Aynı konunun defalarca tekrar takrar açılması

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 07 Nisan , 2009, 14:47:34

« önceki - sonraki »

yasmin24

ツgöçmen_54 ツ

aynen katılıyorum.bazen çok çocukca konular gözüme çarpıyor.ne aldın- ne yedin- cümle kur - vs.. :dontknow:

βαlκιz

açılsın napalım konu açmayın diyemeyizz
bak sende açtın şimdi gereksz bencee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

yasmin24

Alıntı yapılan: aşkitoom - 14 Haziran , 2011, 14:27:29
nasıl cnm anlamadım  :dontknow:
şöle canım giriyorum forma 1 kişi 1 saat önce 1 konu açmış arkasından o konuyla ilgili 1 konu daha açmış açık açık yazmak istemiyorum  :icon_thumright:

özgemm

yasmin24

Alıntı yapılan: βαlκιz - 14 Haziran , 2011, 14:29:54
açılsın napalım konu açmayın diyemeyizz
bak sende açtın şimdi gereksz bencee

benim ilk konum silcemde ztn ama bence herkes bi konu açıp kendisiyle ilgili gelişmeleri orda yazsa daha mantıklı olur öle deilmi  :k06:

aşkitoom

cnm kimseye konu açma diyemezsin,çünkü sen bu foruma üyeysen bizde üye ve açıyoruz.. ne aldın,ne yedin konuları bence çok güzel,en azından birbirimizle paylaşıyoz,yeni bilgiler ediniyoruz.

yasmin24

Alıntı yapılan: aşkitoom - 14 Haziran , 2011, 14:40:51
cnm kimseye konu açma diyemezsin,çünkü sen bu foruma üyeysen bizde üye ve açıyoruz.. ne aldın,ne yedin konuları bence çok güzel,en azından birbirimizle paylaşıyoz,yeni bilgiler ediniyoruz.
tatlım yanlış anlıyosun bence o konular güzel ve eğlenceli onlara bi sözüm yok ama şimdi mesala örnek veriyorum arkadaşın biri  doktara gitcem die bi konu açıyo doktordan geldikten sonra bi konu daha açıyo ben bunları anlamıyorum

aşkitoom

anladım cnm,o doğru tabi.bi konu açtıysan onda devam ettir demi  :ehi:

yasmin24

bide ben kimseye konu açamazsın demiyorum herkes açabilir en doğal hak tabiki tek konu açıp kendisiyle ilgili gelişmeleri orda yazsa daha mantıklı olur diyorum hem derli toplu olur öle deilmi

AyNi

Alıntı yapılan: yasmin24 - 14 Haziran , 2011, 14:48:15
bide ben kimseye konu açamazsın demiyorum herkes açabilir en doğal hak tabiki tek konu açıp kendisiyle ilgili gelişmeleri orda yazsa daha mantıklı olur diyorum hem derli toplu olur öle deilmi

çooooooook katılıyorum  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yasmin24 - 14 Haziran , 2011, 14:24:53
kızlar böyle bi konu varmıydı bilmiyorum ama  bugünlerde formda  saçma konu açımları var sizcede öylemi gittim yaptım vs vs bende 1 kişi 1 konu açıp kendisiyle ilgili gelişmeleri ordan yazabilir deilmi ve böyle yapan arkadaşlarımızda var
yasemincim evet bugun ben 2tane konu actım ve bu yazdıgınıda üstüme alındım canım ama sadece arkadaslardan bilgi almak için acıyorum ve bilgimi alıncada siliyorum konuyu geri  :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

yasmin24

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Haziran , 2011, 14:52:09
Alıntı yapılan: yasmin24 - 14 Haziran , 2011, 14:24:53
kızlar böyle bi konu varmıydı bilmiyorum ama  bugünlerde formda  saçma konu açımları var sizcede öylemi gittim yaptım vs vs bende 1 kişi 1 konu açıp kendisiyle ilgili gelişmeleri ordan yazabilir deilmi ve böyle yapan arkadaşlarımızda var
yasemincim evet bugun ben 2tane konu actım ve bu yazdıgınıda üstüme alındım canım ama sadece arkadaslardan bilgi almak için acıyorum ve bilgimi alıncada siliyorum konuyu geri  :-\
canım sen bilgi almak istiyosan tek bi konu üzerinden de alabilirsin sen aç bi konu dvm ettir öle deilmi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ama konular farklı olunca ne yapayım  ::) :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

zaten konuyu geri siliyorum ben bilgimi alınca kalmıyo formda yani  :icon_thumright: