2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

sevgimelegi

karcicegi hosgeldin aramıza ben sibel 10 haftalık gebeyim.benimde ikinci cocugum olacak insaallah,10 yaşında oğlum var bayağı ara verdim ama hayırlısı.şimdi doğum daha ürkütücü geliyor ama sonunda o meleğin kokusunu düşününce tüm sıkıntılı düşünceler dağılıyor.aralık cabuk gelsin diye dua ediyoruz  :hieyt:

tekrar aramıza hosgeldin hepımıze ıyı ve saglıklı bır gebelık süreci dilerim. :hello:

hasretALİ

bende varım rkadalar bebişimle bizde varız allahım nasip ederse aralıkta doğucak bebişim

sevgimelegi

hosgeldınız sızde;
bu arada ne kadar güzel aralıkta dogacak melekler cogaldı tekrar hosgeldınız  :hello:

Karcicegi

Sevgimelegim cok tesekür ederim,

Gercekden benim istedigim diledigimde su Aralik cabuk gelsin, yaww daha koca yaz var, Sonbahar var, offffffff. Ama sanirim sayili gün cabuk gecer,...

BEYAZ_KELEBEK

gerçektenya o koca yaz nasıl geçicek hiç bilmiyorum ha

LOLİ @

biss geldikk huu komşuu komşuuu :toothy10:

anam oklava gördümm bidene benn yavaştann kaçamm yoksa yiyecem bidenee  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy melekimm canomm kıss burda muhabbet ilerlemediği için giremiyom herhaldee :suclu:

hoş geldinizz kıslarrr.. hasret alide yenii sayfa açmışşş  :k06: kıs anam burda varıdıı aralık oda kaçtıı görüyomsuunn :k06:

kıss gelll oklava yokk huuu :cussing: çekiçç var :violent1: şaka bacımmm  :flowers: çiçekk var çiçekk :basardim:

Karcicegi

SElam hosgeldin Loli,

Nasilsin, bebisin nasil? Ben Neslihan, memnun oldum

Senin bebis ne zaman geliyor

LOLİ @

CANIMCIMM MUHTEMEL DOĞUM 15 EKİM...
AMA BENİMKİ SEZERYAN OLUCAKK BENİM ADIMDA ELİF..
YAHU YAZINI OKUYUNCA ÜZÜLDÜMM.. İNŞŞ KÖŞEDE Bİ YERDEDİİİR..

BİZDE 17+5 OLDUK TEYZESİİ DÜN KONTROLÜMÜZ VARDII BİZİMDE ÇOK ŞÜKÜR KUZUMUZ BÜYÜYOO ALLAHIM HEPİMİZİN YAVRUSUNUUU SEN KORUU AMİNN..

DERKEN KIZIMIZ OLACAKMIŞŞ YAAA  :love7: ÇOK SEVİNDİKK ÇOOOKK ALLAHIMM OĞLANN YADA KIZ HİÇ FARKETMEZZ AHYIRLASAĞLIKLA GELSİNLERDE .. AMİNN

Karcicegi

Aminnnnnnn :amin:

Ilk bebegin mi, Tabiki hayirlisi olsun, kiz Erkek fraketmez,... :flowers:

Ya sorma basima geleni sabah beri agliyorum, üzülüyorum,... :y25:

Ya daha cumartesi günü görmüstüm, cok iyidi , kalbi atiyordu, simdi yok :dontknow:

Insallah saklanmistir, insallah cuma günü ortaya cikar,...  :amin:

Inanki delircem,... :BangHead:

LOLİ @

AYY CANISMINN NE OLUR ÜZÜLME DUR BAKALIMM.. NORMAL YOLDANMII BENİMKİ TEDAVİ İLE OLDU BACIM..
HEMDE İLK ALLAHIM BİZE BAĞIŞLASIN İNŞŞ... ÜZÜLME DUR BAKALIMM.. BOL BOL DUA ETT BAŞKADA ELİMİZDEN NE GELİR...

mavis.deryam

mrb hanimlar 17+6 olduk bugun oglusumla hareketlerini hissediyorum nasil vuruyo kipirdiyo heyecandan olucem ya ne guzel bir duyguymus  allahim ins herkes bu duygulari yasar ins  :amin:elbiselerini aliyorum  hepsini yikadim utuledim odasinida aldik hersey hazir :nazar: sayilr bebk arabasini kaldi  bide kucagimda dolsaydi hayirlisiyla ins onuda alcaz ins hanimlar ben isim olarak batu dusunuyorum sizin fikriniz varmi  :icon_scratch:sik giremiyorum siteye arar da girp okumaya calisiyorum yazilari dogum ins 14 ekim ins hayirlisi doktor karcicegi ins hayirlisi olur canim uzlmemeye calis canim herseyin hayirlisi ins  :nazar: :love7: :k06:

Karcicegi

Mavis deryam düsündügün icin tesekür ederim,...

Allah dua etmekden baska elimden birsey gelmiyor, vede tabiki beklemek,....  :amin:

Insallah rabbim yavrumada bir can verir,... :amin:

Haa bu arada bebis icin alis veris icin erken degilmi, daha yolun yarisina bile gelmemisin,...
Daha degisik, daha güzel seyler görebilirsin, bence büyük seyler icin cok erken, ama ufak tefek tabikii almak iyidir, sonra bulmus gibi olursun,.. yinede sen bilirsin,.... :love7:

(gülşen)

kızlar sayfaları gezerken bide baktım benim sayfa uçmuş  bende başa aldım   :k06:

(gülşen)

hem biz 18+3 günlük olduk hayırlısıyla bide cinsiyetini öğrenebilseydik bebişimizin  :k06:

--elif--

merhaba kızlar bende 7 haftalık hamileyim ve çok zor günler geçiriyorum ne güzel siz atlatmışsınız o kabus günleri imrendim valla darısı başıma bu arada ben neslihan