2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: Karcicegi - 07 Mayıs , 2009, 12:14:26
Merhaba hanimlar,..

Bende yeni anne adayiyim, ve aralik 22 de bebgimiz dünyaya gelcek insallah.

merhaba karçiçeği hoş geldin canım aramıza
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

Karcicegi

Tesekür ederim Sekerkiz

Ya Aralikda dogum yapacaklar o Kadar azki. Bakiyorumda Temmuz Augustos Eylül Ekimdekiler o kadar cokki. Hemde birbirleri ile hamislerini degis tokus yapiyorlar (yani dertlerini felan  :k06: )

Ekim Kasim Aralik anneleri nerelerdesiniz???? :hieyt: :occasion14: :hieyt:

sevgimelegi

Alıntı yapılan: Karcicegi - 08 Mayıs , 2009, 10:43:15
Tesekür ederim Sekerkiz

Ya Aralikda dogum yapacaklar o Kadar azki. Bakiyorumda Temmuz Augustos Eylül Ekimdekiler o kadar cokki. Hemde birbirleri ile hamislerini degis tokus yapiyorlar (yani dertlerini felan  :k06: )

Ekim Kasim Aralik anneleri nerelerdesiniz???? :hieyt: :occasion14: :hieyt:
[/quot

haklısın,aralık annelerınde hıc paylasım yok.bırbırımızle pek konusmuyoruz.dıgerlerıne bakıyorum ne kadar guzel,bırbırlerıne destek oluyorlar.senın melegınde aralıkta gelıyor sanırım bızımkısı de aralıgın basında bır aksılık olmazsa 5 aralık.buarada ben sıbel....
kendıne ve bebısıne ıyı bak.... :nazar:

LOLİ @

SELAMM GÜZELL ANNELERR SELAMM ELİİ YÜREĞİİ GÖBÜŞÜNDE :love9: OLANLARRR BİS GELDİKK 17+2  :nazar:

:love9:

BEN ANNEYİM DİYEBİLENLERİNN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARR  :flowers: HAYIRLA SAĞLIKLA VE HUZURLA GEÇİRMESİNİİ TEMENNİ EDER YANACIKLARINIZDANN VE GÖBECİKLERİNİZDENN ÖPERİİİMMM  :opucuk:

LOLİ @

BİZZ GELDİKK VE BİİİİİİİİİİİİRSÜRÜÜÜ ANNE ADAYARI GELMİŞŞŞŞ :basardim: :nazar:

YAHUU KISLARRR HOŞGELDİNİZZ EMA BEN ŞUYUMM BUYUM DİYENN KAÇIYOO GİDİYOOO...

HİÇ KİMSE KİMSEYİİ NE TANIYOO NEDE SORUYOO HADİİİ :hello2: ... BİRBİRİMİİZİ TANIYALIMKİİ YARDIMCII KOLKANAT OLALIMM  :opucuk:

ŞEKERCİMM SEN LİSTE YAP HAYATIMM BEN ÇOK GİREMEDİĞİMM VE EVDE PEK BULUNMADIĞIMM İÇİNN SNA DEVREDİYORUM  :k06: İSİM LİSTESİ YAP OLURMU CANIMM  :opucuk:

ANLAŞMA SÖZLEŞME GİBİNN OLDU HAYIRLI UĞURLU OLSUNN  :toothy10: :toothy10:

Karcicegi

Selam anneler,

Dün bebisimin ilk defa kalp atislarini gördüm cok mutlu oldum, bu arada be Neslihan, sizlerle tanismakdan cok mutlu oldum ve simdiden kuracagimiz arkadaslik icin cok mutluyum,.... :k06:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: LOLİ @ - 09 Mayıs , 2009, 11:56:34
BİZZ GELDİKK VE BİİİİİİİİİİİİRSÜRÜÜÜ ANNE ADAYARI GELMİŞŞŞŞ :basardim: :nazar:

YAHUU KISLARRR HOŞGELDİNİZZ EMA BEN ŞUYUMM BUYUM DİYENN KAÇIYOO GİDİYOOO...

HİÇ KİMSE KİMSEYİİ NE TANIYOO NEDE SORUYOO HADİİİ :hello2: ... BİRBİRİMİİZİ TANIYALIMKİİ YARDIMCII KOLKANAT OLALIMM  :opucuk:

ŞEKERCİMM SEN LİSTE YAP HAYATIMM BEN ÇOK GİREMEDİĞİMM VE EVDE PEK BULUNMADIĞIMM İÇİNN SNA DEVREDİYORUM  :k06: İSİM LİSTESİ YAP OLURMU CANIMM  :opucuk:

ANLAŞMA SÖZLEŞME GİBİNN OLDU HAYIRLI UĞURLU OLSUNN  :toothy10: :toothy10:

kıs iyi güzel söylüyorsundaa konuyu açtın kaçtın sne neredesin bakim  :caca: :caca:

kimse uğramıyor evet.bakıyorum hep aynı da ne listesi olucak kii :dontknow:

BEYAZ_KELEBEK

burdayım canım.hoşgeldin.nasılsın.biz 19+2 olduk çok şükür.senin bebiş ne akdarlık canım.

Karcicegi

Hosbulduk Beyaz Kelebegim, sende hosgeldin, Biz bugün tam 8 olduk, Allahin izni ile.

Siz yari yolu gecmisiniz bile, Rabbim insallah hayirli dogumlar nasip eder,

Bu arada ben Neslihan, tanistigimiza memnun oldum,.... :hello2:

BEYAZ_KELEBEK

kıs ne yarı yolu çok var daha yaa  :y25: :y25:

bende memnun oldum canım.benim 2.bebiş olucak hayırlısıyla.4 buçuk yaşında bir kızım var. :love7:

Karcicegi

Allah bagislasin insallah,...
benim daha ilk ve suanda ilkleri yasadigim icin cok heycanli vede mutluyum :hieyt: :muzz: