28 Mart , 2024, 22:54:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Duphaston Adlı İlaç Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Başlatan merse, 29 Mart , 2009, 19:49:01

« önceki - sonraki »

merse

arkadaşlar duphaston ilaçı kullanmaya başlayacağım salı günü faydasını gören varmı hamile kalan arkadaşlar varmı

merse

arkadaşlar 3 gündür daphaston ilaçı kullanıyorum .bu ilaçı kullanıp hamile olan varmı ? :honk:

çikolatalı

slm canım duphaston ilacını hamile kalmak için değil gebelik oluşursa bunu sağlamlaştırmak için kullanıyoruz ben  adetimin 5. günü klomen kullanmaya başlayıp 10. güne kadar kullandım 13. günü doktora kontrole gittim yumurtam iyi durumda olduğu için doktor 14. günden itibarende gün aşırı ilişki ve bu hapı verdi ma benim işime yarayamafı çünkü kocişim aynı gün cenaza dolayısı ile şehir dışına çıktı onun için sana yardımcı olamıcam   :dontknow:

>>nazlım<<

mrb kızlar bu gün doktora gittim bana adetimin 13. günü gel demişti yumurta catlamışmı diye .daha büyümemiş çok küçükler dedi ve duphaston ile folik ast ilacını verdi ve eşimle birlikte olacağım günleri yazdı. bu ilacı kullanan varsa yazın yani ne işe yarıyo
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

кคг๔єlєภ ♥ ♥

canım cok gecmıs olsun dr dun banada bu ılactan verdı 14 nısanda baslıyıcam o yuzden bılmıyorum
ama bas donmesı ,sıskınlık,yuzde sıvılce,halsızlıkı gını  yan etkılerı varmıs
dıger bı forma okudum
netten arastrabılırsın ....tekrar gecmı solsun

KATYUSA

kardelen sana niye o ilaçtan verdi sen yumutlama günlerinde değilmisin ben öyler hatırlıyotrummm

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: kardelenim - 10 Nisan , 2009, 13:26:45
canım cok gecmıs olsun dr dun banada bu ılactan verdı 14 nısanda baslıyıcam o yuzden bılmıyorum
ama bas donmesı ,sıskınlık,yuzde sıvılce,halsızlıkı gını  yan etkılerı varmıs
dıger bı forma okudum
netten arastrabılırsın ....tekrar gecmı solsun
saol canım bende 15de başlıycam  sanada geçmiş olsun
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: KATYUSA - 10 Nisan , 2009, 13:29:17
kardelen sana niye o ilaçtan verdi sen yumutlama günlerinde değilmisin ben öyler hatırlıyotrummm
amelıyat oncesı  kıstı kucultuyomus anırım  :dontknow:  evet yumurtuluyorumsu anda   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   ama 14 nısanda baslıycam  :opucuk:

>>nazlım<<

kardelen sanada eşinle beraber olacağın günleri yazdımı

sende mi bebek için gittin canım
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

кคг๔єlєภ ♥ ♥

yok nazlım
bnımyumurtalıgımda kıst vardı onu kucultmek ıcın verdı bu ılacı
aksıne bnm bu halde  hamıs kalmama lazım:((bnde anlamadım neden bunu verdı ama:))))

>>nazlım<<

ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

BEYAZGÜL

Alıntı yapılan: >>nazlım<< - 10 Nisan , 2009, 13:07:51
mrb kızlar bu gün doktora gittim bana adetimin 13. günü gel demişti yumurta catlamışmı diye .daha büyümemiş çok küçükler dedi ve duphaston ile folik ast ilacını verdi ve eşimle birlikte olacağım günleri yazdı. bu ilacı kullanan varsa yazın yani ne işe yarıyo
nazlıcım bende kullanmıştım.adet düzensizliği vardı bende sürekli gecikiyodu.doktor duphaston verdi.hem adetlerim düzene girdi,hemde yumurtlamaya yardımcı bir ilaç.çok memnun kalmıştım. kilo falan yapmıyo.ben  ;)de yan etkisi olmadı.

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: BEYAZGÜL - 10 Nisan , 2009, 19:55:41
Alıntı yapılan: >>nazlım<< - 10 Nisan , 2009, 13:07:51
nazlıcım bende kullanmıştım.adet düzensizliği vardı bende sürekli gecikiyodu.doktor duphaston verdi.hem adetlerim düzene girdi,hemde yumurtlamaya yardımcı bir ilaç.çok memnun kalmıştım. kilo falan yapmıyo.ben  ;)de yan etkisi olmadı.
beyaz gül saol canım yaa.bende adet düzensizliği yok ama yumurtlamaya yardımcı diye vermiştir ozaman :opucuk:

canım sen ne kadar kullandın ilaçı.ve hamile kaldınmı bu ilaçtan sonra .kaldıysan ne kadar süre sonra kaldın
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

BEYAZGÜL

nazlıcım,ben geçen sene kullanmıştım problem bende diye.eşime hiçbir test yapılmadan ama sonra sorun eşimde çıktı.eşim tedavi olduktan sonra hemen hamile kaldım.şimdi 2.5 aylık hamileyim.

>>nazlım<<

ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR