29 Mart , 2024, 01:10:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

çok güzel yazmıs eşin bak bu konuyu öznur arkadasımız acmıs aylar önce ve suanda 6 aylık bir oglu var ümidini yitirme bol dua et mutlaka olur

gencoslem

ayy lavınyaa cnmm bende siteyi baştan sona kadar okudum senın önceki yasılarında okudum hatta içimden az önce dedim ki 2009 2010 yılında yazan kişilerin avatarında hep bebek resmi acaba kendi bebeklerimi acaba oldumu bebişleri diodum demkki olmuş sen hiçbi tedavi olmadın lh degerim yuksek çıktı sadece bnm
hamile kalmak zor dedi doktor dedim korunuorus hatta bis dedii ne korunmasıı kalamzsın saten tedavi olmadan dedi ben yıkıldım tabı 3 y dogum kontrol hapı verdi sonra yumurta takıbı dedii:(:(allah bagışlasın bebişiini senın adına okadar çok sevındım ki şuan anlatamam yaa:):)):)vallahı çok mutlu ettın benı su serptin içimee allah ailene  saglık ,mutluluk,huzur versin ...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Aralık , 2011, 14:18:39
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Aralık , 2011, 14:16:00
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 09 Mart , 2010, 18:31:52
arkadaşlar ben de sitede yeniyim... hepinizle tanışmak ve fikir sahibi olmak istiyorum. 7 aydır evliyim ve bebiş istiyorum artık.. yalnız polikistik over olduğumdan adetlerim düzensiz.. hamile kalabilir miyim çok tedirginim.... bana yardımcı olun... :sad1:

konuyu taaaaa nerdeyse 2 yıl önce ben açmıştım. şimdi 6 aylık oğlum var. ben de pko illetinden çeken biriydim. ama tedavisiz kendiliğinden oldu bebeğim. hiç bir şey imkansız değilmiş. onu gördüm  :icon_thumright:

masallah canım tuylerım diken diken olduu rabbımın hıkmetıı inanmakkk basarının yarısıymıs zaten ümitsizliğe kapılmadan şimdi aslan parçası gıbı dunyalar guzelı bır oglun var Allah nazarlardan saklasınn  :nazar:

canımsın....  :opucuk: :opucuk: :opucuk: kesinlikle doğru nurum inanmak gerek öncelikle. Rabbim doğru zamanını biliyo. mutlaka veriyo çok isteyince. ama sabredip isyan etmemek gerek. Rabbim belki de sınıyodur.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: gencoslem - 12 Aralık , 2011, 14:26:38
ayy lavınyaa cnmm bende siteyi baştan sona kadar okudum senın önceki yasılarında okudum hatta içimden az önce dedim ki 2009 2010 yılında yazan kişilerin avatarında hep bebek resmi acaba kendi bebeklerimi acaba oldumu bebişleri diodum demkki olmuş sen hiçbi tedavi olmadın lh degerim yuksek çıktı sadece bnm
hamile kalmak zor dedi doktor dedim korunuorus hatta bis dedii ne korunmasıı kalamzsın saten tedavi olmadan dedi ben yıkıldım tabı 3 y dogum kontrol hapı verdi sonra yumurta takıbı dedii:(:(allah bagışlasın bebişiini senın adına okadar çok sevındım ki şuan anlatamam yaa:):)):)vallahı çok mutlu ettın benı su serptin içimee allah ailene  saglık ,mutluluk,huzur versin ...

özlemcim ben öznur bu arada.

sen yazmışsın ya... ben geçmişimi gördüm sanki sende. o kadar uzak bir dilekti ki anlatamam. doktor aynısını bana da demişti. yumurtlaman olmadığı için adet olamıyorsun ve yumurtan büyüyüp çatlamadığı için de kist şeklinde yumurtalıklarında duruyo demişti.

çok ağladım,çok dualar ettim....

geçen sene ekim ayında tesadüfen hamile olduğumu öğrendim. doktor bile Allahın hikmeti dedi. inanamadı.

bak, hiç bişey imkansız değil. siz doktorun tedavisini uygulayın ama bi yandan da çalışmalara devam edin. ama temel felsefen şu olsun: kafana illa olacak diye sakın takma ve kendini şartlama. çünkü rahat olmak da çok önemli  :icon_thumright:

gencoslem

saol cnmm benim takmamaya çalışıorum
suanda çalışmalara devam etsem de olmazki dogum kontrol hapı verdi düzenli adet olım die 3 ay 1. kuıtudayım daha 2 ay daha kullancam sonra yumurta takıbii ayy allahım inş. nasip ederde şöle şirin bi kız ona ben alırım pempiş ppempiş tokalar çoraplar çok istiorum yaaaaaaaaa::(pcos duruomu peki sende şuan doktor dediki doum yapınca kurutuulursun ama sitelere fln bakınca öbür boyu bisimleymiş bu lanet ..

