2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

(gülşen)

neslihancım memnun oldum canım gülşen ben
bu arada bugün benim bebiş tepik attı bana hemde 6 kere  :ehi:  :ehi:  :ehi:
burcu duydun mu kızzzzzzzzzzzzzz

burcum

biri bana mı seslendi maşallahhhh kuzuma  :nazar: :nazar: :nazar: onun tekmelerini yerim ben gülşencim dur sen daha ne tekmeler yiyeceksin daha benim kelebek dün gece beni uyutmadı mesela ayağını kolunu geriyor yanlara yatıcam yatamıyorum diken var sanki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bir de ödüm patlıyor kırılır bir tarafı falan diye korkuyorum ay  :honk: :y25: sabahı sabah ettim bugün gene öğlen 12 de kalktım

(gülşen)

ay canım ya bian korkmaya başlamıştım ama hiç ses seda yok diyorum bişey mi oldu diye huzursuzlaşıyordum ama bugün ses verdi nihayet hemen babamıza haber ettik oda çok sevindi çarşamba günüde kontrolümüz var cinsiyetinide öğrenecez teyzesi sabırsızlanıyorum doğrusu

burcum

sevinilmez mi  :muzz: :muzz: inşallah gösterir canım cinsiyetini o da ayrı bir heyecan şimdi

esraa

merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır girmiyordum yeni gördüm bu sayfayı hamişler toplanmış oh ne güzel paylaşımlarınızın devamı diliyorum bizde bebeğimle 18+3 olduk :binkybaby:

nazan

esraa

nazan

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydınlar hepinize kimsecikler yokmu huhu  :suclu: bende hamişim kızlar 8+6 olmuşuz dün dr kontrolümüz vardı dr sölediğine göre doğumum 31 aralığa denk geliyormuş yılbaşı hediyesi olacak bize ayoll  :k06:  :k06: hepimizin hayırlı evlatları olsun olmayanlarada rabbim hayırlısıyla evlat nasip tesin  :amin: hepinizi ve bebişlerinizi  :opucuk:

Zeynep_Sena

slm kizlar nasilsiniz benimde dogum 20 aralik simdilik ama hamileligim iyi gidiyor gayet hafif bir bel agrisi var ama oda olur sanirim kendinize iyi bakin gorusmek uzere

DER!N

Merhaba sonunda ben de yazabiliyorum buraya :)  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Tam tarihini bilmiyorum ama tahminimce kasım sonu gibi görünüyor bizimde doğum.

16. haftamdayım şuan.

Zeynep_Sena

kizlar bu kisin dogum yapacak arkadaslar benim gibi galiba cok var diye hic bisey yazmiyolar yafff nerelerdesiniz bi bakin arkadaslar ben kayboldum sizde kaybolmusunuz valla ne var ne yok nasil gidio hamileliginiz iimisiniz yasiyormusunuz.... ses verin ....

ben suan 12+3 oldum hersey yolunda cok sukur ... pek bi SIKINTIM yok hafif bi ateslenmeler disinda....

DER!N

mavis.deryam

mrb hanimlar nasilsiniz bakalim oglumla 22+5 olduk  ayaklarimda sabahlari  kramp giriyo sizinde oluyomu acaba  karnim cikti artik cok mutluyum  :muzz:   sicakta zor oluyo  yurumek ya ins iyi gecer yaz ayaklarimda yaniyo hafiften grs somra hanimlar

BEYAZGÜL

:wave: merhaba arkadaşlar.gerçekten bu sayfa ıssız kalmış.bende 22 haftalık hamileyim.doğum 20 ekim görünüyor.allah tüm hamileleri kurtarsın.bebeklerini kucaklarına almak nasip etsin.her ay doktora gidiyorum ama bu ay gidemiycem galiba.zaten bir problemimiz yok.herşeyde normaldi.size sormak istediğim şeker testi yapılıyomuş.kaçıncı haftada yapılıyo aceba.  :dontknow: