2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

adess

slm sevgi meleği bende aralıkda dogum yapacam allahdan bir mani çıkmazsa inş.7 haftalık benim bebeğimde

LOLİ @

16+0 OLDUK ÇOOOOOOK ŞÜKÜR MEVLAMAAAA...

:nazar:   :love9:   :nazar:

KISLARRRR TEK TEK YAZAMAYACAĞIM DÜN KÜÇÜK Bİ KAZA GEÇİRDİM,YOĞURT ÖZERKEN PARMAĞIMI BLENDIRA KAPTIRDIM  :-ooo :y25:

ÇOK ACIYOOOO :crybaby2: DÜNN BAYA KÖTÜYDÜÜ BENİM İÇİNN KANIDA DURDURAMADIK ŞUAN TEK ELİMLE YAZIYORUM :'( :y25:

SİZLERİİ KOCAMANN ÖPERİZZ TEYZELERİİİİ AMMANN KENDİNİZEE ÇOOOOOK AMA ÇOOOK İYİ BAKINN.. OLDUMUUU?..   :flowers:

Zeynep_Sena

benimde sanirm aralik sonu yyada ocak basi olcak aralik ta falan olursa babsiyla ayni ayda dogucak

Zeynep_Sena

benim 20 aralik mis arkadaslar beni aydinlattilar ayy cok yakinnnn

tılsım

sevda ne güzel kendini yakın diye motive etmen  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Zeynep_Sena

motive yoksa heycanmi adiini koyamadim ama cok yakin geldi bana

sevgimelegi

NE GÜZEL SIZE YAKIN GELIYOR BANA ARALIK COK UZAK GELIYOR  :sad1:
ARALIK AYINI ENAZINDAN TEK BASIMA BEKLEMEYECEGIM NE GUZEL ARALIK BEBISLERI VARMIS.YAAA KIZLAR GERCEKTEN YAKIN MI DERSINIZ ARALIK BENIM GOZUMDE BUYUYOR.BAZEN HEVES EDIP ISIM FALAN ARASTIRIYORUM ARKADASLARIM DAHA COK VAR DIYORLAR DAHA COK MORALIM BOZULUYOR.BENI DE MOTIVE EDIN NOLUR   :crybaby2:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: sevgimelegi - 29 Nisan , 2009, 02:02:11
selamlar ben sibel;

ben geldım.bütün yazıları okudum galıba aranızda en küçüğü biziz.daha 8 haftalık olduk biz.aralıkta tek doğum yapacak ben ım sanırım  :k06:

hersey bir kenara bu mide bulantıları benı mahvedıyor artık yemek yemek kabus oldu.nezaman gececek bu  :caca:

bu arada kızlar bu ikili test nasıl oluyor mayıs sonu yaptıracagım gercı kontroller ıcın hastaneye tam karar veremedım.hastane de karar verebılsem cok daha rahat olacak.istanbulda hastane tavsıyelerıne acıgım  :hello2:

merhaba sibelcim hoş geldin aramıza bizde 11+2 yiz bugün . hastane tavsiye edebilirim canım ama hangi bölgedesin istanbulda oda önemli tabi
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

kızlar bu arada hepinizi şafak kaç sayfasınada bekleriz ordada bütün hamiş arkadaşlar beraber gün sayıyoruz
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

hasretALİ

slm arkadşlar bende 6haftalık haamileyim bebişinmim ilk usg görüntüsünü aldım herşey o kadar netki göz çukurları çene çıkıntısı harika bişey çıkmış

sevgimelegi

merhaba sibelcim hoş geldin aramıza bizde 11+2 yiz bugün . hastane tavsiye edebilirim canım ama hangi bölgedesin istanbulda oda önemli tabi
[/quote]

ben istanbul levent bölgesinde oturuyorum.Bu bölgede gültepe ensar hastanesine gidiyordum fakat yakın zamanda olmasa da hastane gecmısınde sakat bır bebegın ultrason kontrollerınde saglam raporu verıldıkten sonra dogumda Allah korusun kolları ve bacakları olmadan dogan bır bebekle ılgılı olan sorunları varmıs.Acıkcası bırkere sogudum hastaneden belkı gecmıs zamandakı doktorlar gorevden alınmıstır ama nıye de aklımda yerı var ya haberın oyuzden gıdesım gelmıyor.Sık doktorda degıstırmek ıstemıyorum oyuzden yakın zamanda ıyı bır hastane arayısım var acıkcası....

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: hasretALİ - 01 Mayıs , 2009, 20:10:55
slm arkadşlar bende 6haftalık haamileyim bebişinmim ilk usg görüntüsünü aldım herşey o kadar netki göz çukurları çene çıkıntısı harika bişey çıkmış

merhaba kizlar nasilsiniz bende 6 hafta 5 gun oldu senle cok yakin dogumlarimiz sanirim benim bebegimde belli olmusmudurki ayin 11 de doktorda randevum var tebrikler canim  :flowers:

hasretALİ

ismim hasret sulugöz ya senin? nerdensin?benim de netten hesaplıyorum 6hafta 5günlük çıkıyo yoksa aynı gün mü hamile kaldık??? :) bende seni tebrik edrim ben rica ettim baya bi net çıktış dün aldım görüntüyü 2hafta sonrada kalp atışları için gidicem sende görürsün inşallah :amin: ben hamile olduğumu inanamıyodum taki usg de görene kadar...

hasretALİ

evet
sevda hamilesin karnında büyümeye çlışaan bi cnlı var :binkybaby:... benimde son adet tarihim 15marttı...aynı zaman da hamile kalmışız seninle burdan biraz zor oluyo eğer yanlın anlamazsan msn den konuşalım mı?

Zeynep_Sena

tamam olur canim bi sn ben sana ozel msj atim olurmu