2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

mavis.deryam

mrb hanimlar nasil siniz bugun kontrole gittik oglusumu grdum 3,5 kilo olmus  doktor hersey iyi dedi baya buyumus dedu cok sevindim ya ekimin 14 beklemez  dedi hayirlisi beni heyecan basti ya  bol bol yuruyus yap dedi doktor cocuk assag insin dedi ben cok agarlastim yerimden kalkacak halim yok ama ne yapalim dayanacaz artik.bide cok sistim ya  ???.  bu ayin 28tekrar gitcez hayirlis kontrole.i ben yurt disinda kaliyorum annemin kismetse gelicek doguma kader vizesi cikar ins.grs hanimlar

ümmühan

benımde dogumum aynı gunu denk gelıyor deryacım bende sezeryana alacK DOKTOR AYIN 25 DE GUN VERECEK

pinar79

arkadaşlar yine nereye kayboldunuz.benim bebiş 1 ekimde geliyo kısmetse. şafak 16  :hello2: ama korkuyorum dr amcamız 28 eylüle kadar izinli inşallah bebeğim daha önce gelmez.çünkü başka bir hastane ve başka bir dr istemiyorum.kendimizi öyle alıştırdık aylardır.normal doğum olsaydı 10 ekim gibi olacaktı.sezeryan olacağı için 1 ekim.Allah hepimizin yardımcısı olsun

mavişimmm

rabbim hepinizin yardımcıı olsun inşallah..sağlıkla kucagııza alınn.sağ salişm dünyaya gelsinler inşallahhhh

BEYAZGÜL

Alıntı yapılan: pinar79 - 16 Eylül , 2009, 15:40:45
arkadaşlar yine nereye kayboldunuz.benim bebiş 1 ekimde geliyo kısmetse. şafak 16  :hello2: ama korkuyorum dr amcamız 28 eylüle kadar izinli inşallah bebeğim daha önce gelmez.çünkü başka bir hastane ve başka bir dr istemiyorum.kendimizi öyle alıştırdık aylardır.normal doğum olsaydı 10 ekim gibi olacaktı.sezeryan olacağı için 1 ekim.Allah hepimizin yardımcısı olsun
canım allah kavuştursun bebişine.benimde normal görünüyo doğum.ama bebek dönmüş, inşallah erken olmaz dedi doktor.36.haftadayım.çok kasılmalar oluyo.karnım taş gibi oluyo.eğilemiyorum.ayakları midemde.çok baskı yapıyo.allah hayırlı zamanda kurtarsın hepimizi.

pinar79

Allah hepimizin yardımcısı olsun.benim bebiş keyfine düşkün yan yatıyo,döneceğini hiç sanmıyorum dedi dr.zaten myomum olduğu için sezeryan olacaktı bende çok takmıyorum.burdan tüm bebeklere sesleniyorum. :director: :director: (özellikle kendi bebişime) LÜTFEN VAKTİNDE GELİN, ANNECİKLERİNİZİN İKİ AYAKLARINI Bİ PAPUCA SOKMAYIN.efecim özelliklede sen sakın anneciğim erken gelme dr amcan yok.beni yorma  :aferin:

pinar79

anneler neredesiniz ya benim 9 günüm kaldı.1 ekimde açılışı yapıyorum hayırlısıyla

DER!N

Takipteyiz Pınar, hayırlısıyla yap bakalım açılışı ama bizleri ihmal etme olur mu deneyimlerine ihtiyacımız olacak. :flowers:

pinar79

tamam canım.hayırlısıyla bi bebeğim gelsin doğumun her anını paylaşacağım sizlerle

DER!N

agusilememo

Merhaba kızlar, ben de ekim annesi olacağım inşallah. Doğum tarihini 29 Ekim olarak verdi doktor.
35+ oldu küçük tosbağam, tombiş kızım!!!

pinar79

Allah hayırlısını versin hepimiz için.

pinar79

ekim anneleri açılışı biz yapıyoruz.Allah izin verirse perşembe 17:00 da sezeryana giriyorum.dualarınızı bekliyorum.1 ekim oğluşumun doğum günü olacak inşallah.39.haftadayız bu arada.

mavis.deryam

mrb arkdaslar bugun kontrolumuz vardi 4 kilo olmus oglusum dokotr 14 ekimin beklemicez dedi  yarin hastaneye yatiyorum sanci vericek ler alttan normal dogum olucak  bakalim ne zaman dogum olur sanirim cumartesi yada paazar cikirim cok heyecanliyiym hanimlae allah herkese kolay dogumlar nasip etsin bi avazda dogururum ins hepinizi simdiden opuyorum

DER!N

maşallah tosuncuğa, bir avazda kurtulursun inş. canım belki de doğmuştur şimdiye Rabbim hayırlı uzun ömürler versin.  :amin:

Doğum günü güzel bir güne gelmiş 29.09.'09 :) Terazi burcu erkeği çok hassas ve sanatsal yönü ağır olan bir erkek olacak kısmetse ne güzel  :nazar: