2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

zeynemir

Merhaba Derin,
Bebebim erkek olacak kısmetse. İlk çocuğum kız. Zeynep'im var bir tane 7 yaşında. Buna da Emir adını düşünüyoruz. Tabii öncelikle sağ salim dünyaya merhaba demesi lazım. Aslında sezeryan tarihi olarak doktorum önce 3 Aralık'ı önermişti ama 1 Aralık eşimin doğumgünü. O nedenle o tarihte düşünüyoruz. Tabii herşeyin hayırlısını Allah bilir.

DER!N

Rabbim evlatlarınıza ve size hayırlı uzun ömürler versin.  :amin:

Bakalım zaman ne gösterecek, bu kadar yakın şafağımız var kim kimi geçecek bakalım, hayırlısıyla  :flowers:

pinar79

arkadaşlar neredesiniz.oğluşumla 34 haftalık olduk.ekimin 1-2 si gibi sezeryan olcam.Allahım sağlıcakla doğmasını nasip etsin.ne çabuk geçti hamilelik süreci ya bazen inanamıyorum.aslında bu haftalar biraz korku biraz heycan - mutluluk çoook karmaşık duygular içindeyim.ilk bebeğim belkide ondan.doğum faslıda endişelendiriyor zaman zaman.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

< ESLAL >

mrhba pınar çok az kalmış Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin hepimize bende 24 haftalık hamileyim bu duygular şimdiden var bende kolay değil değil ya çok büyük bi heycan inş. herşey yolunda gier Allah yardım eder inş. hepimize senin doğumun belli enazından bebeğinin geleceği zamanı biliyorsun kendini buna daha kolay hazırlayabilirsin Allah yardımcın olsun canım

mavis.deryam

mrb hanimlar pinarcim dedigine katiliyom valla az kaldi bebeisleri kucagimiza almaya  :hello2: valla 8 ay gecti ama su son ay gecmek bilmiyo bana  bizde oglusumla 33 haftalik olduk allah bi avazda dogurmaya nasip etsin herkese  sag likli bi sekilde, eli ayaga dzgun hayirlisi  ins  karar verdik oglumun ismini batu koycaz kismet olursa ins

pinar79

Allah hepimizin yardımcısı olsun.gerçekten çok heyecan verici

pinar79

annecikler neredesiniz yaaa.. doğuma bişey kalmadı ama sizler hala ortada yoksunuz.nasıl gidiyor,neler yapıyosunuz paylaşalım

BEYAZGÜL

MERHABA PINAR.sanırım aramızda pek zaman yoktu.görüşmeyeli bayağı oldu.bende 35 haftalık hamileyim.doğuma az kaldı.sen neler yapıyosun hazırlıklarını tamamladınmı.

mavis.deryam

mrb pinarcim mrb beyazgul  kizlar bisey sorucam sekerkiz vardi sitede ondan haberiniz varmi dogurdumu nasil durumu merak ettim hic karsilasmadim sitede .benim hazirlikar tamam bebegin herseyi hazir benimde artik yurumekte zorluk cekiyorum altim agriyo sizdemi boylesiniz oglusumla 34+3 olduk ,bisey sorucam hanimlar doguma yakin agda yaptiricam sizce bisey olurmu-

BEYAZGÜL

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 05 Eylül , 2009, 20:42:35
mrb pinarcim mrb beyazgul  kizlar bisey sorucam sekerkiz vardi sitede ondan haberiniz varmi dogurdumu nasil durumu merak ettim hic karsilasmadim sitede .benim hazirlikar tamam bebegin herseyi hazir benimde artik yurumekte zorluk cekiyorum altim agriyo sizdemi boylesiniz oglusumla 34+3 olduk ,bisey sorucam hanimlar doguma yakin agda yaptiricam sizce bisey olurmu-
merhaba maviş deryam.bende yürürken çok zorlanıyorum.kalbim çarpıyo.göğüs kafesime ayaklarını dayadı.batıyo.nefes alamıyorum.valla ağda konusunda hiçbir bilgim yok.ama bence yaptırma derim.son ayın olduğu için çocuk kasılır.valla uzun zamandır siteye girmediğim için şekerkızdan haberim yok.

pinar79

şekerkızla uzun zamandır görüşemiyoruz msn de yazışırdık ama doğum yapmadığına eminim çünkü 72 günü kaldı.ben yazlıkta olduğum için uzun süre görüşemedik ama haberini alıyorum oğluşunu bekliyor o da.ağda konusuna gelince kişiden kişiye değişir ama ben bu aralar kaşımı bile alırken çok kasılıyorum onun için o işi kendim halledecem.35+2 olduk , ayaklarım çok şişiyor, tuvalete gitmekten uyuyamıyorum, bebiş çok hareketli,sanırım yerinden sıkıldı artık.1-2 ekim gibi sezeryan olcam.hem bilinmezliğin korkusu hemde bebişimin geleceğini bilmemin heyecanı var.hayırlısı

ÇALIKUŞU

bende arnıza yeni katıldım arkadaşlar  :wave: :wave: bende korunmayı bu ay bıraktım öyle hemen olmayacak biliyorum ama çok sabırsızım :dontknow:

BEYAZGÜL

BEYAZGÜL

merhaba ümmühan.pek giren olmuyo buraya.yalnız kaldı.  :-ooo