Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

2009

kist yoksa pkolu değilsindir o zaman. bende de sadece yağlanma ve adet düzensizliği vardı ama ultrasonda o kistik yapı çıktı. hatta alenen ortada. bana da bekle 6 ay şeker hapı kullan hamile kalma şansın yüksek dedi. klomenden önce böyle bir tedavi başlattı. şimdi şeker hapıyla adet olabiliyorum önceknden daha kısa sürede işte. ama senin adet düzensizliğin sadece stresten mi bilemiyorum. için rahat değilse başka bir doktora git derim. ama insanın kendi doktoruna güvenmesi de çok önemli bi yandan. yoksa her yaptığı şeyde şüpheye düşer insan. allah yardımcın olsun

>Gülbade<

ultrasonda yumurtaligimda 10 tane kücük kist görünüyor, ondan PO dedi doktorum. adet görmüyorum diye bana adet sökücü verdi 4 gün sabah ögle aksam icerek adet oldum, ve benden adet oldugum zaman hormon testi yaptirip getirmemi istedi. ama benimkisi kongrede iste...sansima  :( aaaaaa nebilim esim diyor zaten ben eve geleyim baska doktora gidelim gösterelim, oda ben bu kadar üzüldüm diye öyle dedi zaten

2009

gülay t.

Kızlar hamilelikten önce düşük önleyici veriliyor mu bilmiyorum ama hamile kaldıktan sonra Progestan adlı bir hap veriyor doktorlar. Progesteron hormonu eksikliğinden dolayı düşük olabildiği için işi garantiye almak için veriyorlar bu ilacı.

zelis

bende fazla adet olmkatan sikayetciyim su son iki ayda
14 gunde bi oldum son iki adetimi ..
4 mayista randevum var artik bakicaz insalllah kotu bi se y cikmaz

şeKerrr

Alıntı yapılan: zelis - 24 Nisan , 2009, 17:44:08
inşallah bısey cıkmaz bende gecen ayın 30unda adet oldum ara ara göbeğimin altında hafıf agrılar oluyo gecıyo belım agrıyo arada arada bı mıdem bulanıyo cok merak edıyorum hamıle olabılırmıyım acaba yaaa.....psikolojıkmı kafam cok karısık....yıne tek cızgıyı görüp üzülmek ıstemıyorum test yapsam cıkarmı acaba :honk: :honk:

şeKerrr

Alıntı yapılan: zelis - 24 Nisan , 2009, 17:44:08
önceden böle oluyomuydun zelış

ceylin eslem

şeker adetine kaç gün kaldı canım.inşallah hamişsindir biliyorsun bunlar hamilelik belirtisi ama tabi psikolojik olmasıda muhtemel.ben geçen ayda belirtileri yaşıyorum sanıyordum ama malesef psikolojikmiş.inşallah seninki sahidende hamiş oldugun için yaşıyorsundur belirtilerini.allah gönlümüze göre verisin

şeKerrr

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 24 Nisan , 2009, 21:47:41
şeker adetine kaç gün kaldı canım.inşallah hamişsindir biliyorsun bunlar hamilelik belirtisi ama tabi psikolojik olmasıda muhtemel.ben geçen ayda belirtileri yaşıyorum sanıyordum ama malesef psikolojikmiş.inşallah seninki sahidende hamiş oldugun için yaşıyorsundur belirtilerini.allah gönlümüze göre verisin
gecen ayın 30unda adet oldum daha 5 gunum var karnımda şişkinlik hissi göbegımın altında ar ara hafıf agrılar oluyo göüslerimde hafif doolgunlaştı
ınsallah pskolojık değildir de hamıleyımdır cok meraklanıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun ne zormus cocuk yapmak :y25: :honk:

>Gülbade<

sekercigim hemde cok zor cocuk yapmak  :laughing7: :laughing7: :laughing7: insallah hamilesindir  :amin: :amin: :amin:  insallah bu ay bende hamis kalirim  :amin: :amin: Sekercigim  ;D BENDE dedim farkindaysan, allah dedirtti mi ne, hadi allahtan hayirlisi tatlim

2009

ins bu ay hepimiz hamile kalırız yaaa ;D
şu ay sonu yaklaşırken nasıl da heyecanlı oluyor

şeKerrr

Alıntı yapılan: Gülbadem - 25 Nisan , 2009, 23:03:16
sekercigim hemde cok zor cocuk yapmak  :laughing7: :laughing7: :laughing7: insallah hamilesindir  :amin: :amin: :amin:  insallah bu ay bende hamis kalirim  :amin: :amin: Sekercigim  ;D BENDE dedim farkindaysan, allah dedirtti mi ne, hadi allahtan hayirlisi tatlim
ınsallah canım benım yaa allah mı sölettı....herseyı denıyorum valla....calışmalarada devam....sıkıldım artık beklemekten herkesın hala bebek yokmu ne yavassınız sız demesınden.....allahım cok büyük ınanıyorum bızımde kucagımızı en yakın zamanda doldurucak...hepimizin yardımcısı olsun......melegım gel artık noluuuurrrr:( :crybaby2:

>Gülbade<

canim sekercigim hic baskalarin dediklerine bakma. Bana cok diyen oldu ama yavassiniz, elinizi cabuk tutun. komsum bile bana bi gün gelip demedi, sen bi tane bebek yapana dek ben simdi 3cümü doguracam yakinda. cok agladim böyle laflara ama artik takmiyorum ben böyle laflari. yine biri sordugu zaman, suanda zamani degil, kredi ödüyoruz, bebek büyütecek paramiz falan yok diyip geciyorum. sende takma artik böyle saf saf konusanlari, bunlarda bebek konusunda cok etkiliyor canim.

Hayrünisa

meraba kzılar bende pkoluyumm ...adetlerimde düzensizleşti son 3 aydır bende bebiş isiyorum am biliyorum her şeyin hayırlıısnı allah bilirr.inşalalh hayırlı zamanda gelir   bebeklerimizz

>Gülbade<

Hayrünisacigim sanda gecmis olsun. hepimiz seninle ayni kaderi paylasiyoruz. kafana takma, herseyin hayirlisi