28 Mart , 2024, 14:39:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Duphaston Adlı İlaç Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Başlatan merse, 29 Mart , 2009, 19:49:01

« önceki - sonraki »

__nil__

yaa evet ya   aklımdan çıkıp gidiooo...off çok kızıorum kendime...gitmedim cnım akşamüstü randevum gel,ince yazarım zaten  buraya hemen

__nil__

Alıntı yapılan: asum - 05 Ekim , 2010, 13:43:38
kızlar ameliyattan sonra bende istesem bu ilaçtan verirmi doktor

bilmiyorum ki canım olmadı sorarsın doktoruna..

secret1905

ben bu ilacı geçen ay  kullandım. bende çikolata kisti var adetimin 5.günü kullanmaya başladım 10 gün içtim. ve tekrar adet göreceksn dedi ve adetliyken  kontrole geleceksin dedi.ama tabi elimden olmayan nedenlerden dolayı doktora gidemedim ve ialcıboş yere içtim galiba. ameliyat öncesi kisti küçültme ve kontrol altına alma amaçlı kullandım

__nil__

evet bu ilacın farklı farklı sebeplerle kullanıldğını görmüştüm.zaten endikasyonlarında da bisürü şey yazıo...faydası olmuştur genede belki

SiRiNe

asum canim bence sen kendi durumuna göre danis doktordan ona göre ilac al

bu veya baska bir ilacta olabilir veya klomen gibi bir sey

__nil__

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 05 Ekim , 2010, 16:53:59
asum canim bence sen kendi durumuna göre danis doktordan ona göre ilac al

bu veya baska bir ilacta olabilir veya klomen gibi bir sey

evet en doorusunu doktorlar verir..sen önce tedavilerini ol zaten doktorun en doğru ilacı sana verir.

__nil__

ya kızlar yaa doktor biyandan eşimle ilgili güzel haberi vardi biyandan da beni sinir etti...ben sordum kasık ağrım ve sık idrara çıkma var dedimm..üşütmüşsündür idrar tahlili yap dedi ilaçtan olmaz dedi... bide beni yarın muayene etmicekmiş.11 ekimde adet ol adetin bitsin öle muayeneye gelirsin dediii...ya sinir oldum nasıl bu kadar emin adet olcağımdannn.....tüm ümidimi kırdı...demekki o da olmucağını bilio bu ay....offff gıcık kadınnn...

__nil__

bugün doktorlar konuştuk ben bu ilacı kullandığım için ilaç biter bitmez adet olcakmışım yani cuma günü 8ekimde adet olman gerekiyor dedi. eğer adet olmazsan 10unda yada 11inde test yap dedi...offf çok heyecanlandım inşşş adet olmam

SiRiNe

Alıntı yapılan: nil_alp - 06 Ekim , 2010, 21:15:12
bugün doktorlar konuştuk ben bu ilacı kullandığım için ilaç biter bitmez adet olcakmışım yani cuma günü 8ekimde adet olman gerekiyor dedi. eğer adet olmazsan 10unda yada 11inde test yap dedi...offf çok heyecanlandım inşşş adet olmam
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: nil_alp - 06 Ekim , 2010, 21:15:12
amin insallah  :amin: :amin:

__nil__

__nil__

dün akşam ilacım bittii...bugün adet olman lazım dedi doktor...eğer olmazsann 2 gün bekle 10unda test yap dedi..inşş adet olmam yaa..bazen bu ilacın adette gecikme yaptığını duymuştum.in öyle bişi olmaz yoksa çok heveslenirim

secret1905

bu ialç bende bi işe yaramamış. yeni gittiğim doktor öyle dedi. hatta sağ tarafımda çikolata kistimle uğraşırken sol tarafımdada basit bir kist oluşturmuş... inşallah sizler faydalarını görürsünüz..

__nil__