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: gencoslem - 12 Aralık , 2011, 14:38:26
saol cnmm benim takmamaya çalışıorum
suanda çalışmalara devam etsem de olmazki dogum kontrol hapı verdi düzenli adet olım die 3 ay 1. kuıtudayım daha 2 ay daha kullancam sonra yumurta takıbii ayy allahım inş. nasip ederde şöle şirin bi kız ona ben alırım pempiş ppempiş tokalar çoraplar çok istiorum yaaaaaaaaa::(pcos duruomu peki sende şuan doktor dediki doum yapınca kurutuulursun ama sitelere fln bakınca öbür boyu bisimleymiş bu lanet ..

:amin: :amin: :amin: inşallah meleğine kavuşursun canım. Allah gönlüne göre versin inşallah..

malesef evet, bu pko ömür boyu devam edecek. ben doğum yapalı 6 ay oldu ama hala regl olmadım. acaba pko yüzünden mi yoksa doğumdan sonra 1 yıla kadar olunmayabiliyormuş,ondan mı bilemiyorum.

gencoslem

yok cnmm olursunn adet ,bnm görümcemin hiçbişeyi yok sapa saglam dogum yaptı 10 aylık daha 2 .adetini görüoo etrafımda öle çok var geç adet olan dogumdan sonraaa bebeişini yanaklarını ısır benim içinn  pcos düşük tehlikesi dier hamilelere göre çok oluomuş sende öle bişi oldumuu bide hamile kalırken kullandıgın ilaç yada kalmak için bi ilaç kullandınmıı varmıydıı .

eslemm

MERHABA ARKADASLAR BENDE YENI UYE OLDUM.BENDE 4 YILDIR PCOS LUYUM.BENIM ADET DUZENIMDE PROBLEM YOKTU KILO VE TUYLENME SIKAYETIM VARDI ONUN ICIN GITMISTIM ONDAN SONR OGRENMISTIM.DR DINAE 35 VERDI AMA BEN 2 KUTUYU ZAR ZOR BITIRDIM DUZENLI ADETLERIMI BILE BOZDU BERBT BISI BU DEDIM VE TEDVI DEVAM ETTIRMEDIM BEKARDIM O ZAMAN TABI AMA YINE ACAYIP BEBEK OZLEMI SEVGISI VRDI.EVLENINCE BAKRIZ CARESINE DEMISTI ERKEK ARKADASIM.SIMDIDE 2.5 AYLIK EVLIYIM 5 HAFTALIK HAMILEYIM COK SUKUR TEDAVIYE GEREK KALMADAN HAMILE KALDIM YANI DEMEK ISTEDGIM HICBIR PCOS LU UMUTSUZLUGA KAPILMASIN BEN TEDAVISIZ OLABILECEGINI IMKANSIZ DIYE DUSUNURKEN HEMEN CECIK HMILE KALDIM COK SUKUR.SADECE ISTEYIN VE DUA EDIN.RABBIM KIMSENIN DUASAINI GERI CEVRMEZ INSALLAH SADECE BEBISLERIMIZIN BIZI BEKLEDIGI BIR ZAMAN VAR.ONUNN GELMESI GEREKIYOR OKADAR.RBBIM ISTEYEN HERKESE VERSIN INSALLAH BIR AN ONC.BIRDE DUA EDRKEN HEPIMIZ IICN EDELIM LUTFEN KENDIMIZI DUSUNMEYELIM SADECE :(

zen_s

Kızlar bene pko luyum ve bir oğlum var 10 yaşında hiçbir tedavi olmadan hamile kalmıştım strese girdiğim anda adetim düzeni bozulurdu 10 yıl sonra tekrara bebiş istiyoruz 35 yaşındayım bakalım rabbim nasip edecek mi. Stresden ve fazla kilolardan uzak durun ve dua edelim birbiremeze biz pko luyuz ve pko lular hamile kalabilir benimailemde genetik herkesin çifter çifterçocuğu var :ehi: :k06: teyzelerim ne bilsin pko yu bilmedan hamiş kalmışlar  anneannemde öyleymiş ve 8 doğum yaptı :toothy10: :ehi: tedavi yokdoktor yok çocuk çok  :toothy10: :toothy10: rahat olalım mevlam hayorlısını versin.
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle