28 Mart , 2024, 11:17:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Duphaston Adlı İlaç Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Başlatan merse, 29 Mart , 2009, 19:49:01

« önceki - sonraki »

__nil__

yumurtlama dnemim geçti hesaplara göre 7-8 gün var adetime ama umarım öyledir çok teşekkürler güzel dilekleriniz için... :flowers:

bu ilacı kullanan pek yok sanırım bu sitede  :dontknow:

βαlκιz

ben kullandım galiba ama tam hatırlamıyorum  ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

__nil__

Alıntı yapılan: .·´¯(_.·´SArıKIz .·´¯(_.·´ - 02 Ekim , 2010, 23:45:36
Alıntı yapılan: nil_alp - 02 Ekim , 2010, 23:41:36
bu ilaç hamilelik oluşursa yumurtlama döneminde filan tutunması için destek bi ilaç yani,rahime destek dedi kadın..ama bilemiyorum.eşimde sayı az ama hareketlilik iyi ondan olma ihtimali var dedi doktor amagenede çok da umutlanmak istemiyorum.acaba diom üşüttümde ondan mı idrarım arttı..yada ilaç mı kasılma ve ağrı yapıo diom.ama bilmiyorum ya çok istedğimden ne dşünceğimi şaşırdım artık.eşim istanbula yolladı beni gezmeye morolim düzelsin düşünmeyeyim die ama ben nelerle uğraşıom bi görse.... :-\ :-\
CANIM BENİM YAA İNŞLH DİLEDİĞİN GİBİ OLUR.STRES YAPMA DİYECEM AMA İMKANSIZ.AYNI ŞEY BENİMDE BAŞIMDA ÇÜNKİ :-\ :-\
DEĞİL İSTANBULA UZAYADA GÖNDERSELER AKLIMIZ HEP ORADA :BangHead: :BangHead:
,

inşş yaaa inşş güler yüzümüz ama gerçekten nereye gidersek gidelim aklımız orda.ya tamam tatile geldim düşünmücem dedim.kasık ağrılarım kasılmaalar filan bi başladı hemen tüm düşüncelerim değişti,acabalar başladı hemen...şimdi taaa ki adet görene dek bu böledevam edicek..sorada adet olunca mahvolucam...ooofff  çok yoruldum artık...istanbula değil uzaya gitsem az... :sad1:

__nil__

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 02 Ekim , 2010, 23:47:35
ben kullandım galiba ama tam hatırlamıyorum  ::) ::)

yaaa tüh hatırlsaydın keşke cnm...bu ilacı gerçi biçok sorunda veriolarmış sen ne için kullandın acaba???

SiRiNe

Nilcim isvecce doktor ilac sözlugunden baktim bu ilaca ve yan etkilerine baktim kusma yuzde sislik göguslerde agri veya adet gibi alttan olabilecek kanama vs yaziyordu...

Bu ilac klomen gibi bir hormon ilaciymis vede cok sancili adetler geciren bayanlarada yazilirmis... ikiz veya cogul gebelik riski yuksek yaziyor

bu ilacmi seninkisi ?

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

kist için vermiştir biri şeker ilacıydı ama bunun adı çok tanıdık geliyo  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DER!N

Ben de duphaston kullanmıştım. Yumurtayı geliştirici olgunlaştırıcı olarak vermişti.
Kasıklarımda ağrı yapmıştı ve yumurtanın gelişmesiyle oluşan ağrı olarak tanımlamıştı doktorum. Kısa bir süre sonra hamile kaldım eşimin sperm sayısı azdı hareketliliği iyiydi ve tek yumurtalığım var benim. 3 kutu kullanacaktım bir kutu kullandım ben.

Rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla hamile haberlerini almamızı nasib etsin.  :amin: :amin: :amin:

__nil__

evet tatlım bu ilaçç.göğüslerimde ağrı oldu ama diğer yan etkilerin hiçbiri olmadı çok şükür... zaten bende ikiz gebelik riski var..gerçi bu risk değil olsunda üçüz dördüz farketmez.. :D   umarım bu hormonun başka türlü bi zararını görmem...

