördük darısı başına inşllh cnm
insallah bizde yarin doktora gidicez kalp atsilarini duymak icin insallah duyariz
:)

enna

rabiacım benim de muhtemel doğum tarihi 26 ocak . :) ama ben evham yapıorum ya. sat 21 nisan 2010 26 mayıs 2010 da doktora gitim ultrasonda ufak bir görüntü elde edildi ve kan değerim de 38, 35 çıktı. doktor geç döllenme olabilir dedi ama adetlerim hep düzenlidir 28 de bir olur geç döllenme mi yoksa başka bir sorun mu var acaba ? 15 gün sonrasını randevü verdi doktor. bir de polivit c kullanıyorum günde1 kez 1.50 mg folik asit içeriyor yeterlimi  gibilerinden bir sürü soru işareti var aklımda :(

gulsahcr

Kızlar nasılsınız? ya ben 16 haftayı bitirdim.17. haftaya girdim . Bebeğimin hareketlerini ne zaman hissederim acaba? artık hissetmek istiyorum...

shabby

havuç            160 gün sonra bebeğin kucağında       
yıldız             161 gün sonra bebeğin kucağında       
Findik kurdu   171 gun sonra bebegin kucaginda 
Gülsahcr        171 gün sonra bebeğin kucağında (prenses geliyooo!!)
Esincik          173 gun sonra bebegin kucaginda       
Cigdem         173 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η     
Mavera         177 gun sonra bebegin kucaginda                             
Nestur          179 gun sonra bebegin kucaginda       
eda_m          196 gün sonra bebeğin kucağında       
melekk          209 gün sonra bebeğin kucağında     
ELif              209 gun sonra bebegin kucaginda         
Cunfer_u       211 gun sonra bebegin kucaginda       
Shabby         214 gün sonra bebeğin kucağında   
Hayrunisa      216 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23       219 gün sonra bebeğin kucağında                             
Balbocegim    220 gun sonra bebegin kucaginda 
maviş 06       227 gün sonra bebeğin kucağında

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: gulsahcr - 31 Mayıs , 2010, 09:22:04
Kızlar nasılsınız? ya ben 16 haftayı bitirdim.17. haftaya girdim . Bebeğimin hareketlerini ne zaman hissederim acaba? artık hissetmek istiyorum...
canım benimde 17 bitti
bende de hala tık yok   ::)
nefesimi tutup dinliyorum sürekli ama ı ıh yok ses seda   :-\

Uploaded with ImageShack.us

**fatoş**

slm kızlarr 4. aydan sonra artık bebeğin hareketleri hissedilmeye başlanır sizinki biraz nazlı heralde :) en geç 5 . ayda tekmeler kıpırdanmalar yavaş yavaş başlıyor

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

AŞKIMCIM SCS

elif35

20 haftadan sonra az az günde 1-2 kere hissedersiniz 22-23 oldumu kendini iyice belli ediyor hele de 30 olduğu zaman tekmüğü yediniz mi aklınız başınızdan gidiyor  :ehi: :ehi: yani en azından benim kız böyle biz 30 haftayı bitiriyoruz şafak 62 sizlerin listeye baktım da en azınız 160 gün nasıl geçer bu zaman demeyin çünkü hiiçç anlamıyorsunuz bile ben derdim yeni öğrendiğimde Allah'ım şu 8 ay nasıl geçer diye kala kala 2 ay kaldı bütün testler tahliller bitti şimdi alışveriş teleşı başladı temizlik telaşı başladı inşallah siz de tez vakitte bitirirsiniz günleri de bebişlerinizi kucağınıza alırsınız

°o.O євяυ O.o°

ayy bnm 16. haftada başladı valla :nazar: görmcemnde öleydi şuan çok hareketli bebişi bnm kızda beter olcak heralde :D ama olsun ben hareketli çocuk severm :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

sanirim bende bebisimin hareketlerini hissediyorum 15 haftamiz yeni bitti :D
karnimin icinden hafif dokunma hissi gibi yada bazan kalp atisi gibi pirpir ediyo. aceba bebekmi yoksa benmi oyle saniyorum ???
  :nazar: :nazar: :love9: :love9: