2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

BEYAZ_KELEBEK

selam ben burdayımda siz kayıplardaydınız yaw.nerelerdeydiniz.bizde 17+2  yiz çok şükür :occasion14:

LOLİ @

Kıslar isterseniz liste yapalım... hem böylece birbirmizi daha iyi tanımış oluruz.. yada farklı bir fikri olan varsa oda olabilir..

Birbirimizi tanırsak daha samimi oluruz ne dersiniz?...

Ben kısaca anlatayım evliliğimizde 5. yılımıza ağustos ayında gireceğiz inş :love7: yaşım 23 eşimin yaşı 32... Ankarada oturuyorum...
İsmim Elif  :icon_thumright:
ilk 2 yıl bebiş istemedik derken bi istediysekk kendimizi dr. kapılarında bulduk :-ooo derken 3 aşılama 1 başarısız tüp denendi olmadı... sorun sebebsizdi...
veya başka dr. tabiri ile olur ama niye olmuyordu.. bi dr eşimde demişti hadii başladık eşim için iyi bi dr. bulmaya ...

Sonunda herşey düzelmişken bu sefer bende FSH denilen bir sorun çıkmıştı  :y25: malesef ... uğraşş uğraşşş tam 9 ay boyunca ilaç içtim günde 11 adet hepside yüksek dozlu ilaçlar,genelliği vitamindi.. derken başladık micro için kolları sıvamaya :-[ çok zorluyduu çok yıpranmıştııımm ve artık halim gücüm kalmamıştıı.. Dr. bize tedavi yoluyla bile % 5 şans veriyordu :crybaby2: :sad1: :dontknow:

artık herşeyi kabullenmiştimmm :icon_pale: derken hoca başladı tedaviye .. günde 650 ünite göbekten iğne koldan 20 ünite ve diğer haplar derken iğnenin dozu 750 ye çıktı yine koldan 20 ünite iğne artık kalçam kollarım göbeğim heryerim delik deşik mosmor acıyor ve sürekli ağrıyordu...

ne yatabiliyordum nede yatakta tek başıma dönebiliyordum :'( sabrettikkkkkkkk...

SABIR HERŞEYİNN BAŞIYDII EVET ÇOK ZORDUUU AMA BU SON ŞANSIMIZDII ARTIK ELDENN NE GELİRDİİ ÇIKMIŞTIK BU YOLA...

SABIR ELİF SABIR DERKEN TAM 3 KOCA POŞET İĞNE KULLANDIK :crybaby2: ARTIK HERYERİMM SIZLIYOR CANIMM ÇOK YANIYORDU...
ALLAHIM HEM EŞİMDEN HEMDE KENDİ ANNEMGİLDEN BİNNN KERE RAZI OLSUN BENİİ HİİÇ YANLIZ BIRAKMADILAR  :amin:

EVET İKİ RAPOR ÇIKARTTIRMIŞTIK İĞNELER İÇİNN.. ÇOK PAHALI OLDUKLARI İÇİN SADECE YÜZDESİNİ ÖDEMEK İÇİN DR. 2 RAPOR ÇIKARTTI VE KALDI ELİMİZDE BİR RAPOR ODA MİCRO İÇİNDİİ VE DEVLET BAŞKA KARŞILAMIYORDU :igrenc: :amin: :sad1: :crybaby2: YA HARRO YA MERRO ...

YANİİ OLDU OLDUU OLMADII BU SON ŞANSIMIZDII MADDİ AÇIDANN OKADAR AÇILDIKKİ HEP ANNEMGİL YARDIM ETTİLER.. EŞİM BANA BELLİ ETMESEDE ARTIK ÇOK ZORLANIYOR SÜREKLİ BORÇ ALIYORDUK..

DERKEN BİDE BU İLAÇLAR YETMEDİMİİİ  :-ooo  HAYDİİİ KENDİ CEBİZMİZDEN İLAÇ ALMAYA VE EN SONUNDA YUMURTALAR İLACA CEVAP VERDİ VE ÇATLATMA , TRANSFER AŞAMASINA KADAR GELDİK...

3 TANE 1. KALİTE YUMURTA TRANSFER EDİLDİİİ ÇOK ŞÜKÜR BİNN ŞÜKÜRRR....  :crybaby2: :y25:  DAHA DÜN GİİBİİİİ  :crybaby2:

DEDİMM LÜTFEN BANA SIMSIKI TUTUNUNNNN LÜTFENNN :crybaby2: ALLAHIM BİZEDE NASİPP EYLE ANNE BABA OLMAYI HAYIRLISIYLAAAA  :y25:...

EŞİMDE YANIMDAYDII,TUTTU ELİMİ İNŞŞ OLACAK CANIM DEDİİ İNŞŞŞ...

TAM KOCA 12 GÜNNN... BEKLEDİK VE BU SIRALARDA KAN TAHLİLLERİ VERDİK HOCAYA BAZI İĞNE VE HAPLAR YAZDI YİNE İŞİ ŞANSA BIRAKAMAYIZ DEDİ HEPPP :dontknow: BEKLEYECEĞİZ SABIR DEDİİİ  :amin:

ALLAHIM O GÜN GELDİİ VE KAN İÇİN GİTTİK HAS. VERDİK EVE GELDİMM .. EŞİM SONUCU ALIP BENİ ARAYACAKTII ÖĞLENE DOĞRU..
YANIMDA ANNEM VARDI ARADIM EŞİMİİ  :crybaby2: AŞKIM NE YAPTINN DEDİMMM :dontknow: :'( AMA İÇİM KORKUYLA DOLUUUUU :y25:

DEDİ DAHA GİTMEDİM :y25: YA CANIIIIIM DEMEYE KALMADAN AŞKIMMMMMM HAMİLESİNN DEDİİİİİİ  :-ooo :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: EFENDİMM DEDİMMM... BAŞLADIM AĞLAMAYA DURDURAMIYORUMM KENDİMİİİ NASIL BİŞEYMİŞŞ BUUUUU NASILLL :crybaby2: TAM BİİİR SAAT AĞLADIMM EŞİM TELEFONDA AĞLADI BEN BURDA :crybaby2:

ANNEME SARILDIM AĞLADIMM SONRA DEDİMM ALLAHIM ÇOK ŞÜKÜR BİN ŞÜKÜRRRRRR YARABBİMMMMM SANA NASIL ŞÜKRETSEM AZDIRRR....

ŞUAN BİLE O ANI YAŞIYOR VE AĞLIYORUM :y25: BUNLAR HAYATIN GERÇEKLERİ İŞTEEE...

İNANMASSINIZ YENİ YENİ HAMİLEYİM DİYEBİLİYORUMM,HALA İNANMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUM.. ÇOK ŞÜKÜR BİNN ŞÜKÜR HERKESE MEVLAMM NASİP ETSİNN ANNELİĞİİ.. ÇOK ZORMUŞŞ BENYAŞADIMM HEMDE BAYASIYLA ALLAHIM YAŞAYAN VE İSTEYEN HERKESE EN KISA ZAMANDA NASİİP ETSİNN BU MUTLULUĞU.. (amiinnn)

işte böyle arkadaşlar benimm hayatımın bir kısmııı... hamişliğiminn hikayesii...  hepinize kucak dolusu sevgiler :love9:

LOLİ @

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 27 Nisan , 2009, 11:13:49
selam ben burdayımda siz kayıplardaydınız yaw.nerelerdeydiniz.bizde 17+2  yiz çok şükür :occasion14:

oo maşş maşş yavruna ve sana annesii bizim bulantılar kusmalar çok fazlaydıı bide yemek vs. hiiç yapamıyordumm.. onun içinde bide kıymetlii oldu bebiş annemgilde ablamgilde kayınvalidegilde felan kaldık...

şimdilerde daha iyiyim hamd olsun yine oluyor ama eskisi gibi sürekli değil.. :icon_thumright:

senin ilkmiydi canım bebiş ?...

LOLİ @

ahh canım benim yeni gördüm yazını .. eski yazılara bakarken gördüm  ;) 2. inş ALLAHIM BAĞIŞLASIN MAŞLLAH :nazar:

PEKİ cinsiyeti belli oldumu canım, göstrettimi sıpacık  :love9:

BEYAZ_KELEBEK

ay iyiki görmüşsün çünkü sana cevap yazarken pc kapandı kendiliğinden ya kafayı yemiş heralde. :cussing:

işte öle canım 2 düşük bir kürtaj var.vee 4 buçuk yaşında bir kızım var.buda inşallah 2.çocuğum olucak.diğerlerini düşünmüycem artık umarım. :amin:
bendede başta düşük riski vardı annemlerde kaldım canım iyi yapmışsın.yorma kendini.bnu annelerin borcu ödenmez valla :love7: :love7:

yok canım ya daha cinsiyet öğrenemedik.tahlillerimde 25 mayısta çıkıcak.ama ben sanırım okadar beklemeden giderim :k06:

(gülşen)

elifcim merhaba canım nasılsın bebiş nasıl

pinar79

16+2 olduk üçlü testimizi yaptırdık sonucu perşembe alcam bebişim cinsiyetini göstermedi. yüzüstü yatmış uyuyordu uyandırmaya çalıştıkça poposunu döndü bize  :ehi:  annesini meraktan çatlatacak yaramaz.

fafa

merhaba bizde 10 haftalık olduk ama çok mide bulantım var 2 kilo verdim her şey çok kötü
kokuyor bana 7 yaşında bir oğlum var 2.ci işallah haftaya 2 ikili teste gireceğim hayırlısıyla işallah
bide şu kusma olmasa....

LOLİ @

MERHABA KISLARR BİZ GELDİİİK... NASILSINIZ BAKALIM ?....
GÜLŞENCİM CANIM SANADA MERHABA ÇOK ŞÜKÜR İYİYİZ HAYATIM  :love7: ESKİSİ KADAR BULANTIM VS. KALMADI ÇOK ŞÜKÜR.
DÜN CİPS YEDİM İLK DEFA.... NEZAMANDIR YEMİYORDUMM ABOOOOOOWW  :-ooo İÇİM BAŞLADIMI DÖNMEYE AYY AKŞAMIM ZEHİR OLDU  :igrenc: :igrenc:

BİLEYDİİİMM YERMİYDİMM BEN O CİPİSLERİİ OOOYY BİLEYDİMMMMM  :toothy10: :toothy10: DERKEN UYUYA KALMIŞIM AŞKIMDA Bİ GÖZEL EVLERİ MAKİNAYA ÇEKMİŞŞ  :laughing7:  :k06: BEN UYUDUM O İŞ YAPMIŞ  :suclu:

CANIM YA BANA ÇOK YARDIMCI OLUYOR ALLAH RAZI OLSUN  :icon_thumright:

LOLİ @

BEYAZ KELEBEKCİM MEVLAMM O GEÇMİŞ ÜZÜNTÜLERİNİ BİR DAHA YAŞATMASIN İNŞ..
ARTIK İLERİYE VE KARNINDA Kİ YAVRUYA BAK ANNESİİİ  :aferin:

DEMEK CİNSİYET BELLİ DEĞİL  :D OSSUN SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNLARDA  :)

FAFACIM HOŞ GELDİN CANIM  :flowers: DEMEK 10 HAFTALIK OLDUNUZ MAŞŞŞ  :nazar:

ALLAHIM BÜTÜN EVLATLARIMIZA HAYIRLI SAĞLIKLI HUZURLU VE UUUZUNN ÖMÜRLER NASİİİP ETSİNN AMİİİİNN...

BEYAZ_KELEBEK

selam canım evet eskiye değil ebbeişe bakıyorum artık.kız öle cips falan yeme zaten çokta yararlı şeyelr değiller.ben pek almıyorum eve kızım için.aa zaten çokta sevmem

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

kızlaaarrr herkes nerdeee kimsecikler yokk
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

sevgimelegi

selamlar ben sibel;

ben geldım.bütün yazıları okudum galıba aranızda en küçüğü biziz.daha 8 haftalık olduk biz.aralıkta tek doğum yapacak ben ım sanırım  :k06:

hersey bir kenara bu mide bulantıları benı mahvedıyor artık yemek yemek kabus oldu.nezaman gececek bu  :caca:

bu arada kızlar bu ikili test nasıl oluyor mayıs sonu yaptıracagım gercı kontroller ıcın hastaneye tam karar veremedım.hastane de karar verebılsem cok daha rahat olacak.istanbulda hastane tavsıyelerıne acıgım  :hello2:

tubali

cici kız mavıs

MERHABA KIZLAR BENDE EKIMM ANNESIYIM AMA HALA CINSIYETIMIZZ BELLI OLMADI,,,,,,,,,,,,