Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

teşşekürler sibel.. evet böyle hayat hikayelerini duyduğumuzda bakıyorum da acab gerçekten acele mi ediyoruz.. ben henüz 7 aylık evliyim.. ama acele etmemin sebebi "hadi PCO yüzünden olmazsaç.."

o nedenle arkadaşlar polikistik overi olup da hamile kalan bi örnek varsa lütfen paylaşsın ki biz de rahatlayalım...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

öle var örnek veriyim burdaki birisinden havuc diye arkadasımız var oda polikistik over liydi ama suan hamile konuyu bulursunuz muhakkak burda artık polikistik over degilim diye
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

mavibiberon

ewet kesinlikle polikistik olupta hamile kalan warsa rahatlamaya çok ihtiyacımız war bu konuda

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

mavibiberon

ama sibelcim kistleri az sayıda ve küçüktür ben 2 senedir tedavi görüyorum kistlerim mm büyüyo ama geçmiyoo

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

mavibiberon

hamilelik için bi ilaç kullanıodum oda 15 gün önce bitti adetmin 14. günü gittim yumurtalıklarıma baktılar eğer gebelk oluşmazsa adetnn 3.günü gel tekrr dedi ama sanırım oluşmucak bende gidicem bide folik asit kullanıorum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

3. gün gittiginde kist lerin boyutuna mı bakıcakkk

°•.ℓανιηуα.•°

sibel çooookkkkk teşekkür ederim.. :basardim: baktım o foruma ve gerçeekten havuç pko olmasına rağmen soğan suyu ile hamile kalmış... ben de yarın hemen başlıyorum soğan suyu kürüne..   :muzz:

mavibiberon

adetlerm düzensiz olduğu için yumurtlama dönemlermde belli değil yumurtlama dönemlerime ve kistlerime bakıcak eğer gebelk oluşmazsada tedavime ara verceğini söledi:((((

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

15 günlük bi kür  denemek te fayda varr canım idrar yolu enfeksiyonlarına ve iltihaplara bile iyi gliyooo  :hello2:

βαlκιz

bendede pko vardı kızlar ilaç kullanddım kistler yok oldu hemen hamile kaldım
11.ayda hamile kaldım  :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: cansuu_21 - 09 Mart , 2010, 22:17:07
adetlerm düzensiz olduğu için yumurtlama dönemlermde belli değil yumurtlama dönemlerime ve kistlerime bakıcak eğer gebelk oluşmazsada tedavime ara verceğini söledi:((((

hımm insallah olusur canım bian önce kavusursun meleginee  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 09 Mart , 2010, 22:19:03
bendede pko vardı kızlar ilaç kullanddım kistler yok oldu hemen hamile kaldım
11.ayda hamile kaldım  :basardim:
kızzz sendede mi pko vardıııı  ???