2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

sunga25 ((( Serpil )))

:ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10:...
CİDDİ OLAMASSIN SENINKI TAM BI AFACAN OLCAK DESENE AYY HEMEN BÜYÜSÜN İSTİYORUM BU ARADA TAM 9 HAFTALIK OLMUSUM BEN AZ ÖNCE YANLIS HESAPLAMISIM   :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: sunga25 - 24 Haziran , 2009, 10:26:27
:ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10:...
CİDDİ OLAMASSIN SENINKI TAM BI AFACAN OLCAK DESENE AYY HEMEN BÜYÜSÜN İSTİYORUM BU ARADA TAM 9 HAFTALIK OLMUSUM BEN AZ ÖNCE YANLIS HESAPLAMISIM   :love9:

:)) Evet biraz hareketli bir bebek, annem düz duvara tırmanır bu çekeceğin var diyor  :k06: :k06: bakalım hayırlısıyla doğsunda sağlıkla  :amin:  tırmanırsa tırmansın  :suclu:

sunga25 ((( Serpil )))

SAGLIKLI OLSUNLAR NE KADAR YARAMAZ OLURSA OLSUNLAR BENDE SENINL AYNI FIKIRDEYİM CNM :flowers:

DER!N

mavis.deryam

mrb hanimlar 25 haftalik olduk oglusumla benim  karnimda kirmizi cizgiler oulsmaya basladi krem kullaniyorum  siz ne kullaiyorsunz

DER!N

Ben bir aya yakındır pehlivan gibi yağlanıyorum, bebek yağı kullandım hep henüz kilo almadığım için sanırım çatlamadım.

Gerçi sana nazaran oldukça ufak benim meleğim.

17+6'yız.

pinar79

bende 26 haftalık oldum ve 8 kilo aldım ama yırtığım yok henüz şükür .ekim 10 u doğum bekleniyordu ancak sezeryan olacağım için bende eylül annesi olacam

mavis.deryam

mrb pinarcim suan 25+4 gunluguz 10 kiloya yakin aldim  su iciyorum yuruyus yapiyorm  ama gene catmaya basladi ayaklarimda  sismeye basladi sen mi istedin sezeryan yoksa doktormu istedi ben normal dogum istiyom bakalim bu ay 20 sinde kontrolm var belli olur sezeryan mk normalmi

< ESLAL >

merhaba arkadaşlar benim doğumumda aralıkta kısmet olursa 15+1 günlük olduk bende baya şişko olucam galiba şimdiden göbüş çıktı bile bende şimdiden başlasammıki bebe yağına karnımda hanüz bişey yok ama kalçalar çatladı bile :icon_scratch: büyük ihtimal kıs dedi dr. ve öyle galiba önce arkaya vurdu  :sad1:

Zeynep_Sena

ezoo sen kac kilo aldinki bende suan 16+1 oldum ama hala cinsiyeti belli deil bende suan catlak falan yokda bilmiyorum ne olur aslinda banada 3. aydan sonra kullan demislerdi bakalim bazi arkadaslarda kremin falan fayda etmedigini soyluyorlar hayirlisi

< ESLAL >

canım ben 3 kilo aldım bile böyle devam edersem yandım  :laughing7: biz 3 hafta önce gittiğimizde dr. %95 kız demişti 2 gün önce yine gittik ama bu defa göstermedi kordonu bacak arasına almış dr.da çok uğraştı ama yok göstermedi seninde artık belli olmuştur canım gideceğiniz kontrolde söyliycektir dr. yada sen sor bazısı hemen söylemiyomuş

DER!N

oy oy çatlamalar, şişlikler Allah c.c. yardımcımız olsun.  :amin:

Henüz bunlar olmadı bende, 3. ayımdan beri pehlivanvari yağlanıyorum ve henüz kilo olmadım sanırım ondan çatlamıyorum.

Ben niye kilo almadım acaba halâ :icon_scratch: :icon_scratch:

< ESLAL >

ayy ne güzel yaa bebeğin sağlıklı olduktan sonra napcan kiloyu benim en büyük korkumdu çok şişmek ve öylede olucak galiba bende ilk 3 ay almadım hatta 2 kilo verdim memlekete bi gittim herkes üstümde ye ye die 3 kilo birden aldım :icon_scratch: bide ben hamile kaldımdığımdan buyana bütün belirtileri yaşıyorum maşallah hiçbiri es geçmiyo zorlu bi süreç olucak hiç rahat değilim şimdiden sonra napıcam bilmem :sad1:

pinar79

mavişderyam Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebişini canım.benim 2 cm lik bir myomum vardı hamilelikte 6cm oldu ve rahim girişine yakın dr. bebeği riske atamayız normal doğumla dedi ve sezeryan olacak bu yüzden.zaten ben de baştan beri normal doğuma karşı bir tedirginlik vardı.eltim hemşire ve ilk bebeğini normal doğumla yaptı zor bi doğumdu.2. bebeğinde asla normal istemiyorum diyerek sezeryanla oldu.tabi kişiden kişiye değişir sezeryanında zor yanları var.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

sunga25 ((( Serpil )))

GÜNAYDIN ANNE ADAYLARI... :flowers:
NASILSINIZ BAKALIM..BİZ BUGÜN 11 HAFTALIK OLDUK HERSEY YOLUNDA BİR SORUNUMUZ YOK ALLAHA COK ŞÜKÜR AMA BENIMDE KALCALARIMDA CATLAMALAR OLMUS  :cildir: ZAYIF BEDEN HIZLA KİLO ALIYO 2.5 AYDA 2 KILO ALMISIM