SiRiNe

Cok guzellll o zaman nilcim gulfer arkadasimizinda yazdigi gibi sendede bisiler oluyor calismalara devam ettt 2 gunde bir unutma her gun denemek yoruyor spermleri....

Rabbim bereket versin..!

__nil__

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 02 Ekim , 2010, 23:57:07
Ben de duphaston kullanmıştım. Yumurtayı geliştirici olgunlaştırıcı olarak vermişti.
Kasıklarımda ağrı yapmıştı ve yumurtanın gelişmesiyle oluşan ağrı olarak tanımlamıştı doktorum. Kısa bir süre sonra hamile kaldım eşimin sperm sayısı azdı hareketliliği iyiydi ve tek yumurtalığım var benim. 3 kutu kullanacaktım bir kutu kullandım ben.

Rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla hamile haberlerini almamızı nasib etsin.  :amin: :amin: :amin:

ya bana ndoktor tam açıklamadı şey dedi,bu verdiğim ilaç hamile kalman için rahime destek bi ilaç dedi o kadar...gülfercim durumlarımız çok benziyor birbirine...inan yüreğime su serptin yaa allah senden razı olsun... :amin:

DER!N

Ecmain inşallah Rabbim gönlüne göre versin tatlım.  :amin:

Evet, rahmi destekleyici hormon takviyesi kilo yapar mı demiştim yapmıyormuş göğüs şişliği kasıkta batma hissi vb. yaşamıştım.
Bu ilacın hamilelikte riski yok ve sanırım düşük tehlikesi olanlara da veriliyor tedirgin olma hamile kalsan bile faydası var zararı yok.

SiRiNe

Nil canim ikiz veya tek bebek farki yok saglikli olsunda ama hani dinimizde Peygamber efendimizde demis ya Allahdan herrr zaman herseyin en cogunu isteyin icimden böyle dua etmek geldi

rabbim gönlune göre versin cifter evltlar nasib etsinn :amin:

__nil__

eve kilo benimde aklıma geldi zaten zayıf biri değilim bide kilo almayayım daha fazla... artık çalışmalara ptesiden soora devam edebilcem şuanda eşimin yanında değilim 3 günlüğüne geldim istanbula...ilacımı zamanında içmeye devam ediyorum..inşş faydasını görürüm..gülfercim sen ilaçtan kaç ay sonra hamile kaldın canımve belirtin varmıydı?

__nil__

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 03 Ekim , 2010, 00:03:46
Nil canim ikiz veya tek bebek farki yok saglikli olsunda ama hani dinimizde Peygamber efendimizde demis ya Allahdan herrr zaman herseyin en cogunu isteyin icimden böyle dua etmek geldi

rabbim gönlune göre versin cifter evltlar nasib etsinn :amin:

aminnn yaa inşş o kadar çok dua ediyorum ki hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun diye..eşim benim tek çocuk ondan çok çocuk istiyor ona kalsa 3-4-5 bu bölegider..kalabalık aile sevio..ama dediğim gibi hayırlı olsunda..sayısı,cinsiyeti hiç önemli değil...

DER!N

Alıntı yapılan: nil_alp - 03 Ekim , 2010, 00:08:19
eve kilo benimde aklıma geldi zaten zayıf biri değilim bide kilo almayayım daha fazla... artık çalışmalara ptesiden soora devam edebilcem şuanda eşimin yanında değilim 3 günlüğüne geldim istanbula...ilacımı zamanında içmeye devam ediyorum..inşş faydasını görürüm..gülfercim sen ilaçtan kaç ay sonra hamile kaldın canımve belirtin varmıydı?

Canım ben ilacı kullanırken hamile kaldım belirtilerim vardı göğüste şişlik kasıkta batma baş dönmesi mide bulantısı.
Ama ben ihtimalim düşük diye hiç aklıma getirmiyordum hamile olabileceğimi mide bulantılarımı üşütmeden sanıyordum göğüs şişliğini ve kasık batmasını adet öncesi belirti gibi :) baş dönmelerimse kendimi bildim bileli vardır. :)