2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Şafak 195...

Nasıl geçecek bu günler  ??? :dontknow:

Tşk'ler çiğdem  :flowers:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

°o.O євяυ O.o°

bnmde arada oluodu ama kuscak kadr değil evet cnm öle dedi ama haftaya dr gtcem o zmn belli olcak kesn olarak ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: eda_m - 13 Mayıs , 2010, 15:35:08
bu sefer herşey güzel olacak edacım hiç merak etme   :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: an be an büyüdüğünü görücez inşallah göbüşümüzde   :k06: :k06: :k06: sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar inşallah  :amin:
insallah cnm insallahhh ya yalniz heergun bambaska ruyalar goruyom sizdede oluyormu bebekle alakali  :k06:

ESİNCİK

Alıntı yapılan: havuç - 13 Mayıs , 2010, 15:51:37
Alıntı yapılan: ESİNCİK - 12 Mayıs , 2010, 23:44:05
Kızlaaaaaarrrr doktordan geliorum gece gece. Ense kalınlığı için gitmiştik cinsiyetimizi öğrendik. Oğlum geliyoooooo :muzz: :muzz: :muzz:
hayırlı olsun canım  :nazar:
kaçıncı haftandasın
bende çok sabırsızlanıyorum cinsiyeti için
hep erkek hissediyorum
3 hafta sonra kontrolüm var
inş o zamn belli olur  :love7:
yarın 12 hafta bitio teyzesi. Tam 11+5te öğrendik cinsiyetimizi. Bugn de başka dr amcası baktı. Aaa cinsiyetini söylediler mi size dedi. Yalancıktan yoooo dedik. Erkek bu erkek dedi. İhtimali sordum ihtimal falan yok işte sapına kadar  erkek dedi :k06: :k06:

°o.O євяυ O.o°

hayrlı olsun cnmm çok sevndm bnde haftaya gtcem yaa çok heycanlı :D

ESİNCİK

saol bitanm inş sizin de gönlünüze göre verir allah, ne istiosunz?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ya buketim yok oda bu aylarda doğum yapacak canım benim kaç gündür girmiyo forma inşallah iyidir

°o.O євяυ O.o°

yaa bnm içi farketmez de eşim erkek çok istio onn için istiom bnde zaten geçen ay erkeğe benzio dedi bu ay kesnleşcek hayrlısı olsun :amin:

н∂vv∂ ツ

kızlar dün temizlik yapmıştım.biraz zorladım kendimi galiba
akşam belim kasıklarım çok ağrıdı.
oturur kalkarken bile zorlandım.şimdi biraz hafiflemiş ağrılarım.
içime kurt düştü bebekle ilgili bi sorun olmuşmudur  :sad1:
o zaman kendimi hiç affetmem  :y25:

Uploaded with ImageShack.us

cunfer_u

günaydınlar kızlar hepinize... yaaa uzun uzun burda klamka istiyorum ama işlerden dolayı bakıp çıkmak zorunda kalıyorum...  nasılsınız bakalım...   :amin: :nazar: :amin:

shabby

havuç         177 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
yıldız           178 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Findik kurdu  188 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Esincik         190 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Cigdem        194 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η (100lü rakamlarrr )
Mavera        194 gun sonra bebegin kucaginda 100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Nestur         196 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
eda_m         213 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
melekk         216 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
ELif             226 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Cunfer_u      228 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Shabby        232 gün sonra bebeğin kucağında   (sabah sabah beni üzme bebişim yav)
Balbocegim   239 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)

❤ հმzεlἶო ❤

havuç         177 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
yıldız           178 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Findik kurdu  188 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Esincik         190 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Cigdem        190 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η (100lü rakamlarrr )
Mavera        194 gun sonra bebegin kucaginda 100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Nestur         196 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
eda_m         213 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
melekk         216 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
ELif             226 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Cunfer_u      228 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Shabby        232 gün sonra bebeğin kucağında   (sabah sabah beni üzme bebişim yav)
Balbocegim   239 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)

shabby cim benim son hesaplamadan sonra 3 gun ileri atti :D o yuzden bole rakamlarim 190 a indi

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

н∂vv∂ ツ

havuç        176 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
yıldız           177 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Findik kurdu  187 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Esincik       189gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Cigdem       189 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η (100lü rakamlarrr )
Mavera       193 gun sonra bebegin kucaginda 100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))
Nestur         195gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
eda_m         212 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
melekk         215 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
ELif            225 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Cunfer_u     227 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)
Shabby       231gün sonra bebeğin kucağında   (sabah sabah beni üzme bebişim yav)
Balbocegim  238 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)

sayfaya kimse uğramıyor
nerdesiniz kızlaaaaaaaarrrrr

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°

ben burdan değilim ama olsun ben varım nasılsın ttlım

н∂vv∂ ツ

iyiyim canım saol sen nasılsın
temizlik yapmıştım hala ağrılarım geçmedi
oturur kalkarken bile zorlanıyorum
bebekle ilgili bi sorun varmıdır
kanamam falan yok ama