2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

LOLİ @

MERHABA GÜZEL ANNE ADAYLARIIII :wave:

BEN BUGÜN ÜYE OLDUM TIKLADIM VE BURA ÇIKTI BİRAZ GÖZ ATTIM  :icon_thumright:
HOŞUMA GİTTİ VE TEYZELERİ BİZDE 10 + 4 GÜNLÜĞÜZ :love9: :love9: :love9:

BENİMDE BULANTILARIM 7.HAFTA BAŞLADI :'( VE SÜREKLİ DEVAM EDİYOR....
ELİMDEN BİRŞEY GELMİYOR SABREDEREK VE DUA EDEREK KENDİMİ TESELLİ EDİYORUM :laughing7:

BİZ TEDAVİ İLE HAMİŞ KALDIK TEYZELERİİ  :amin:
SÜREKLİ DUA EDİYORUMM EVLADIMIN BENİMLE SAĞLIKLI HAYIRLI UZUN ÖMÜRLÜ HİÇBİRÖZRÜ OLMADAN SAĞSAĞLİM KAVUŞMAYA HEM KENDİME  ;)HEMDE TÜMM İSTEYEN KARDEŞLERİME :amin: :amin: :amin: İNŞŞŞŞŞŞŞ

tılsım

merhaba loli hoşgeldin aramıza nasılsın

ben yeşim 24 haftalık hamileyim bi oğlum olucak allahın izniylee  :nazar: :nazar:

seninde bebişin hayırlı olsun canım demek tedaviyle oldu allahım sağlık lı uzun ömürler versin yavrularımıza  :amin: :amin:

kendini tanıtsana bize kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

LOLİ @

HOŞ BULDUM TILSIM MAŞŞ SİZEE DEMEK 24 HAFTALIKSINIZ :nazar:

BEN 23 YAŞINDAYIM 5.YILIMIZA GİRECEĞİZ. MİCRO İLE HAMİŞ KALDIM.
ÇOOOOK ZORLU BİR MARATONDU AMA BUNLARA ÇOOOOOOK ŞÜKÜÜÜR...
ŞİMDİ İSE GÜZEL SIPAMIN NAZINI ÇEKİYORUM SÜREKLİ BULANTIM OLUYOR... ARTIK BAZEN HALSİZLİKTEN YATAKTAN BİLE KALKAMIYORUM....

AMA BUNLAR BİLE ÇOOOOK GÜZELLLLL :love7: :love7: :love7: :love7:

HADİ SENDE BANA KENDİNİ TANIT  :)

tılsım

sağol canımmm

sizede maşallah  :nazar: :nazar:

ben 24 yaşındayım 21 aylık evliyim 24 haftalık hamişim  :muzz: :nazar:

demek micro ile hamiş kaldın maşallah bak meleğin sana gelmiş annesi buantısını çekiyosun ama o bile güzel geliyo dimi gerçi ben pek bişey anlamadım bulantım çok olmadı ama şimdi çekiyorum bende bebeği aşağıda taşıdığım için kasıklarım çok zorlanıyo ama dediğin gibi bunlar bile çok güzel  :love7: :love7: :love7:

(gülşen)

çok teşekkürederim cümlemizin inşallah

(gülşen)

LOLİ @

MAŞŞ SUPANALLAH SİZE ;) BİZE :D BÜTÜN HAMİŞLERİMİZE ;D
:flowers: :nazar: :icon_thumright:

BENİM BULANTILARIM HALSİZLİĞİM HİİÇ GÖZMÜME BİLE GÖZÜKMÜYOR VALLAHİ CANIM...

BANA DUA EDERMİSİN TEYZESİ İNŞŞ BENİMDE YAVRUM SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUN...
ŞU SIRALAR ÇOKDA İYİ BESLENEMİYORUM SÜT BİLE KOKUYOR.. YOĞURT YİYEMİYORUM...

PEYNİR VE AYRAN TÜKETMEYE ÇALIŞIYORUM.. GÜNDE BİR YUMURTA YEMEM LAZIM AMA BAZEN HİİİİİÇ KOKUSU BİLE BULANMAMA YETİYOR :tongue3: SABIR ALLAHIM HERBİRİMİZE SAĞLIKLI SIHHATLİ HAYIRLI BİRER EVLAT VERSİNN AMİNNN :love9: :love9:

BİRDE 3 GÜNDÜR KABIZ OLDUMMU :-[ ARTIK SABAHLARI VE GÜN İÇİNDE SICAĞA YAKIN SU İÇİYORUM BİDE SARI LEBLEBİ YİYEYİM BARİ :laughing7:

(gülşen)

LOLİ @

(gülşen)

teşekkürler gülşen ben sende aynı benimgibisin bizde teyzesi 10+4 günlük olduk

(gülşen)

benimde iştahım hiç yok zorlada olmuya ya yemek yemek bende neyapacam bilmiyorum ama doktorum geçer diyor allahtan 3 aylık olunca geçer diyor bebeğinde zaten ozaman ihtiyacı olacak beslenmeye diyor

tılsım

lolicim dua etmezmiyim sana hiç hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli olur hepsi bebişlerimizin allah nazarlardam korusun  :nazar:

canım başlarda bazı şeyleri yiyememen normal mide bulantısından dolayı ama takviye olarak peynir ve ayran iyidir ayranıda kendin yap evde mümkün olduğunca ben çalıştığım için öyle bi şansım olmuyo

kabız bendede var kuru kayısı tavsiye ederim sana en güzel o iyi geliyo bide bende mide yanması var çok kötü bişey  :igrenc:

3 aylık olunca geçiyo kızlar bu sıkıntılar rahatlarsınız sonra büyüddükçe başka şeyler çıkıyo şuan bende olduğu gibi ama inş.. bebişlerimizi kucağımıza alınca hatırlamıcaz bile bunları  :occasion5:

fıstık

lolicim mrb bende 31 haftalık hamişim :nazar:

biz burda hepimiz birbirimiz için dua edip iyi dileklerde bulunuyoruz emin olki dualarımız seninlede olucak

allah hepimizin bebeğini sağ salim kucağımıza almayı sağlıklı sıhhatli huzurlu günlere eriştirmeyi

nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

(gülşen)

bayanlar siz baya yol katetmişsiniz maaşallah :nazar:darısı başımıza artık

(gülşen)

kızlarrrrrr cinsiyet tahmini yapacak varmı aranızda  :occasion14: