2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

canım bende o kodu yapıştırmışım ama detaylı bende anlatamam iki kez yaptım sadece tam hatırlamıyorum.

ben kaçıyorum şimdilik canım kociş gelmeden pilavıda yapmam lazım

görüşürüz yine :opucuk:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

LOLİ @

LOLİ @

BAŞARDIMMMM  :occasion5: :occasion5: AYY EN SONUNDA OLDU YAHUUU :basardim:

:hello2: :hello2:

LOLİ @

CANLARIM BİZ KAYINVALİDEMGİLE KALMAYA GİDİYORUZ Bİ KAÇ GÜNLÜĞÜNE :hello:
AEO VE KENDİNİZE BEBİŞLERİNİZEE ÇOOOK İYİ BAKIN  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
BYEEE :wave:

Angel

selam kizlar sayfamiz hayirli olsun    :opucuk:  bende eylulun basinda dogum yapicam Allah izin verirse 09-09-09 bu tarihte bir aksilik cikmazssa insallah  ben 18 bucuk haftaligim simdi yani 4.5 aylik  iyi sohbetler size kizlar    :hello:  a.e.o   :opucuk:

pinar79

sayfamız hayırlı olsun kızlar bende 14 haftalık hamileyim 10 ekim beklenen doğum tarihi yani benim doğum günüm de  :k06: ama myomum olduğu için sezeryan yapılması daha kuvvetli bir ihtimalmiş sanırım daha önce bi tarihte bebişimi dünyaya getireceğim.sağlıklı olsunda 1 hafta erken 1 hafta geç hiç farketmez.ikili test yapıldı çok şükür sonuçlar iyi.16. haftada tekrar dr gidecez üçlü test yapılacak hemde bebişimin cinsiyetini öğrenecem.

cocuksa

angel benim doğum tarihimde 09,09 aslında bu bebeğiminde  09,09 olmasını isterdim ama allah izin verirse 18 eylül gibi.ilk kızımda 11,10 doğumlu.artık bunun doğum gününde 3. müzün kutlarız.ortası olucakya.herkese hayırlı günler

sedefsahin

merhaba kızlar yenı sayfamız hepımıze hayırlı olsun bugun doktora gıttım allaha sukur hersey yolunda  benım pırensesımınde dogumu 19 eylul 2009  :hello2: :hieyt: :muzz:
merhabalar

sedefsahin

merhabalar

sedefsahin

merhabalar

BEYAZ_KELEBEK

sedefsahin

guanydın cnm bızım fotumda kımse eylul ekımde kasımda dogum yapmıyor bende dun cok bekledım  :honk:
yazan olmadııııı :crybaby2:
merhabalar

(gülşen)

LOLİ @

nasılsınız bakalım canlarr... ayy anam kıyamam neden ağlıyorsunn sedefcim...  :icon_scratch:

:opucuk: kıyamam ağlama ... bebişin çoook yeni oyy yerimm onu benn..

bizde bugün 13 + 5 olduk çokk şükür bin şükür...