2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

pinar79

ekim anneleri 1 ekim tarihinde bebeğim dünyaya geldi şimdi mışıl mışıll uyuyo mis kokulum.bugün eve geldik.

< ESLAL >

gözün aydın canım Allah uzun ömürler versin paşana :nazar: :nazar:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

pınarcım adaşım :) gözün aydın rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah hayırlı evlat olsun canım benim koklaya koklaya masum bir öpücük meleğine :opucuk:

Balböceği

ekim ayinda insallah olur eylul passo ciktida :k06: :k06: :k06:

*arzu*

Alıntı yapılan: agusilememo - 25 Eylül , 2009, 15:14:20
Merhaba kızlar, ben de ekim annesi olacağım inşallah. Doğum tarihini 29 Ekim olarak verdi doktor.

20 ekimde de ben gidicem inşallah normal doğum olucak inşallah

DER!N

Rabbim hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin.  :amin:

Hoş geldin bu arada  :flowers:

Kızlar nerelerdesiniz bu sayfa doğru düzgün aktif olamıyor yok mu bizim dönem hamileleri  :director: :director:

< ESLAL >

haklısın derincim kimsenin uğradığı yok buraya  :icon_scratch: sanırım ben bu sayfanın son doğuranı olucam :D :honk:

DER!N

bir sen bir ben başka da yok sanırım :)

keyifler nasıl, sen nasılsın?

< ESLAL >

valla canım ben bir gün iyiyim bir gün kötü heran doğurcakmışım gibi hissediyorum :D
kızım çok aşağıda kasık ağrılarım oluyor bundan sonra böyle olucak sanırım :honk:
siz nasılsınız senin minik sonradan sevdi yerini  :D

DER!N

Allah c.c. yardımcın olsun canım,

ben hamileliğimin başından beri aşağıda taşıyorum gerçekten zor bacaklarımın kasığa yakın iç kısımları inanılmaz ağrıyordu.

Benim minik korkuttu bizi 26.haftadan itibaren gelmeye çalıştı rahim duvarını inceltmişti :)

erken doğumu ertelemek için ilaç kullandıkda işe yaradı çok şükür hanımefendi bize bir soluk aldırdı.

sağlıkla ve hayırla tamamlasak şu günleri de yavrumuzu koklasak Rabbim kısmet eder inş.  :amin:

Senin doktorun aşağıda durması konusunda neler söyledi, ağrıların için ne yapıyorsun?

< ESLAL >

canım benim kızımda baştan beri aşağıda dr. yapacak bişey yok aşağıda böyle rahat ediyor hanım dedi en son:) gebelik korsesi verdi onu kullan yukarı çıkmasını sağlayabilir dedi ama onuda kızım hiç sevmedi taktığımda çok fazla hareket ediyor sanırım rahatsız oluyor  :honk: rahim ağzı oldukça sağlıklı dedi birde..ağrılarım için magnezyum verdi ama onuda ben içemiyorum tadı çok kötü  :honk:

DER!N

o zaman sabır annesi, az kaldı Allah'ın izniyle
evet magnezyumun tadı kötü şase olanı kullanıyorsun sanırım
hepi topu 3 ay daha kullanılacak
kasılmalar şiddetlenince mecburen kullanacaksın canım alışmaya çalış bence en azından gün aşırı al  :love9:

< ESLAL >

evt canım gerçekten çok kötü tadı  :igrenc: ilerleyen zamanlardada içebileceğimi hiç sanmıyorum :igrenc: :igrenc:
teyzesi 30 haftalık olduk artık hem bu cadı asla 3 ay daha durmaz içeride :k06: :k06:

DER!N

kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor Kasım, Aralık anne adayımız yok mu? :director: :director:

krizantem84

hamile degilim ama kasim ve aralikta calismalar olacak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hayirlisi tabiki :amin: