2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

Zeynep_Sena

attim msj ama almadain sen sanirim sen bana at istersen msj ozel msjlar gitmiyorumu acaba

pinar79

herkese selam cici anneler biz 17+1 olduk.aranızda ayrıntılı ultrasona giren varmı acaba? ben epey araştırdım 4. ay itibariyle ayrıntılı ultrasona giriliyormuş zaten hastaneler dışında ayrıca  ultrason yerleri varmış oralarda bakılıyormuş.bebeği kafatasından başlayıp parmak sayısı. kalp-damar vs.. herşeyi inceleniyormuş yaklaşık 30-45 dk arası sürüyormuş.ben fiyat araştırmasıda yaptım. kayseride 180, ankarada 250 istanbulda 300 civarı fiyatlar. açıkcası ben yaptırmak istiyorum dr görüştüm o da eğer böyle bir imkanın varsa yaptır dedi. bende merak ettim daha önceden yaptıran varmı diye.eğer varsa biraz açıklasın daha çok bilgimiz olsun.

musyas

selam kızlar bende kısmet olursa 2009 ekim annesi olcam şuan tam tamına 17haftalık hamişim kızım olcak kısmetse ben yeni katıldım aranıza herkese hayırlı dogumlar şimdiden :hello:

musyas

bizim 25mayısta tetenoz aşımız var kan vercez artı kontrolümüz var yarın 3lü testimiz var 25mayısta bide ekstra renkli dopplere giriyoz heyoooooooooo kuzumu renklide görcem ilk defa

mavis.deryam

mrb hanimlar 16 +3 olduk oglusumla pazartesi kontrolum hayirlisiyla ins hanimlar ben karnimda biseyler hissediyorum 2 haftadir kimse inanmiyo ya gazdir diyolar ama  icim de hissediyorum kipirdadigi acaba benimle ayni olanlar varmi hisseden bide karniniz cikdimi acaba

pinar79

kesinlikle ben sana inanıyorum çünkü hissetmen gayet doğal.ben haftalardır hissediyorum bebişimi ama cinsiyetini göstermedi kuzucum yarın tekrar gidecem dr bakalım gösterecekmi.bizde 17+1 ve benim karnım çıktı.hatta şimdiye kadar normal kıyafetlerim oluyodu artık çok zorlanıyorum sıkıyo.bu hafta hamilelik kıyafetleri alacam.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: sulugöz - 01 Mayıs , 2009, 20:58:36
Alıntı yapılan: hasretALİ - 01 Mayıs , 2009, 20:10:55
slm arkadşlar bende 6haftalık haamileyim bebişinmim ilk usg görüntüsünü aldım herşey o kadar netki göz çukurları çene çıkıntısı harika bişey çıkmış

merhaba kizlar nasilsiniz bende 6 hafta 5 gun oldu senle cok yakin dogumlarimiz sanirim benim bebegimde belli olmusmudurki ayin 11 de doktorda randevum var tebrikler canim  :flowers:
merhabalar bende 6 haftalık hamileyim kasık ağrısı dışında bi belirtim yok henüz yarın dr.gidicem inş.kolay ve sağlıklı hamilelik geçiririz

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 03 Mayıs , 2009, 12:58:25
mrb hanimlar 16 +3 olduk oglusumla pazartesi kontrolum hayirlisiyla ins hanimlar ben karnimda biseyler hissediyorum 2 haftadir kimse inanmiyo ya gazdir diyolar ama  icim de hissediyorum kipirdadigi acaba benimle ayni olanlar varmi hisseden bide karniniz cikdimi acaba

sana neden inanmıyorlar anlamadım.önceden olsa neysede 4 ayda oynaması normal zaten :k06:

pinar79

kızlar 17+2 olduk şükür bebişim cinsiyetini gösterdi oğluşum olacakmış çok sevindim ya inşallah sağlıklı sıhatli doğar

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: hasretALİ - 01 Mayıs , 2009, 20:10:55
slm arkadşlar bende 6haftalık haamileyim bebişinmim ilk usg görüntüsünü aldım herşey o kadar netki göz çukurları çene çıkıntısı harika bişey çıkmış

hasretali yoktun epeydir canım hayırlı olsun bebişin. rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: pinar79 - 04 Mayıs , 2009, 16:46:50
kızlar 17+2 olduk şükür bebişim cinsiyetini gösterdi oğluşum olacakmış çok sevindim ya inşallah sağlıklı sıhatli doğar

pınarım hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin oğluşunu :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

musyas

selam kızlar dün doktordaydık bizde bebişimle %100kızın olcak dedi en sonunda 17+2yiz bu arada hiç bir şikayetimiz yok gebelikle ilgili çünkü gebelige alıştık sanırım sadece diş şikayetim var onada şuan müdehale edemiyolar 5ay daha sabretcez kızımla

hasretALİ

arkadaşlar bende kız hissediyorum kime de sorsam kızın olucak gibi diyo :)

sevgimelegi

saglıklı,hayırlı evlat olsun ama bızım aıle de babamızdan tutun,dedemıze kadar herkes kız ıstıyor ama benım ıcıme oglan doguyor gercı ılkımde oglandı ona gebe oldugum zamanlardakı sıkıntılar fazla ve farklı bu gebelık ama bılmıyorum Allah'tan hayırlısı  :love7:
bu arada kızlar gögüslerımı tasıyamıyorum daha 9+4 üz karnım bıle 5 haftadan sonra cok farklıydı doktor normal dıyor ama bız 2 haftadan berı kendı kıyafetlerımızı bıraktık.ılerleyen ayları düşünemıyorum  :tongue3:

Karcicegi

Merhaba hanimlar,..

Bende yeni anne adayiyim, ve aralik 22 de bebgimiz dünyaya gelcek insallah.