29 Mart , 2024, 07:56:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aynı konunun defalarca tekrar takrar açılması

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 07 Nisan , 2009, 14:47:34

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

14 Haziran , 2011, 16:28:23 #61 Son düzenlenme: 14 Haziran , 2011, 16:30:17 ßăʟßöƈεğἶ
Doktra gittim  :k06: doktordan geldim  :k06: :k06:

Haklisin canim dedigin gibi herkes kendine  bi konu acsa

kendisiyle alakali konulari orda paylassa  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 14 Haziran , 2011, 15:23:59
Alıntı yapılan: βαlκιz - 14 Haziran , 2011, 14:27:33
yani ota boka konu açılıyor diyosun öylemi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

acikca soylemis arkadas  :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

derbeder

14 Haziran , 2011, 17:02:43 #63 Son düzenlenme: 14 Haziran , 2011, 17:05:00 derbeder
isin dogrusu onceden sinir oluyordum her gelen bi konu aciyor diye. tabiiki beni ilgilendirmez kimin ne kadar konu actigi, hatta baska forumlarla kiyas edilince abarti gelmisti bana. biri geliyor sohbet yeri aciyor halbuki 5-6 tane sohbet topici var...bunu soyleyincede kotu oluyorsun, bu yuzden soylemiyorum artik...sadece bir uye olarak, duzenleme isi bana kalmamis, ama goruntu kirliligi oluyor diye dusunuyorum. gerci artik alistim bu duruma..isime gelene yazarim, gelmiyorsa tinmam bakar cikarim. hatta bazen takip dahi edemiyorum acilan konulari. azicikta relax takilmak lazim, kasinti yapmamak gerek.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

yasmin24

Alıntı yapılan: derbeder - 14 Haziran , 2011, 17:02:43
isin dogrusu onceden sinir oluyordum her gelen bi konu aciyor diye. tabiiki beni ilgilendirmez kimin ne kadar konu actigi, hatta baska forumlarla kiyas edilince abarti gelmisti bana. biri geliyor sohbet yeri aciyor halbuki 5-6 tane sohbet topici var...bunu soyleyincede kotu oluyorsun, bu yuzden soylemiyorum artik...sadece bir uye olarak, duzenleme isi bana kalmamis, ama goruntu kirliligi oluyor diye dusunuyorum. gerci artik alistim bu duruma..isime gelene yazarim, gelmiyorsa tinmam bakar cikarim. hatta bazen takip dahi edemiyorum acilan konulari. azicikta relax takilmak lazim, kasinti yapmamak gerek.
BEN YAZCAKTIM GÖRÜNTÜ KİRLİLİ DİYA AMA SEN YAZMIŞSIM TAMDA ÖLE CANIM  :icon_thumright:

Dilara Ebrar

bencede merak edilen bişiler varsa mutlaka acılmalı.ama kişinin günün devamı olarak buraya aksettirmesi ne kadar doğru tartışılır.kendinede açsa sadece onu tanıyan girecektir zaten.en mantıklısı.ama başlıklar farklı olunca dikkat cekemez.bende işime gelene bakarım gelmeyeni tınlamam. :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

ay ne kadar çok mühim yani kimin ne konu açtigi  :-\

isteyen okur cevaplar begenmeyen okur geçer bukadar basit

bunu abartmanin geregi yok

bana saçma gelen baskasina mantikli gelir. baskasina mantikli gelen bana saçma gelir. herkesin akli fikri var. herkesin mantigi ayni islemez. bu böyledir.

ponçik

14 Haziran , 2011, 17:29:53 #67 Son düzenlenme: 15 Haziran , 2011, 09:38:09 g10ca
 :icon_thumright:

bu topici tıklayıp okuyun isterseniz

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,10707.0.html

yeni konu açmadan önce okunması gereken bir konumuz zaten var çoğu üye bunu bilmiyor

o şekilde açılan konuları takip ederek bir üyenin açtığı konu benzer içerikli diğer konuyla birleştiriliyor

eğer uyarmak isterseniz

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/board,101.0.html

"Yanlış Yere Yanlış Şekilde Açılan Konular" a yazarak dikkat etmemizi kolaylaştırırsınız   :icon_thumright: