29 Mart , 2024, 18:18:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kanama

Başlatan miray88, 12 Ocak , 2014, 18:06:37

« önceki - sonraki »

miray88

Arkadaşlar yerleşme kanaması ile adet kanamasının birbirinden farkı var mı nasıl anlaşılır?

Mariee

Iste onu bende anlamadim epey a arastiriyorum sinir yapti bende

adetim 19 -2121 arasi surdu 2 gun yogundu akinti ama kesildi  kasigimda batma vR bir haftDir 
mide bulantisi bas agrisi vs ...

Kanamanin arasindaki fark saniri.m lekel3nme olursa yerlesme kanaması deniliyor
ama kisiye gore degisiyor zen adetin e  yakin  test yapp
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

miray88

Cnm bn Kasım ve Ocak'ta test yaptım zaten ikiside negatifti.ama genede bu soru gitmiyo aklımdan

Mariee

az daha bekleyelim bakalım sonra test yap emı canım benım sabır azcık düşünmede stres en buyuk dusman

miray88

Cnm ya üstünden tam 3 ay geçti hiç adet gecikmem olmadı ve yinede en son Ocak 5 te test yaptım oda negatifti

Mariee

Alıntı yapılan: miray88 - 27 Ocak , 2014, 22:05:58
Cnm ya üstünden tam 3 ay geçti hiç adet gecikmem olmadı ve yinede en son Ocak 5 te test yaptım oda negatifti

yasin kac ??
Kanda beta hcg degerine bakilmasi gerekiyor
3 ay uzun bir zaman döllenme olsa bebek 3 aylik olur kuzum ya
dr a gittinmi ??.

GELSQMİNQ

kızlar ben onu iki gebeliğimdede yaşadım ilkinde adeimi geçtikten 1 hafta sonra pembe 3 gün sürdü bu gebeliğimde tam adet günümde pembe bişiler geldi.ve bel ve kasık ağrım normalden daha şiddetliydi. pembeler birazcık geldi  devamı olmadı aynı gün test yaptım test pozitif çıktı fakat kahverengi akıntılarım vardı 4 gün sürdü ağrıyla şimdi bitti . toplamda 5 gün felan sürdü az az ilk gün pembe diğerleri kahve rengii.

Mariee

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 27 Ocak , 2014, 22:32:58
kızlar ben onu iki gebeliğimdede yaşadım ilkinde adeimi geçtikten 1 hafta sonra pembe 3 gün sürdü bu gebeliğimde tam adet günümde pembe bişiler geldi.ve bel ve kasık ağrım normalden daha şiddetliydi. pembeler birazcık geldi  devamı olmadı aynı gün test yaptım test pozitif çıktı fakat kahverengi akıntılarım vardı 4 gün sürdü ağrıyla şimdi bitti . toplamda 5 gün felan sürdü az az ilk gün pembe diğerleri kahve rengii.

ama ne diyor baksana kasim araliktaki testler negatif mis
3 ay gecmis bilmem ben olsM cok dan dr gitmistim

ins bebek geliyordur can eger istiyor san tabi

hakkinda hayirlisi

miray88

Yok Cnm B'nde hiç olmadı öle şeyler bn normal adetlerimi oldum yoğun koyu kırmızı ve pıhtılı şekilde genede icim rahat etmedi 2 test yaptım ikisi de negatifti.sence genede hamile olma ihtimalim var mı hiçbi belirtim de olmadı ayrıca

miray88

Alıntı yapılan: Mariee - 27 Ocak , 2014, 22:48:19

hakkinda hayirlisi

Cnm bn bebek istemiyorum evli değilim çünkü.düzenli olarak her ay adet oluyorum ayrıca sen yanlış anladın sanırım B'ni ya

Mariee

Alıntı yapılan: miray88 - 27 Ocak , 2014, 22:52:08
Alıntı yapılan: Mariee - 27 Ocak , 2014, 22:48:19

hakkinda hayirlisi

Cnm bn bebek istemiyorum evli değilim çünkü.düzenli olarak her ay adet oluyorum ayrıca sen yanlış anladın sanırım B'ni ya

Ynt: Kanama

« Yanıtla #4 : 27 Ocak , 2014, 22:05:58 »

Like

Alıntı

( üstünden tam 3 ay geçti hiç adet gecikmem olmadı )

demişsin doğal olarak kurduğun cümleden 3 aydır adet olamadığın anlamı çıkıyor benım anlamadığım durum yok ama senın ıfadede de eksıklıgın var
bı kurduğumuz cümleye bak sonra ınsanları tersle derım.saflık bende gece gece oturdum bana ozelden yazdığın mesajlara cevaplar verdım moralını düzeltmek ıcın çabaladım
gecmıs olsun uğurlar olsun arkadaşım